دانش آموزان انتظار می رود برای موفقیت و اجتناب از ویروس

زمان به نوشتن کردن, آموزشی, سال
لحظه ای بلندی است زمانی که تصمیم به اعلام 2020 آموزشی نوشتن باید در نظر گرفته شود. در تمام سطوح 2020 باید تکرار در سال است. خطرات چهره به چهره آموزش به خصوص در یک زمان محدود قاب توجیه نیست تلاش برای وانمود کند که جوان مردم را می توانید در ادامه به صورت عادی در سال آینده.
تونی Haydon Springvale

افزایش خطر شخصی برای برخی از
Daniel Andrews infamously اعلام کرد که او نمی خواهد می خواهید مادر خود را در برخی از مراقبت از سالمندان ، می تواند او حالا لطفا به ما بگویید: آیا او هر گونه کودکان از نظر جسمی حضور در مدرسه در مستند مناطق? او هر گونه اعضای خانواده مشغول به کار به عنوان معلم در مدرسه هر روز در مستند مناطق? چقدر خوشحال و راحت خواهد او احساس اگر او ؟ چگونه بسیاری از حوادث COVID-19 در یک مدرسه خواهد بود بیش از حد بسیاری وجود هر مقدار از “تمیز” و غیر قابل اعتماد تماس با ردیابی?
آنتونی Caughey Elwood

اضطراب در مدرسه سوخت عدم قطعیت
اجرای “در صورت پوشش” مورد نیاز در مدارس و حتی با دانشجویان ارشد می تواند به دور از آسان است. اگر چه بیشتر سعی کنید مطابق یک اقلیت در حال انتخاب به دنبال افراد در رسانه ها با به چالش کشیدن اعتبار این اندازه گیری. اثربخشی بخشنامه به پوشیدن “پوشش صورت” کاهش می یابد توسط دانش آموزان که می خواهند به آزمون مرزهای آنچه ممکن است در نظر گرفته شود “در صورت پوشش” و یا کسی که از اختلاف که آیا آنها موجه است.

یک محیط که در آن دلهره و عدم اطمینان هستند و همیشه حاضر است منجر به یادگیری موثر. دانش آموزان باید احساس امنیت قبل از آنها می توانند یاد بگیرند. من درک می کنم اکثر دانش آموزان مثبت از راه دور تجارب یادگیری. شیوه ها و روش ها در محل به صورت ساده انتقال به عقب آنلاین. مطمئنا با سطح کنونی از خطر ضرر باید خطاب به شیوه ای امن.
نام نکردن

فروم

چرا نوبت به گاز ؟
وجود دارد در سراسر جهان پر از گاز و پایین کاهش یافته است خارج از بازار است. ما گاز استخراج می رویم شکست. همه ملت با برنامه های واقعی برای آینده هستند ramping تا انرژیهای تجدید پذیر و ذخیره سازی و صرف نظر کردن از سوخت های فسیلی برای کاهش انتشار کربن (“گاز مشاغل طرح در مقابل سوز”, 29/7). است که واقعا در حال اجرا در این کشور ؟ دولت به نظر نمی رسد به بهترین منافع اکثریت قریب به اتفاق استرالیایی و یا استرالیا در قلب است.
هلن خزه کریدن

در خط لوله
با شناخته شده enthusiasms از اعضای آن را اجتناب ناپذیر بود که ملی COVID-19 هماهنگی کمیسیون و گروه ضربت را با یک توصیه برای گاز برای نجات ما را از ما پس از همه گیر تولید گلایه. این امکان پذیر خواهد بود با یارانه های دولتی و دراز مدت تضمین می کند به تولید کنندگان. صاحبان این خط لوله نیز یارانه دریافت می کنند. این عجیب و غریب است – خط لوله کسب و کار در حال حاضر در میان بیشترین سود در استرالیا.
این طرح هرگز نمی تواند ایستاده نظارت بر ذاتی خود را میدهند و به ناچار تبدیل به رشته دارایی با مالیات دهندگان برگزاری عزیزم. اخیر ماهواره شواهد تایید می کند که متان یک گاز گلخانه ای قوی است ساطع شده در طول تولید و حمل و نقل در سطح بسیار بالاتر از آنچه قبلا تصور. قرار مزایای گاز بیش از زغال سنگ در حال گمراه کننده است.
پیتر بری ماریس ویل

مزایای طبیعی
گاز یک سوخت فسیلی و در نتیجه انتشار خطرناک و مضر آلودگی است. پروفسور راس Garnaut و دیگران اصرار استرالیا به بازسازی برای دراز مدت با بهره برداری ما طبیعی تجدید پذیر ، گسترده انرژی خورشیدی, باد و خط ساحلی منابع می تواند در استرالیا, شدن, پاک, سبز ابرقدرت انرژی. تمیز و ارزان قدرت دارای مزایای بسیاری است که اکثر این گروه ضربت امیدوار است برای رسیدن به. سرمایه گذاری در انرژی های تجدید پذیر به جای.
مایکل Weadon, بالارات

مشکلات شناخته شده
مشکلات مراقبت از سالمندان در خانه های جدید هستند. دولت فدرال ایجاد کرده است یک وضعیت که در آن ژیان اپراتور می تواند یک سود بزرگ در حال اجرا آنها. نیروی انسانی در سطوح بسیار پایین دستمزد به همین ترتیب. شوهر من در مهلت در یک خانه وقتی که او بیمار شد – مرکز دکتر پیشنهاد او بود آرام بخش داده. خود ما GP حضور داشتند و تا به حال شوهر من بلافاصله به بیمارستان منتقل مؤثر است. بیمارستان بود و قصد بازگشت او به agedcare مرکز از آنجا که این مرکز باید قادر به مراقبت از او را. هنگامی که آنها می دانستند که او یک مقیم دائم است و ما تا به حال بالا پوشش پزشکی, او نگه داشته بود در بیمارستان برای چند هفته تا زمانی که او بهبود یافت. سالخورده مراقبت از مشتریان در حال شهروندان درجه دوم. آن است که جای تعجب کوچک این فقیر مراقبين نمی تواند نشانی چیزی به عنوان مهم به عنوان coronavirus.
دوریس LeRoy Altona

برخی از اخبار مثبت
آن را تشویق شد تا در نهایت به خواندن یک مقاله معتبر (“موارد بالا هستند اما مستند است و کار”, 29/7) توسط کاترین بنت و حسن Vally – هر دو اپیدیولوژی – دادن سیاسی بی طرفانه نظر در نرخ COVID-19 عفونت و اثر فعلی مجموعه ای از کنترل قرار داده و در محل توسط اندروز دولت است. این فراهم می کند برخی اخبار مثبت برای تغییر است.
براندون ماک Deepdene

مزایای خاطره
نیکلاس Reece به عنوان یک عضو شورا شهر ملبورن به طور طبیعی به دنبال یک پست-COVID-19 آینده ای که برای او تجربه از بازدید از این شهر خرده فروشی و مراکز خرید باقی خواهد ماند “فوق العاده” (“ملبورن می تواند بازگشت قوی تر”, 29/7). در واقع با این پدیده جدید از کار از خانه آنلاین خرید و یادگیری در نظر گرفتن نگه دارید از آنچه ما بر اساس روزنامه نگار ایان Bogost به تازگی به نام “انتقام از حومه” است معتبر تر آینده سناریو. به عنوان او استدلال می کند یک دوره ای تاریخی تغییر در شهری حرکات قریب الوقوع به نظر می رسد. تاکنون نقص از بناهای شهری در حال حاضر ممکن است می آیند در نظر گرفته شود به عنوان ویژگی های. بحث به برخی از, اما مطمئنا جذاب در ویروس زده جهان است.
جان مک میلان کوه الیزا

اقتصاد بازآموزی
با تشکر از شما راس Gittins برای دوره بازآموزی در عصر اقتصاد و خزانه دار خواهد بود برای احیای. از آن شده است هشدار دهنده برای دیدن جاش Frydenberg خود را نشان می دهد رنگ واقعی. این تاچر دولت در محبوبیت افزایش یافت و با موفقیت از جنگ فالکلند. مغلوب ساختن پیشی جستن است نصب یک شبیه اقتصاد استتار با چین مبارزه است. ما به رهبری کردن یک مسیر مشابه?
آلن Rodd شمالی Hobart, Tas.

اسکلت کارکنان
سالمندان و مراقبت عمل 1997 غیر مسئولانه دست ارائه دهندگان آزادی برای توزیع با تمام اما یک اسکلت کارکنان از پرستاران ثبت نام شده ارائه راه را برای آنها را به استخدام اکثریت کارکنان مراقبت های شخصی کارگران است. آموزش داشتن برخی از عالی مراقبین شخصی خود گواهی III البته من می دانم که اگر چه مهارت در دوش گرفتن, toileting و انتقال مهارت, زمان وجود دارد تنها برای اساسی ترین اطلاعات داده شده در مورد عفونت-روش های کنترل. به اندازه کافی به مهارت به اندازه کافی برای مراقبت از معده شیوع – اجازه دهید به تنهایی یک بیماری همه گیر.
گلندا Addicott, Ringwood East

PM رهبری
سوال این است که اسکات موریسون نیاز به پاسخ است که چرا در اوج این بیماری همه گیر به خصوص در اینجا در ملبورن, او در بر داشت زمان برای سفر به ساحل آفتاب به مبارزات انتخاباتی برای آینده ایالتی کوئینزلند انتخابات. مطمئنا موریسون را آموخته اند از اشتباهات خود را در طول bushfire بحران که تمرکز خود را خواهد بود در پیشرو مشترک المنافع اقدامات برای کمک به دولت ویکتوریا. موریسون در ادامه به بی اعتنایی به نقش خود به عنوان رهبر و گسترش باید تمرکز خود را فراتر از سیدنی راگبی, مسابقات و یا آینده دولت در انتخابات.
Wayne Smith, Kew

آئروسل slipstream
“ورزش تعادل” (نامه 29/7) دفاع از حق برای جاگر به دنبال خود انتخاب ورزش بدون نیاز به پوشیدن ماسک متحده این امکان پذیر نیست به پوشیدن ماسک در حالی که آهسته دویدن. همچنین گفت: بهداشت و سلامت تعداد زیادی از مردم را تحت تاثیر قرار خواهد اگر آنها مانع از ورزش. با این نقطه من می توانید موافقت کنید که حتی اگر عملی آن خواهد بود و نه خواستار است. با نکته دوم در مورد تعداد زیادی از مردم و سلامت خود این نشان میدهد که جاگر شامل تعداد زیادی. این مورد است. یک پیاده روی کوتاه اطراف پارک های محلی را نشان می دهد که اکثریت زیادی از قوم نقاب پیاده که در حال مانع از ورزش.
وجود اشکال دیگر از ورزش آمده است که نزدیک به ارائه ورزش از معادل ارزش به دویدن.

زمانی که طرح کوچک خطرات ناشی از انتقال, مطالعات نشان داده اند که ذرات معلق در هوا اخراج حتی پس از ورزش شدید می تواند سفر تا شش متر در اندک 4کیلومتر/ثانیه, نسیم است و نه قابل بحث است که جاگر ترک جامد فشار هوا از ذرات معلق در هوا. آنها باید نقاب به دیگران که ممکن است به همان اندازه دوست نداشتن تحمیل.
دکتر هنری به نام Askin زالزالک

پشتیبانی اظهارات
ملبورن دانشگاهیان دانشگاه (نامه 29/7) باید بدانید که ادعای پشتیبانی بیانیه نمی کند و آن را یک واقعیت است. خود نامه شامل حداقل سه نفر از جمله هرگونه اظهارات. که ورزش های شدید جسمی است “امکان پذیر نیست” در حالی که با پوشیدن یک ماسک – ناراحت کننده اما نمی خام. که بیشتر در معرض خطر از COVID-19 انتقال توسط ماسک-کمتر جاگر است “کوچک”. با توجه به اپیدیولوژی (نه ریاضیدانان) شاید کمتر اما نه لزوما کوچک و قطعا صفر نیست. که مزایای بهداشت و درمان به مردم “مانع (با پوشش) از ورزش” بیش از “متعادل” با افزایش خطر ابتلا به سلامت از بقیه جامعه است. که ادعا می کنند ما کوارتت فرض است به دقت ارزیابی ارزش یک زندگی از دست رفته در نتیجه از
COVID-19 عفونت با این حال کم خطر است.

من صمیمانه امیدواریم که هر یک از آنها را حفظ استانداردهای علمی با عدم هر یک از دانش آموزان خود را که ارائه یک پایان نامه پس مملو از پشتیبانی اظهارات.
رونالد Burntein هایدلبرگ

ذرات آلودگی
چه مضحک است که مردم در حال تبدیل شدن به آلوده چوب بخاری به راحتی در این بیماری همه گیر. مطالعات در ایالات متحده, ایتالیا, هلند, شیلی و چین همه نشان می دهد که ذرات آلودگی قابل ملاحظه ای افزایش می دهد خطر ابتلا به COVID-19.

این ویروس شناسایی شده است در آلودگی هوا ذرات احتمالا قادر می سازد آن را به انجام بیش از مسافت های طولانی تر و آلوده تر مردم است.

برخی از جوامع هشدار داد ساکنان خود را به سوزاندن چوب برای کاهش خطر COVID-19.
دود چوب خسارت ریه های ما را کاهش می دهد و توانایی خود را برای مبارزه با عفونت. این شامل همان و بسیار شبیه مواد شیمیایی به دود سیگار. سوزاندن حتی 1 کیلو چوب مدرن محصور بخاری تولید بیشتر مواد شیمیایی سمی در دود ده ها هزار سیگار.
افراد مبتلا به آنفلوآنزای اسپانیایی بودند شاید آرامش با سیگار, اما اکثر ما برای جلوگیری از دود تنباکو از آنجا که ما ارزش سلامتی ما. از آن زمان به همه را تشویق به انجام همین کار را با دود چوب.
دوروتی L. رابینسون ارمیدل NSW

به Trickling پایین
پر کردن در یک bowser روز دیگر من تا به حال یک وحی است. من درک “trickle-down” نظریه: این همه سوال تفکر مثبت.

اگر من ایستاده بود پشت مصرانه خواست تا یک چشم انداز از خانم تاچر و آقای ریگان و hosed بنزین بر خودرو, سقف, سوخت خواهد به نحوی قطره به مخزن.
چگونه است که به نوبه خود? افسوس که به خوبی نمی – مخزن خالی من تا به حال به فشار ماشین خانه. بدیهی است که من نیاز به کار بر روی نگرش من.

اما خوشبختانه خزانه دار ظاهرا دارای حق Reagonomics طرز فکر و ما امیدواریم که کاهش مالیات lavished در شرکت ها و درآمد بالا را قطره پایین و همه ما را غنی. در نهایت شاید.
پیتر فرککلتن Hampton

و یک چیز دیگر …

<p>

اعتبار:

مراقبت از سالمندان
ائتلاف touchstones, خصوصی سازی و مقررات زدایی هستند فقط به عنوان مسئول این ویروس برای مرگ و میر در مراقبت از سالمندان.
گریم Henderson Bullengarook

که در آن سود است که نیروی محرکه به نظر می رسد “مراقبت” اختیاری است در بسیاری از ما بخش خصوصی اجرا سالخورده-امکانات مراقبت.
آنی ویلسون Inverloch

من به یاد داشته باشید زمانی که “اطلاعات نظامی” بود ضدونقیض از بار. در حال حاضر آن را قطعا باید “مراقبت از سالمندان” و “خانه سالمندان”.
میرا فیشر برایتون شرق

Coronavirus
یک رهبر واقعی خواهد نورد آستین خود را بالا و دست به کمک ویکتوریا با این بیماری همه گیر. به جای اسکات موریسون در سمت چپ آن به Daniel Andrews به انجام بلند کردن اجسام سنگین و پلیس انتقاد است.
فیل الکساندر, الثام

راس نیلسن (حروف 29/7) به عنوان ویکتوریا زندگی در اینجا من با افتخار این کار از دن اندروز که به قوت خود باقی ماند و آرام در طول تابستان bushfires و در حال حاضر COVID-19.
کی Moulton ساری تپه

یدکی فکر برای کسانی که جاگر که می افتد به غیر قابل برگشت حالت ضعف و ناتوانی اگر آنها تا به حال برای ماسک کردن و سرعت پایین برای یک زمان کوتاه است.
ایان پاول, Glen Waverley

جاگر لطفا ورزش در حیاط خلوت خود را. آیا شما از شنیده طناب پرش و کانادا نیروی هوایی 5BX?
دکتر پیتر ایوانز مالورن

صنعت گوشت shutdown می تواند باعث کمبود و “به احتمال زیاد موقع خرید وحشت” (29/7). در سمت روشن از آن زمان به گیاهخواری.
جان پین, Kew شرق

چرا نمی توانید کانبرا سیاستمداران بود AFL فوتبالیست? رفتن به مرکز قرنطینه و سپس کار خود را وجود دارد. استرالیا نیاز به, مجلس در عمل است.
جان Boyce, Richmond,

هزینه های ماه در مستند نیست اما این بیت صرف ابدیت موعد مقرر شش فوت زیر.
Vikki اونیل اشبورتن

در نهایت
نمی تواند احساس ما این است که “بازی” ما بیش از چین است. هدایت تدی روزولت, ما باید به یاد داشته باشید به بحث بیش از حد با صدای بلند که ما حمل بسیار کوچک چوب.
مارماهی بایرن Edithvale

برای ارسال یک نامه به سنایمیل [email protected] لطفا خود را شامل آدرس منزل و شماره تلفن.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de