هنوز هم در نقاط, اما COVID-19 گسترش در کانادا در کاهش: ساعت

OTTAWA — نخست وزیر جاستین ترودو گفت که همه چیز در حال حرکت در مسیر درست وقتی که می آید به گسترش COVID-19 در کانادا هر چند تهدید باقی مانده است. سخنان خود آمده جلوتر از رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam ارائه یک تجدید نظر عکس از زمان اپیدمی در این کشور از طریق جدید مدلسازی از جمله برآورد تعداد موارد و مرگ و میر در افق.

“ویروس باقی می ماند یک تهدید بسیار جدی برای سلامت ما” ترودو گفت: به روز رسانی کانادایی در آخرین پاندمی امداد تلاش های دولت فدرال در حال کار بر روی که شامل به دنبال گسترش تجاری اجاره امداد برنامه برای یک ماه دیگر.

ترودو همچنین گفت که آن را به عنوان در حال حاضر تابستان او و مقامات بهداشت فدرال خواهد بود انتقال از حدود روزانه ملی آدرس به بیرون آمدن به صحبت کانادایی “چند بار در هفته… هنگامی که ما جلسات و یا اطلاعات به اشتراک گذاری” و هنوز هم انتشار آخرین آمار مرگ و میر در هر روز است.

“پس از بسیار چالش برانگیز بهار همه چیز در حال ادامه حرکت در مسیر درست است. ما هنوز هم برخی از نقاط در برخی از نقاط کشور بلکه در سراسر کشور تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر رو به کاهش است در طول زمان است. و این دلیل است که کانادایی ها در حال انجام بخشی خود را,” ترودو گفت. “هر چند در حالی که ما در مسیر درست مبارزه با COVID-19 هنوز تمام نشده است. همانطور که ما شروع به بازگشایی بخش از اقتصاد ما باید همچنان به دنبال محلی بهداشت عمومی دستورالعمل به نگه داشتن هر یک از دیگر امن است.”

روز دوشنبه ارقام خواهد بود چهارم فدرال سازی به روز رسانی ارائه شده توسط هیت کانادا مقامات.

می آید پس از Tam هشدار داد در اوایل این ماه که کانادا می تواند “رشد انفجاری” در موارد اگر بازگشایی نیست با احتیاط انجام می شود. این ارقام نشان داد که اگر گسترش اقدامات پیشگیری کافی کانادا می تواند یکی دیگر از قله آمده اکتبر.

Tam نظرات مصادف با آخرین فدرال COVID-19 مدلسازی طرح که وجود دارد خواهد بود بین 97,990 و 107,454 موارد و بین 7,700 و 9,400 مرگ و میر در ژوئن 15.

به تاریخ وجود دارد 103,250 تایید COVID-19 مواردی که 64 درصد بهبود یافته اند در حالی که وجود داشته است 8,522 مرگ و میر.

جدید ترین ملی پیش بینی بر شدت و دامنه COVID-19 قبل از روز دوشنبه به روز رسانی همچنین نشان داد که 82 درصد از تمام COVID-19 مرگ و میر مرتبط با سالمندان خانه های که شیوع بیماری در دیگر جمع زندگی و کار تنظیمات نیز رانندگی مورد شمارش مانند کسانی که در گوشت بسته بندی گیاهان پناهگاه و correctional facilities. و همچنین حدود 94 درصد از مرگ و میر رخ داده است در افرادی که بیش از سن 60.

در طول مارس 28 مدل سازی به روز رسانی کانادا برای اولین بار دیدم که شاخص های COVID-19 منحنی شد مسطح در کانادا و نرخ مورد گسترش تا به حال وارد کردن در بسیاری از استان ها. این مدلسازی در آن زمان نیز نشان داد که در مقایسه با دیگر کشورهای کانادا اپیدمی رشد کندتر شده است.

دور اول پیش بینی ها حاکی از اوج از موارد در کانادا ممکن است در اواخر بهار با پایان موج اول در تابستان. در 9 آوریل تخمین زده شد که بین 4000 و از 300.000 نفر در کانادا می تواند مرگ از COVID-19 در طول همه گیر بسته به سطح مهار کردند. هر چند مقامات بهداشت تخمین زده است که در زیر فعلی بهداشت عمومی اقدامات واقعی شکل خواهد بود در جایی در اطراف 44,000 COVID-19 مرگ و میر در ماه های آینده.

در آن زمان ترودو گفت: انتظار کوچک شیوع ادامه پس از موج اولیه بود گفت: برخی از بهداشت عمومی اقدامات احتیاطی خواهد بود طبیعی جدید تا یک واکسن توسعه یافته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net