استلا امانوئل این نظریه ها در مورد رابطه بین شیاطین بیماری و جنسیت دارای سابقه طولانی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید مورد علاقه ،

در جولای 27 رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور توییتی ویروسی ویدئو های دکتر استلا امانوئل که در هوستون اطفال رد اثر پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و ترویج هیدروکسی کلروکین برای درمان این بیماری است.

روزنامه نگاران به سرعت به حفر امانوئل پس زمینه و متوجه شد که او نیز ادعا کرد که داشتن رابطه جنسی با شیاطین می تواند باعث بیماری مانند کیست و اندومتریوز.

این باورها نمی آیند از هوا نازک و او را به دور از تنها کسی که نگه می دارد آنها را.

به عنوان یک محقق کتاب مقدس و جعلی ادبیات من به تحقیق و تدریس چگونه این اعتقادات ریشه های عمیق در اوایل یهودی و مسیحی داستان – یکی از دلایلی که در ادامه به امروز باقی بماند.

نکات شیاطین در کتاب مقدس

همانطور که در بسیاری از ادیان شیاطین در یهودیت و مسیحیت اغلب شر موجودات فراطبیعی است که عذاب مردم است.

اگر چه آن را دشوار است برای پیدا کردن بسیاری از وضوح در مورد شیاطین در کتاب مقدس عبری, بسیاری, بعد, مترجمین را درک کرده اند شیاطین به توضیح برای “روح شیطانی” ثابت شده است که طالوت در کتاب اول سموئیل.

مثال دیگر به نظر می رسد در کتاب Tobit. این کار تشکیل شده بود بین حدود 225 و 175 سال پیش از میلاد است و از جمله در کتاب مقدس عبری و یا مورد قبول همه مسیحیان است. اما آن است که به عنوان بخشی از کتاب مقدس توسط گروه های مذهبی مانند رومی کاتولیک ها و ارتدوکس ها بتا اسرائیل و کلیسای آشوری شرق.

Tobit شامل یک روایت در مورد یک زن جوان به نام سارا. اگر چه سارا رنج می برند نیست هر جسمی رنج Asmodeus شیطان شهوت, کشته شدن هر نامزد به دلیل تمایل خود را برای او.

مسیحی انجیل پر از داستان در ارتباط با شیاطین و بیماری با عیسی و چند تا از پیروان اولیه ریخته گری از شیاطین که پریشان قربانیان خود را. در یکی از برجسته ترین داستان در انجیل مرقس عیسی برخورد یک مرد برخوردار شده توسط یک گروه از شیاطین که خود را “لژیون” می فرستد و آنها را به نزدیکی یک گله خوک ها که لگد کوب کردن صخره.

شیطان lore گسترش دور و گسترده ای

شیاطین نفوذ کتاب مقدس apocrypha که داستان در مورد کتاب مقدس افراد است که هرگز شامل متعارف مقدس و شامل انجمن های مختلف بین شیاطین بیماری و جنسیت.

اوایل مسیحی متن “اعمال توماس” به احتمال زیاد تشکیل شده در قرن سوم و شد بسیار محبوب به عنوان آن بود در نهایت به ترجمه یونانی به عربی و سریانی. آن را می گوید داستان از رسول توماس’ سفر به هند به عنوان یک مبلغ مسیحی. در طول راه او برخورد تعدادی از موانع از جمله افرادی که دارای توسط شیاطین.

در پنجمین عمل یک زن به او می آید و پنجه نرم می کند برای کمک به. او می گوید رسول, چگونه, یک روز در حمام به او مواجه می شوند و او را به صحبت کردن از ترحم. اما زمانی که او propositioned خود, جنس پورنو برای او خودداری کرد و به سمت چپ. بعد از آن شب شیطان در پوشش یک پیر مرد حمله کردند و او در خواب و تجاوز ، اگر چه این زن اقدام به فرار شیطان روز بعد او ادامه داد: به او در پیدا کردن و تجاوز به عنف او هر شب عذاب زن برای مدت پنج سال. توماس پس از آن exorcises شیطان.

Astaroth rides a winged beast and clutches a snake.
یک قرن 19 نقشه کشی of Astaroth. لوئیس برتانیایی

یکی دیگر از شیطان داستان در “شهادت Bartholomew” که احتمالا قدمت آن به قرن ششم. Bartholomew همچنین سفر به هند, که در آن او می یابد که ساکنان یک شهر پرستش یک بت نام Astaroth که وعده داده است به درمان تمام بیماری های خود را. اما Astaroth است که در واقع یک شیطان که باعث مصیبت که او پس از آن وانمود به درمان به منظور به دست آوردن پیروان بیشتر. Bartholomew نشان می دهد که بیهوده و انجام چندین معجزه برای اثبات خود معنوی دلاوری. پس از وادار کردن شیطان به اعتراف به فریب Bartholomew درایوهای او را به بیابان.

Apocrypha مانند “اعمال توماس” و “اعمال Bartholomew” محبوب بودند در دوره قرون وسطی و حتی کسانی که قادر به خواندن و یا نوشتن می دانست که این داستان. آنها همچنین کمک به سوخت “جادوگر شوق” از 16 و 17 قرن هفتم که در آن متعصب رهبران مسیحی مورد آزار و اذیت و کشته شدن هزاران نفر از مردم – به طور عمده زنان – برای اعتقادات خود اغلب concocting ادعا می کند که آنها consorted با شیاطین.

باورهایی که امروز باقی بماند

روشن است که امانوئل دارای سود از باورهای خود در این فوقالعاده به خصوص در جناح راست و محافل مذهبی. او دارای بیش از 9000 followers on Facebook و بیش از 94,000 در توییتر با یک پلت فرم اختصاص داده شده به عنوان یک کشیش. در واقع او کست خودش را به عنوان یک پیامبر و مهلک شیاطین.

آن سخت است نه به پیدا کردن مدرن دیگر مسیحیان که اتصال شیاطین و مسائل مربوط به سلامت. محافظه کار مسیحی مجله جاذبه منتشر شده داستان این ادعا که رابطه جنسی با شیاطین باعث همجنسگرایی. و محققان به تازگی قادر به نشان می دهد که اعتقاد فوقالعاده بد می تواند در پیش بینی نگرش منفی نسبت به سقط جنین و همجنسگرایی, رابطه جنسی خارج از ازدواج رابطه جنسی و پورنوگرافی.

[دانش عمیق, روزانه. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

در ضمن بسیاری از انجیلی آمریکایی ها بر این باورند که مغلوب ساختن پیشی جستن است که برگزیده خدا است که وظیفه مبارزه واقعی شیاطین. مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وزیر, Paula White, فقط یک محافظه کار شکل شناخته شده به معتقدان این دیدگاه.

اگر هر چیزی coronavirus همه گیر نشان داده است که چگونه بسیاری از در راست مذهبی در ادامه به تکیه بر ایمان بیش از علم است. مطالعات در حال حاضر در حال ظهور نشان میدهد که چگونه تنش بین ایمان و علم را تحت تاثیر قرار بسیاری از مسیحیان محافظه کار به مقاومت در برابر استفاده از ماسک و دیگر بهداشت عمومی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

با بسیاری از مسیحیان محافظه کار های برخی از همین دیدگاه در مورد شیاطین به عنوان امانوئل – و مسیحیان محافظه کار تشکیل یک پایگاه اصلی حمایت از رئیس جمهور – مغلوب ساختن پیشی جستن, ارتقاء, از, دکتر, اعتقادات حس می کند کامل.

او را موعظه به گروه کر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de