‘قوی و پر جنب و جوش, خروجی, زن’: برادر Sey Cowbrough هلیکوپتر سقوط قربانی توصیف خواهر خود

تورنتو — برادر Sub-ستوان Sey Cowbrough یکی از قربانیان سقوط یک هلیکوپتر نظامی ارتش در سواحل یونان در این هفته است که به خاطر سپردن خواهر خود را به عنوان یک “قوی و پر جنب و جوش, خروجی ،

سیمون Pittarelli گفت: CTV News Channel شنبه که زمانی که او فکر می کند او خواهر او بلافاصله فکر می کند که چگونه “دشوار است, انعطاف پذیر و با انگیزه ماهر و درست به کار نظامی و خانواده او و دوستان او را” او همیشه می خواهم شده است.

“من می دانم که در حال حاضر همه خانواده من همان احساس و ما از نوع فقط به یاد او که” او گفت:.

Cowbrough 23 ساله های دریایی مهندس سیستم که مورد ستایش قرار داد از هالیفاکس, یکی از شش کانادا نیروهای مسلح اعضای هیئت مدیره این هلیکوپتر می کرد در طول ناتو آموزش ورزش در روز چهارشنبه. علت سقوط هنوز مشخص نشده است.

“درست بعد از این افسران به ما گفت [درباره Sey مرگ] تمام چهار نفر از ما — من پدر و برادران من و من — همه ما در زمان آن متفاوت” Pittarelli گفت.

او گفت: “راست رفت رو بلافاصله” قبل از اینکه خود را در ذهن شتافت جلوتر به تلاش و برنامه ریزی چه خانواده خواهد بود در مواجهه با پس از اخبار.

“من در تلاش برای منحرف کردن خودم با فکر کردن به جلو و تفکر [از] آنچه را که باید برای آینده اتفاق می افتد” او اعتراف کرد و اشاره کرد که در حال آمدن به شرایط با مرگ خواهر شد: “وصف ناپذیر.”

Pittarelli گفت: ارتش ارائه شده بود این خانواده با کمک مامور به عمل به عنوان یک “ارتباطی” را به عنوان آنها به نظر می آیند با فاجعه است.

“او مطمئن شوید که همه ما خوب به آن بروید در صفحه اصلی عاطفی و … در هر راه” Pittarelli گفت و اشاره کرد که خواهر خود را انجام داده اند همان است.

“با همه چیز است که رفتن با خانواده های دیگر [از قربانیان] من می دانم که برای یک واقعیت است که او را بلافاصله از آنها فکر می کنم برای اولین بار… ما همه می خواهم به آرزو های ما تسلیت به این خانواده ها نیز از آنجا که ما می دانیم آنچه در آن احساس در حال حاضر.”

Cowbrough بدن بازیافت شده است, در حالی که پنج تن دیگر از اعضای خدمه مرده فرض شده است. نیروهای کانادایی می گویند که بقایای یافت شده اند اما مشخص نیست.

دیگر اعضای خدمه شامل خلبان سروان. Brenden ایان مک دونالد جدید, گلاسکو, N. S.; خلبان سروان. کوین هاگن از نانایمو, B. C.; مبارزه با هوا سیستم افسر سروان. Maxime Miron-Morin از Trois-Rivières, Que.; جنگ نیروی دریایی افسر Sub-سرهنگ متی Pyke از ترورو, N. S.; و هوابرد سنسور اپراتور استاد سرجوخه اد گالو) متی عموزاده از Guelph, Ont.

با نیمی از قربانیان از نوا اسکوشیا آن یک ضربه به یک جامعه در حال حاضر رنج می برند. آن بوده است به سختی دو هفته پس یک فرد مسلح در یک داد و بیداد و کشته شدن 22 نفر در این استان است.

جمعه گذشته Cowbrough تا به حال نوشته شده از یک ادای احترام به قربانیان, Nova Scotia کشتار با بازی گریس شگفت انگیز در bagpipes.

در بزرگداشت او در هیئت مدیره HMCS فردریکتون, همان ناوچه که جستجو دریای مدیترانه برای از دست رفته هلیکوپتر.

Pittarelli گفت: او خواست خانواده خود را می تواند با دیگر خانواده ها از هلیکوپتر قربانیان برای دریافت از طریق آن با هم “اما شرایطی جلوگیری از آن است.”

او می خواهد “هر کسی در خارج وجود دارد” می دانم که خواهر او بود که “قطعا یک زن بسیار قوی است.

“[او] بزرگ, خواهر, دختر نوه پسر عموی خواهر زاده — در هر راه ممکن است,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de