استیو Hasker به نام جدید, مدیر عامل شرکت تامسون رویترز, درآمد بالا برآورد

پدر و مادر خبری رویترز نیز اعلام کرد که بالاتر از حد انتظار سه ماهه چهارم درآمد در روز سه شنبه گزارش 60% در سال در سال افزایش در سود عملیاتی کمک هزینه های پایین تر و سرمایه گذاری پس از جدایی از مالی و ریسک (F&R) کسب و کار.

Hasker اخیرا بالای اجرایی در هالیوود استعداد آژانس کا را فرض نقش جدید خود در مارس 15, تامسون رویترز گفت. اسمیت یک روزنامه نگار سابق که نظارت یک دوره از تغییر عمده در این شرکت باقی خواهد ماند برای یک دوره گذار و تبدیل شدن به رئیس بنیاد تامسون رویترز.

استفان Bello رئیس امور مالی نیز از نقش خود و خواهد بود موفق شد توسط مایک ایستوود زمان معاون ارشد امور مالی شرکت. Bello نظارت راهبرد و توسعه کسب و کار به 2021 ،

تامسون رویترز خود را حفظ آلی رشد درآمد هدف از 4 درصد به 4.5 درصد در سال 2020 و گفت: حاشیه آن خواهد شد کمی بالاتر از آن پیش بینی در ماه اکتبر و همچنین بالا 2019 سطوح.

درآمد ضرب و شتم

تعدیل سود در سه ماهه چهارم افزایش یافت به $216 میلیون یا 37 سنت در هر سهم از 135 میلیون دلار یا 19 سنت به اشتراک بگذارید. تحلیلگران به طور متوسط انتظار می رود 33 سنت یک سهم با توجه به TOTALBARÇA از Refinitiv.

اخبار و اطلاعات ارائه شده از 4% افزایش آلی درآمد به $1.58 میلیارد و نشان داد فروش بالاتر در هر یک از آن سه تا از بزرگترین بخش های حقوقی حرفه ای شرکت ها و مالیات و حسابداری حرفه ای. رویترز اخبار بخش دیدم آلی درآمد حاصل از $164 میلیون تا 5 درصد است.

“با ما سازماندهی مجدد پشت سر ما و تمرکز بر آینده از کسب و کار اصلی ما این است که زمان مناسب برای قرار دادن در محل نسل بعدی رهبری” جیم اسمیت در بیانیه ای گفت.

شرکت کنترل توسط کانادا تامسون و خانواده گفت: هیئت مدیره گفت: آن را تایید 8 درصد در هر سهم افزایش در سود سالانه برای $1.52 هر سهم.

در سال های اخیر تامسون رویترز به حال کاهش هزینه ها و ریختن برخی از کسب و کار آن را به عنوان بهبود از تاثیرات منفی بحران مالی در سال 2008.

اسمیت تعریف موفقیت فروش او مهندسی از 55 درصد از سهام خود در شرکت مالی بخش در سال 2018 به Blackstone Group Inc فدای کسب و کار در 20 میلیارد دلار است. استون پس از آن رخ داد یک معامله به فروش واحد در حال حاضر به نام Refinitiv, به بورس سهام لندن Group Plc .

سهام تامسون رویترز به بیش از دو برابر از Refinitiv مقابله و سه برابر شده پس از اسمیت به عنوان مدیر عامل در سال 2012.

رقابت های اروپایی مقامات در حال انتظار برای حکومت در بورس لندن به میزان 27 میلیارد دلار تصاحب داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت Refinitiv در ماه های آینده.

با تامسون رویترز پشت در جای پای قوی تحت اسمیت رهبری هیئت مدیره می خواست به استخدام یک مدیر اجرایی که در نمودار بلند مدت استراتژی رشد برای این شرکت دو منبع آشنا با این موضوع گفت.

Hasker بود که یک مشاور ارشد در شرکت سهام خصوصی TPG و کسی که مشغول به کار در McKinsey & Co به عنوان یک مشاور رسانه های انتخاب شده توسط تامسون رویترز’ هیئت مدیره بر اساس تجربه خود را در ساخت سیستم عامل در حال اجرا کسب و کار است که جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های دو منبع آشنا با این موضوع گفت.

در Nielsen که در درجه اول آن شناخته شده تلویزیون رأی گیری کسب و کار Hasker کمک به سرعت بخشیدن به این شرکت تحول به داده ها و تجزیه و تحلیل شرکت ردیابی, رسانه, مصرف و مصرف کننده خرید همکاران سابق گفت.

او مذاکره و همکاری با Facebook Inc و دیگران به منظور توسعه ابزار اندازه گیری در Nielsen برای کمک به تبلیغ و شناسایی سن و محل سکونت از مردم در سراسر اینترنت یکی از همکاران سابق گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de