بازار سهام rollercoaster: چرا با فرکانس بالا معامله به سرزنش نیست

مالی پیش بینی شامل پیش بینی یک سازمان مالی آینده. آن را به طور معمول در نظر سابقه قیمت حجم معاملات یا سایر شاخصها مانند صورتهای مالی نرخ بهره و قیمت کالاها به پیش بینی آنچه که به نام هدف متغیر است. پیش بینی دقیق می تواند کمک به شرکت ها برای برنامه ریزی منابع خود را برای دیدار با خواسته های مشتریان و جلوگیری از ضرر و زیان و سود سرمایه گذاری.

هنگامی که به دنبال در شاخصها و متغیرهای هدف آنها به عنوان یک بار سری دنباله ای از نقاط داده های جمع آوری شده در طول زمان. این ممکن است اطلاعات جمع آوری شده توسط شرکت های بازارهای مالی و یا سازمان های دولتی به طور منظم اعم از روزانه و ماهانه و سالانه و یا بیشتر در یک دقیقه یا یک دهم از یک دوم بر اساس. سرعت که در آن داده ها جمع آوری شده است به نام فرکانس نمونه برداری.

تجزیه و تحلیل سری زمانی شبیه به آب و هوا پیش بینی — داده های تاریخی است که به طور متوسط به درک مکانیسم های گذشته از یک پدیده خاص و به طور بالقوه پیش بینی آینده آن رفتار.

تجزیه و تحلیل سری زمانی است که از اهمیت زیادی برای سرمایه گذاران به عنوان موفقیت مالی بستگی دارد قابلیت پیش بینی قیمت سهام با دقت.

تجارت در بازارهای مالی

زمانی که قیمت سهام به یک رشته خاص قابل پیش بینی بازارهای مالی ناکارآمد در این معنا که فعال نمونه کارها سرمایه گذاری سود آور تر از منفعل سرمایه گذاری در سهام و شاخص های بازار مانند S&P 500 Index. این فرضیه بازار کارآمد استدلال می کند که تمام اطلاعات موجود در حال حاضر قیمت ها در بازار و پس از آن غیر ممکن است برای پیش بینی آینده و ضرب و شتم بازار فعال سرمایه گذاری.

در عین حال یک بدن بزرگ از شواهد نشان می دهد که بازارهای مالی اغلب ناکارآمد و قابل پیش بینی است.

اطلاعات خصوصی در مورد یک شرکت در آینده (که سرمایه گذاران دیگر ممکن است) می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بهبود پیش بینی. اما بر خلاف در فیلم وال استریتنیست و تمام اطلاعات خصوصی غیر قانونی است چرا که ممکن است بوجود می آیند از داشتن برتر پیش بینی تکنولوژی و یا تجاری سریع تر است.

الیور استون کارگردانی 1987 دانلود فیلم Wall Streetبا بازی مایکل داگلاس که در نگاه تجارت خودی.

خودکار تجارت

پیشرفت در محاسبات سرعت پردازش و فن آوری افزایش داده است به فرکانس بالا معامله یک سرمایه گذاری و یا فعالیت های تجاری و زمان اندازه گیری در کسری از ثانیه. به عنوان فن آوری می شود بیشتر در دسترس و قابل دسترس الگوریتمی تجارت جایگزین طبقه تجاری توسط مردم است. این روزها 80 درصد از سهام بازار معاملات انجام شده توسط ماشین آلات.

فن آوری برتری

اگر چه برخی از شواهد نشان می دهد که فرکانس بالا معاملاتی بهبود کارایی بازار و سرعت با چه سرعتی هر کس می تواند اجرای سفارشات بزرگ این امکان وجود دارد که پیشرفت سریع در فن آوری تنها به نفع کسانی که تبدیل به فرکانس بالا معامله گران است.

فرکانس بالا معامله گران با استفاده از تکنولوژی برتری را به استفاده از کندتر از معامله گران که دسترسی به تکنولوژی مورد نیاز برای تجارت به سرعت به عنوان آنها می خواهم. چنین دیدگاهی انتقادی در فرکانس بالا معاملات رایج در مالی روزنامه نگار مایکل لوئیس 2014 کتاب فلش پسران: وال استریت شورش.

از مزایای فن آوری نیز مشهود در بازار ارز خارجی است. در قابل توجه مورد واکنش الکترونیکی خدمات Broking (EBS) عمده ارز الکترونیکی پلت فرم معاملاتی مجبور شد برای محدود کردن تاثیر فرکانس بالا (ارز) معامله گران است.

در ابتدا در ماه مارس 2011 EBS تصمیم افزایش معاملات سرعت و به اتخاذ یک پنجم اعشار محل به نرخ ارز به نقل از پلت فرم خود را. در بسیاری از موارد نرخ ارز است نقل به چهار رقم اعشار مثلا USD/CAD $1.3289. به نقل از نرخ ارز به پنج رقم اعشار — برای مثال USD/CAD 1.32891 — اجازه می دهد تا آنها را به تغییر در مقادیر کمتر افزایش فرکانس نمونه برداری و جذب فرکانس بالا معامله گران است.

این باعث شد که به طور متوسط روزانه حجم پول نقد در پلت فرم به رها کردن توسط 49 درصد از آگوست 2011 تا آگوست 2012. این کاهش در فعالیت های تجاری به احتمال زیاد ناشی از خروج از معامله گران و بانک ها استفاده می شود که کندتر فن آوری است. شتاب کاهش در سهم بازار برای EBS منجر به سیاست بودن اوراق در سپتامبر 2012.

پرش خطرات

ما در مقاله ما به بررسی تعاملات میان حرکات قیمت به نام میپرد. جهش اتفاق می افتد زمانی که بزرگ ناگهانی اختلاف بین بازار عرضه و تقاضا و قیمت نیاز به سرعت تنظیم کنید به دست آوردن مجدد تعادل است. حفظ تعادل مطلوب بین عرضه و تقاضا در یک بازار بسیار مهم است برای نقدینگی و ثبات قیمت.

تصویرسازی برای یک پرش در شاخص VIX در حدود 18:40 GMT زمانی که ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان رای دادند در برابر نجات لیمن برادرز در سپتامبر 29, 2008 (پنج دقیقه فواصل). D. Erdemlioglu, نویسنده ارائه شده

ما در بر داشت شواهدی وجود دارد که جهش تولید شده با فرکانس پایین معامله گران بدون تاثیر بر فرکانس بالا معامله گران است. به طور مشابه هنگامی که ما تمرکز بر روی فرکانس بالا معامله گران ما نشان می دهد که پرش خطر نشات گرفته از آنها محدود است تاثیر بر فرکانس پایین معامله گران است.

جهش های خطرناک

ما نیز در مقایسه با دو جهت از نوسانات پرش برای انتشار Chicago Board Options Exchange نوسانات شاخص (VIX). VIX یک شاخص ارائه نظری 30 روز انتظارات بازار بر اساس شاخص S&P 500. مقادیر بالاتر از VIX نشان می دهد خطر است که بازار را زیادی نوسان است. جهش در VIX می تواند به عنوان بسیار خطرناک برای فعالان بازار سرمایه موقعیت.

در مقایسه با قبلی ما یافته های ما نشان داد که جهش شدید ساخته شده با فرکانس پایین معامله گران می تواند بسیار خطرناک به فرکانس بالا معامله گران اما اثرات فرکانس بالا معامله گران در فرکانس پایین معامله گران محدود هستند. به طور مستقیم با فرکانس پایین معامله گران تجارت کمتر و بیش از دوره های طولانی تر و به آنها سفارش معاملات بزرگ است که ممکن است ایجاد شوک قابل توجهی برای فرکانس بالا معامله گران بر اجرای آنها.

این یافته ها منجر به بحث های جاری در نقش فرکانس بالا معامله گران در بازارهای مالی هستند که اغلب برای انتقاد از خود درنده رفتار است. اما ما نشان می دهد که فعالیت های تجاری از فرکانس بالا معامله گران در رابطه با قیمت شدید حرکات مضر نیست.

سیاست مفهوم کار ما این است که رگولاتور باید منحصرا نمایش با فرکانس بالا معامله گران به بازار destabilizers در تلاش خود را به سطح زمین بازی برای همه سرمایه گذاران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو