“شما ببینید زندگی زنان back صفحه اصلی” رز گفت. “من نمی خواهم که زندگی است. اگر من به کسی که آنها می خواهم خود من مثل من اموال خود را و یا چیزی … مردان تسلط بر زمین کودکان و زنان [در ارتفاعات]. من نمی خواهم ازدواج – این راه حل نیست [برای من].”

اما هنگامی که او وارد رز ندارد پشتیبانی شبکه در ملبورن.

زمانی که او برای اولین بار امن او ویزای او موفق به پیدا کردن یک اتاق در یک خانه گروهی اجرا شده توسط یک موسسه خیریه. داشتن ثبات مسکن به معنای افزایش می تواند یک کار اما شلوغ و پر سر و صدا و به اشتراک گذاری خانه خود را ساخته شده رویای تحصیل تقریبا غیر ممکن است.

او مشتاق به پیدا کردن یک خانه مانند محیط زیست – جایی که او می تواند طبخ و به اشتراک گذاری مواد غذایی است. کسی که او می تواند اعتماد – “مثل یک خانواده می دانید؟”

صفحه اصلی به اشتراک گذاری راه اندازی صدها نفر از “به اشتراک گذاری خانه” پس از آن تاسیس شد در سال 2000 به عنوان یک روش ابتکاری برای مبارزه با بی خانمانی. “کلاسیک مدل” صفحه اصلی به اشتراک گذاری ملبورن مدیر ارشد بریس کمپبل گفت که یک سرپرست خانوار باز کردن یک اتاق در خانه خود را به یک فرد جوان.

دیگر مکرر adoptees بازنشسته هستند زنان بسیاری از آنها را پرستاران و معلمان کسانی هستند که در معرض خطر بی خانمانی است. مردم یا چشم پوشیدن اجاره برای همراهی و حمایت و یا شارژ با تخفیف و دربسته در محیط مبلغ اجاره.

“داستان اغلب در حال تغییر زندگی” خانم کمپبل گفت:. “یکی از مورد علاقه های شما است که سالمندان گیاه شناسی هنرمند که اجاره اتاق به یک جوان دانشجوی دکترا از چین است. او خانواده خود را. او مجرد و ناگهان در 90s به حال یک دلیل جدید برای زندگی است.”

صفحه اصلی به اشتراک گذاری می کند دقیق بررسی صلاحیت انجام مصاحبه و مطابق با افراد بر اساس شخصیت و نیاز.

در Dani محل افزایش یک اتاق آرام که در آن به مطالعه (او انجام دیپلم از عدالت و امید برای انجام مطالعه بیشتر) یک آشپزخانه برای لذت بردن از پخت و پز و یک دوست جدید در Dani.

دنی رز اولین کسانی که همسان در صفحه اصلی به اشتراک گذاری ملبورن جدید پناهجو برنامه که به تازگی راه اندازی پس از برنده شدن بودجه از شهر پورت فیلیپ و StreetSmart استرالیا.

در حال بارگذاری

اما سازمان فراوانی از پناهجویان و پناهندگان نیاز به مسکن ارزان تر از بازار مسکن می تواند ارائه دهد و هیچ میزبان به آنها مطابقت با.

“این عمل متقابل است که پی ریزی صفحه اصلی به اشتراک گذاری است که واقعا بیشترین ارزش” خانم کمپبل گفت:.

“مردم شرکای برابر در که هر دو در حال دادن چیزی و گرفتن چیزی از آن را.”

برای اطلاعات بیشتر https://www.homesharemelbourne.org/

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de