هدف ساخته شده, خوابگاه دانشجویی در حال رشد بوده است در انگلستان برای برخی از زمان و در حال حاضر تبدیل به یک جریان اصلی سرمایه گذاری به لطف درآمد ثابت را فراهم می کند. به عنوان یک نتیجه از شرکت های خصوصی تامین شده توسط هر دو در خارج از کشور سرمایه گذاران و موسسات پیوست دانشگاه به عنوان ارائه دهندگان عمده ای از خوابگاه دانشجویی.

به گفته یک مشاور املاک در سال 2018 77 درصد از دانشجویان جدید تخت تحویل داده شد توسط شرکت های خصوصی. بازار توسط تعداد نسبتا کمی از شرکت ها با پنج داشتن 24 درصد از سهام. اجاره پرداخت شده توسط دانش آموزان بالا هستند به طور معمول حدود 70 درصد از حداکثر دانش آموز نگهداری وام. این واقعیت است که دانش آموز نگهداری وام ها توسط بودجه دولت از پول مالیات دهندگان باعث می شود که اجاره بالا و قابل توجهی بازده سرمایه گذاری مورد بحث است.

به عنوان یک متخصص در قانون موجر و مستاجر من انجام تحقیقات به رابطه بین ارائه دهندگان خدمات اقامتی دانشگاه ها و دانش آموزان است. این است به خصوص مسئله موضعی زیر اخیر تاخیر در هدف ساخته شده مسکن است که به معنای برخی از دانش آموزان قرار داده شد موقت مسافرخانه در ابتدای 2019/20 سال تحصیلی.

مقررات خوابگاه دانشجویی و ارتباط بین ارائه دهندگان خدمات اقامتی و دانشگاه ها می تواند متفاوت باشد به طور قابل توجهی بین موارد مختلف و جدید اقدامات لازم برای محافظت از دانش آموزان است.

مقررات مسائل

مقررات خوابگاه دانشجویی متفاوت است بین شرکت های خصوصی و دانشگاه ارائه دهندگان. دانشگاه ارائه خوابگاه باید متعلق به یکی از دو کد از تمرین و یا مجوز توسط مقامات محلی. که در آن این است که در مورد اقامت معاف از الزامات صدور مجوز برای خانه های چند شغل (HMOs) مورد نیاز مسکن عمل 2004.

متعلق به بخش خصوصی هدف ساخته شده, خوابگاه دانشجویی در دست تنظیم HMO سیستم صدور مجوز. این مورد است که آیا یا نه ارائه دهنده موافقت کرده است برای تایید کد از تمرین. HMO صدور مجوز اجباری است که در آن وجود دارد که پنج یا بیشتر دانش آموزان های یک آشپزخانه. این به این معنی است که استودیو آپارتمان و کوچکتر مشترک آپارتمان نمی خواهد سقوط در درون رژیم است.

مقامات محلی می تواند نیاز به یک مجوز برای همه HMOs. این درمان های مختلف از دانشگاه ها و شرکت های خصوصی و در واقع درمان های مختلف از بخش های مختلف ساختمان نشان دهنده اشتباه بودن این قوانین و مقررات.

مجوز رسمی شبکه انگلستان و مسکن خیریه Unipol توسعه داوطلبانه “کد ملی استاندارد برای تحولات بزرگتر برای اقامت دانشجویی موفق و کنترل شده توسط موسسات آموزشی”. این آدرس تحویل اواخر از محل اقامت از جمله ارائه مسکن جایگزین و پرداخت از غذا کمک هزینه.

اما این به آن جلوگیری نمی کند دانش آموزان در حال ترک زندگی در مسکن موقت برای اوایل هفته از دانشگاه زمانی که کلید اوراق قرضه اجتماعی تشکیل شده است.

مورد نیاز ساختمان

ارتباط بين دانشگاه ها و هدف ساخته شده, خوابگاه دانشجویی ارائه دهندگان می تواند متفاوت باشد. دانشگاه ممکن است ورود به یک نامزدی قرارداد با ارائه دهنده به ارسال حداقل تعداد دانش آموزان به اقامت در هر سال. در عوض این دانشگاه دارای برخی از دخالت در مسائل مانند اجاره تنظیم و مدیریت.

از سوی دیگر دانشگاه ممکن است به سادگی اجازه می دهد تا ارائه دهنده به ترویج اقامت خود را در دانشگاه و عدم توافق فراتر از این است. در برخی موارد این دانشگاه ممکن است فعالانه به مخالفت با توسعه و هیچ رابطه ای در تمام ارائه دهنده. که در آن وجود دارد هیچ رابطه ای بین ارائه دهنده و دانشگاه و ارائه دهنده نتواند به ارائه دانشگاه در سمت چپ در یک موقعیت دشوار است. آن را به یک وظیفه مراقبت از خود را به دانش آموزان بلکه قدرت کمی بیش نحوه ارائه دهنده رفتار می کند.

هفته اول ترم حیاتی در ایجاد پیوندهای اجتماعی. یعقوب لوند/شاتر

محلی مقامات برنامه ریزی می تواند نقش بازی در اینجا. برنامه ریزی ملی و سیاست نیاز به مقامات محلی به حساب برای مسکن نیاز از دانش آموزان است. آن را نیز اجازه می دهد تا مقامات محلی به تعداد خوابگاه دانشجویی به سمت مسکن خود را تحویل اهداف آن را به عنوان آزاد کردن خانه های موجود برای مردم محلی است. این فراهم می کند انگیزه ای برای مقامات محلی به توسعه روابط با اقامت دانشجویی ارائه دهندگان.

این سوال شاید این است که آیا مقامات محلی بخشی برای بازی در ساخت مطمئن شوید که شرکت های خصوصی برگزار می شود به حساب آورد.

لندن استراتژی توسعه شناخته شده به عنوان پیش نویس لندن طرح نیاز به شرکت های خصوصی از خوابگاه دانشجویی برای ورود به یک نامزد توافق با یک یا بیشتر مشخص موسسات آموزش عالی.

جایگزین دیگری ممکن است که مسکن را برای رسیدن به مرحله خاصی از توسعه قبل از اینکه آگهی یا این که واضح تر برنامه باید در جای خود در مورد اتمام است به تعویق افتاد. الزامات مانند این می تواند اجرا شود با یک برنامه ریزی تعهد یا توافق.

به وضوح بیشتری در پاسخگویی مورد نیاز است برای جلوگیری از تکرار این وضعیت در مواجهه با دانش آموزان در پاییز 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو