سهام رنج می برند خزانه بازده عمودی اعماق جدید به عنوان ویروس گسترش می یابد

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن بود پایین 1.3%. استرالیا سهام به پایین 1.64% در حالی که ژاپن شاخص سهام Nikkei تضعیف 2.29%.

بازده 10 ساله ایالات متحده کاهش یافت و به رکورد پایین و دو سال بازده کاهش یافت و به کمترین میزان در بیش از سه سال به عنوان سرمایه گذاران افزایش شرط است که فدرال رزرو به دنبال خواهد داشت این هفته تعجب 50 اساس نقطه کاهش نرخ با کاهش بیشتر برای جلوگیری از اوراق قرضه شرکت های بزرگ گسترش می یابد از گسترش بیشتر است.

غلت بازده چکش دلار که معامله نزدیک به شش ماه اخیر در مقابل ین و نزدیک به دو سال از طریق در برابر فرانک سوئیس.

قیمت نفت کاهش یافت و با توجه به نگرانی که غیر اوپک تولید نفت موافق ممکن است به خروجی کاهش حتی اگر جهانی تقاضای انرژی در حال ضعیف شدن است.

گسترش جدید کروناویروس شتاب بسیار در اروپا و بریتانیا و آمریکای شمالی است که سرمایه گذاران که پس از بازی کردن این ویروس در حال حاضر دوباره ارزیابی خطرات است که به معنی بیشتر نوسانات در بازارهای مالی است.

“خوش بینی در خارج از کشور در حال محو شدن و در حال حاضر مردم واقعا شروع به سوال که چقدر چیزهای بد خواهد شد” گفت: Takuya کانادا, مدیر کل تحقیقات در Gaitame.com موسسه تحقیقات در توکیو.

“برای برخی از سرمایه گذاران اوراق تنها به محل پارک پول خود را, اما برای دیگران خرید دلار یا سهام است از سوال.”

ما سهام آتی پاک دستاوردهای اولیه برای معدن و تجارت 0.12% در آسیا در روز جمعه.

S&P 500 سقوط 3.39% در روز پنج شنبه. معیار S&P 500 به پایان رسید پایین بیش از 10 درصد از آن Feb. 19 بسته شدن بالا پس از هفته گذشته با ورود خود بزرگترین هفتگی میزان کاهش از اکتبر 2008.

مقامات و شرکت در بریتانیا, فرانسه, ایتالیا و ایالات متحده در حال تلاش برای مقابله با افزایش مداوم در coronavirus عفونت است که باید در برخی موارد باعث ورشکستگی شرکت ها در دفتر تخلیه و وحشت از خرید مایحتاج روزانه.

آنفولانزا مانند ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته در مرکز چینی ها در شهر ووهان است و پس از گسترش به بیش از 80 کشور و ادعا کرده بیش از 3000 زندگی می کند. عفونت های جدید را آهسته در چین وجود دارد اما نگرانی های کشورهای دیگر آماده نیست.

سهام در چین کاهش یافت 0.96% در حالی که سهام در هنگ کنگ شهر دیگری ضربه توسط ویروس کاهش 1.89%.

محدودیت های مسافرتی و کارخانه بسته شدن با هدف ممانعت از گسترش ویروس در حال انتظار برای قرار دادن فشار رو به پایین بر رشد اقتصادی جهانی.

بسیاری از سرمایه گذاران در انتظار انتشار غیرکشاورزی بعد از آن در روز جمعه است. اخیر اقتصادی است دلگرم شده است اما نگرانی در مورد این بیماری همه گیر به احتمال زیاد به تحت الشعاع قرار دادن هر گونه نشانه ای قوی از بازار کار.

فدرال رزرو و بانک مرکزی کانادا هر دو در پاسخ به تهدید اقتصادی با کاهش نرخ بهره توسط 50 امتیاز را بر اساس این هفته.

عملکرد در معیار 10 ساله خزانه کاهش یافت و به رکورد پایین از 0.8980% در آسیا جمعه. دو سال کاهش عملکرد به 0.5420% که پایین ترین سطح از ژوئیه سال 2016.

فدرال رزرو مینیاپولیس جمهور نیل Kashkari گفت: اواخر روز پنج شنبه فدرال رزرو می تواند به کاهش بیشتر نرخ اگر تاثیر coronavirus بدتر از حد انتظار است.

پول بازار شد قیمت گذاری در یکی دیگر از 25 اساس نقطه برش از زمان 1 درصد به 1.25% دامنه در نشست بعدی فدرال ریزرو در ماه مارس 18-19 و 50 اساس نقطه برش توسط آوریل است.

در برابر ین ژاپن دلار کاهش یافت و به شش ماه اخیر و گذشته در 106.03 ین. دلار آمریکا نیز غرق به دو سال از طریق 0.9447 فرانک سوئیس.

استرلینگ معامله نزدیک به یک هفته اخیر در مقابل دلار.

یورو برگزار ثابت در $1.1225. بازار در منطقه یورو در حال قیمت گذاری در 93% شانس که بانک مرکزی اروپا به کاهش نرخ سپرده در حال حاضر منهای 0.50% با 10 امتیاز در اساس در هفته آینده.

نفت خام ایالات متحده کاهش یافت 0.37% به $45.73 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت کاهش یافت 0.32% به $49.83 در هر بشکه رسید. نگرانی ها درباره کاهش تقاضای جهانی ناشی از شیوع کروناویروس و عدم اطمینان در مورد تولید کاهش صدمه دیده است قیمت های نفت خام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im