مبارزه مستاجرها باید کمک کرد تا از طریق این بحران

بسیاری از راه حل های ممکن قرار داده شده است رو به جلو است اما به نظر می رسد که همه شروع خواهد شد با توقیف موقت اخراج. این ALP و دیگر احزاب مخالف پیشنهاد این و بسیاری از کشورها نیز تصویب ممنوعیت های مشابه. تحت قانون اساسی ایالات متحده مسئولیت برای اجاره قانون به طوری که آنها را منجر شود. اما کانبرا را به گام برای کمک به گسترش این بار.

در حال بارگذاری

تعلیق اخراج حل فوری مشکل, اما آن را به جا زدن تمام بار بر روی صاحبخانه که باید به شرایط از دست دادن اجاره. که می تواند صدمه دیده است بسیاری از 2.1 میلیون نفر است که بستگی به درآمد حاصل از اجاره املاک و همچنین بسیاری از توسعه دهندگان ملک است که اجاره کردن آپارتمان. بانک می تواند کمک به تغییر زمان وام برای سرمایه گذاران املاک با استفاده از 100 میلیارد دلار از آنها دریافت شده از بانک مرکزی را کاهش کمی در هفته گذشته.

در عین حال تعلیق اخراج حمل خطر دیگر به دلیل این تاخیر تنها بحران است. چند خانوار خواهد بود قادر به گرفتن اگر آنها سقوط سه یا شش ماه در اجاره. میلیاردر جزایر Lew که بسته خود را شبکه ای از Smiggle و فقط شلوار جین فروشگاه اعلام کرده او را برای جلوگیری از پرداخت اجاره اما مردم عادی باید کمتر قدرت چانه زنی.

فدرال و دولت باید گام برای جلوگیری از این شمع تا اجاره عقب افتادگی. این می تواند به شکل یک افزایش بزرگ در اجاره موجود کمک برای بیکاران و یا کاهش به اموال و مالیات بر درآمد به پاداش صاحبخانه که یک روش انعطاف پذیر و کاهش اجاره. آن را سخت خواهد بود برای هدف قرار دادن پرداخت در یک راه کارآمد برای نیازمندان مستاجرها و مهربانترین صاحبخانه اما در این بحران دولت باید گمراه در کنار سخاوت.

دولت هنوز هم تعداد زیادی از بودجه شلیک به سمت چپ برای کمک به سوار شدن از این بحران است. این مبلغ 84 میلیارد اضطراری بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط پارلمان فدرال این هفته است که هنوز هم بسیار کوچکتر به عنوان یک سهم از اقتصاد بیش از 2 تریلیون دلار است که کنگره آمریکا در حال حاضر بحث. جزئیات زمان می برد اما اصل نیست پرتاب مردم از خانه های خود بیرون باید اول آمده است.

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

البته بسیاری از صاحبان خانه با وام مسکن نیز نگران آنها سقوط خواهد کرد به عقب افتادگی. به همین دلیل است که دولت باید اصرار بانک ها افتخار وعده خود را به برنامه ریزی مجدد وام مسکن به جای اخراج مشتریان. و همچنین به عنوان کسانی که در حال حاضر اجاره و یا خانه های خود را, دولت فدرال و دولت نیز باید مطمئن شوید که ده ها هزار نفر بی خانمان هستند قادر به لحاظ اجتماعی منزوی کردن خود است. افزایش مسکن عمومی است که به فوریت مورد نیاز است.

مالی عواقب ناشی از این بیماری همه گیر را در سال کشیدن اما اطمینان استرالیایی باید یک سقف بالای سر خود را باید یکی از اولویت های اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو