گیر در کشتی های کروز در طول همه گیر خدمه التماس برای رفتن به خانه

میامی — کارولینای Vasquez از دست رفته آهنگ از شب و روز قادر به دیدن نور خورشید در حالی که گیر برای دو هفته در یک پنجره کشتی کروز کابین به عنوان یک تب در زمان نگه دارید از بدن او.

در بدترین شب از برخورد خود را با COVID-19 شیلی یک خط طبخ در گرگ مورتیمر کشتی احضار قدرت به دوش سرد و ترس بدترین: از دست دادن آگاهی در حالی که جدا از دیگران است.

Vasquez, 36, و ده ها هزار نفر از دیگر اعضای خدمه به دام افتاده اند برای هفته روی ده ها تن از کشتی های کروز در سراسر جهان — پس از دولت ها و خطوط کروز خود مذاکره مسافران تخلیه. برخی از بدست بیماری و درگذشت; دیگران جان سالم به در برد اما دیگر پرداخت می شود.

هر دو ملی و محلی را متوقف کرده اند و خدمه از پیاده به منظور جلوگیری از موارد جدید COVID-19 در سرزمین خود است. برخی از کشتی ها از جمله 20 در ایالات متحده آمریکا آب دیده می شود عفونت و مرگ و میر در میان خدمه. اما اکثر کشتی ها را تا به حال هیچ مورد تأیید.

“من هرگز فکر نمی کردم این امر به نوبه خود به یک غم انگیز و ترسناک وحشتناک داستان” Vasquez گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای از طریق تلفن همراه برنامه از گرگ مورتیمر قطب جنوب کروز کشتی شناور کردن اروگوئه. سی و شش خدمه کاهش یافته است بیمار در کشتی.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در ماه گذشته که حدود 80,000 خدمه باقی مانده در هیئت مدیره کشتی خاموش ساحلی ایالات متحده پس از بیشتر مسافران بود و دلپذیر است. گارد ساحلی روز جمعه گفت که هنوز هم وجود دارد 70,000 خدمه در 102 کشتی یا لنگر در نزدیکی و یا در بنادر ایالات متحده و یا جریان در ایالات متحده آب.

تعداد کل خدمه رشته در سراسر جهان بود فورا در دسترس است. اما هزاران نفر دیگر به دام افتاده بر روی کشتی در خارج از ایالات متحده از جمله در اروگوئه و خلیج مانیل که در آن از 16 کشتی های کروز در حال انتظار برای تست حدود 5000 خدمه قبل از آنها اجازه خواهد داشت برای پیاده.

به عنوان coronavirus موارد و مرگ و میر افزایش یافته است در سراسر جهان CDC و مقامات بهداشتی در کشورهای دیگر گسترش لیست از شرایط است که باید قبل از خدمه ممکن است پیاده شود.

کروز شرکت باید هر یک از اعضای خدمه مستقیم به خانه از طریق چارتر هواپیما و یا ماشین شخصی بدون استفاده از وسایل نقلیه اجاره و یا تاکسی. پیچیده است که ماموریت CDC نیاز به مدیران شرکت به توافق برسند به مجازات های کیفری اگر خدمه موفق به اطاعت مقامات بهداشتی’ سفارشات به هدایت روشنی از حمل و نقل عمومی و رستوران ها در راه خود به خانه.

“مجازات های کیفری به ما (و ما وکلا) مکث” رویال کارائیب بین المللی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت مایکل Bayley نوشت: در نامه ای به اعضای خدمه در اوایل این هفته اما او اضافه کرد که مدیران شرکت در نهایت توافق به ثبت نام.

ملیندا مان, 25, جوانان برنامه های هلند و امریکا و صرف بیش از 50 روز بدون پله بر زمین خشک و در نهایت قبل از پیاده از Koningsdam کشتی روز جمعه در لس آنجلس. قبل از او منتقل شد به Koningsdam او سعی کردم به راه رفتن کردن یک کشتی دیگر با ایالات متحده دیگر اعضای خدمه هفته گذشته اما کشتی ماموران امنیتی آنها را متوقف کرد.

به مدت 21 ساعت در روز مان باقی مانده جدا شده در یک 150 فوت مربع (14 متر مربع) کابین کروز است که کوچکتر از اتاق خواب خود را در Midland, گرجستان, صفحه اصلی. او خواندن 30 کتاب بود و تنها قادر به ترک اتاق خود را سه بار در روز به پیاده روی در اطراف کشتی. قرارداد خود را به پایان رسید, مارس 18 بنابراین او پرداخت نشده بود برای هفته ها.

“نگه داشتن من در اسارت برای مدت طولانی کاملا مضحک” مان گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

در اوایل این هفته در ناسائو باهاما خدمه از کانادا روی زمرد شاهزاده خانم گفته شد برای آماده شدن برای پرواز در یک منشور هواپیما. اما Bahamian دولت اجازه نمی دهد کشتی به اسکله در پایان.

لی پراساد شوهر است که در میان رشته خدمه. پراساد گفت: او ساعت را صرف ردیابی کردن سازمان های دولتی برای کمک به او یک Maitre d’hotel برای کارناوال.

“او دلسرد شده است. او در گیر یک کابین” پراساد گفت. “این خوب است برای سلامت روان خود را.”

آنجلا Savard سخنگوی کانادا امور خارجه گفت: دولت در ادامه به بررسی گزینه های را به کانادایی ها در صفحه اصلی.

برای کسانی که روی گرگ مورتیمر در مونته ویدئو یاس و نومیدی است و تنظیم در, خدمه گفت: AP.

قطب جنوب کروز مجموعه بادبان را از آرژانتین در 15 مارس پس از یک بیماری همه گیر در حال حاضر اعلام شده است. کشتی, پزشک, دکتر Mauricio Usme گفت که زمانی که برای اولین بار مسافر بیمار در مارس 22, او تحت فشار توسط کاپیتان کروز اپراتور و صاحبان به تغییر شرایط بهداشتی است که تا به حال به ملاقات برای کشتی به بستری به پورت.

دکتر Usme خودداری کرد. قایق های لنگر انداخته در بندر مونته ویدئو در 27 مارس ، بیش از نیمی از آن مسافران و خدمه آزمایش مثبت برای COVID-19. سرانجام در آوریل 10, 127 مسافر از جمله برخی از کسانی که آلوده بودند اجازه داده شد به پیاده و پرواز به استرالیا, نیوزیلند, آمریکا, کانادا و اروپا. خدمه بودند گفت: برای ماندن در هیئت مدیره.

دکتر بستری در بخش مراقبت ويژه در مونته ویدئو همراه با یک فیلیپینی عضو خدمه که بعد درگذشت.

“مردم خسته و ذهنی خشک,” دکتر گفت: Usme در حال حاضر بهبود و بازگشت در گرگ مورتیمر. “این یک وضعیت پیچیده است. شما احساس می کنید بسیار آسیب پذیر و در خطر قریب الوقوع اعدام.”

CMI به Miami-بر اساس شرکت است که مدیریت این قایق گفته شده است “قادر به دریافت مجوزهای لازم” اجازه دهید به خدمه از 22 ملیت خانه بروم اما گفت که همه آنها هنوز هم تحت قرارداد دریافت و پرداخت.

ماروین باز مدینه هندوراس که با این نسخهها کار به عنوان کشتی انبار دار با ارسال تصویری به AP از کابین کوچک در حدود 70 متر مربع (6.5 متر مربع) که در آن او است محدود شده است برای بیش از 35 روز است. “این سخت است که قفل شده است و تمام روز و خیره در همان چهار دیوار” او گفت:.

باز مدینه می گوید: فرزندان خود را در حفظ و درخواست او هنگامی که او به خانه می آیم اما او را ندارد ،

“ما به دام افتاده احساس این اضطراب است که در هر لحظه ما می توانیم به طور جدی بیمار گفت:” باز داشت. “ما نمی خواهیم این کنه. ما می خواهم به خانه بروم.”

———-

Garat گزارش از مونته ویدئو اروگوئه. آسوشیتد پرس نویسندگان دی-ان Durbin در دیترویت و غارت Gillies در تورنتو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de