‘هوشیار ماندن’: که مشاوره به عنوان کانادایی نوشیدنی راه خود را از طریق همه گیر

تورنتو — سازمان بهداشت جهانی (WHO) است همه اصرار برای به حداقل رساندن استفاده از الکل و اجتناب از مستی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در بیانیه ای که به این وب سایت از اروپا شعبه که در روز سه شنبه این سازمان هشدار داد که دولت محدودیت های موجود در دسترس بودن مشروبات الکلی “باید حفظ شود و حتی تقویت شده” در کشورهایی که تصویب مستند مانند اقدامات است.

“در طول COVID-19 گیر ما واقعا باید از خودمان بپرسیم چه خطرات ما در حال گرفتن در خروج افراد تحت مستند در خانه های خود را با یک ماده است که مضر است و هم از نظر سلامت خود و اثرات رفتار خود را بر دیگران از جمله خشونت” Carina Ferreira-Borges مدیر که در اروپا الکل و مواد مخدر برنامه در بیانیه ای گفت:.

علاوه بر این که هشدار داد که “مردم باید حداقل رساندن مصرف الکل خود را در هر زمان و به خصوص در طول COVID-19 همه گیر” و اجتناب از نوشیدن به نقطه مسمومیت در مجموع با استناد به الکل توانایی آسیب به سلامت جسمی و روانی.

“هوشیار ماندن به طوری که شما می توانید هوشیار باقی می ماند سرعت عمل و تصمیم گیری با یک سر روشن برای خود و دیگران در خانواده و جامعه” سازمان گفت.

بر اساس الکل عفونی می تواند به ضد عفونی کردن پوست در برابر رمان coronavirus اما هیچ شواهدی وجود ندارد که مصرف الکل می تواند آسیب این ویروس در هر راه که گفت. در واقع آن را به طور بالقوه می تواند بدتر نتیجه هر کسی که قرارداد COVID-19 آن را به عنوان به خطر انداخته سیستم ایمنی بدن.

اگر چه میله بسته شده اند و به عنوان بخشی از محدودیت به معنای اجرای فیزیکی فاصله هر استان در کانادا نگه داشته است مشروب باز کردن فروشگاه ها در طول همه گیر معنی خرده فروشان در نظر گرفته شده خدمات ضروری در حوزه های قضایی که باید تعطیل هر چیزی غیر ضروری است.

به نظر می رسد کانادایی ها استفاده خوب از آن باز کردن فروشگاه. اداره آمار کانادا هفته گذشته گفت که 14 درصد از کانادایی ها آن را مورد بررسی گزارش مصرف الکل بیشتر از آنها شده بود قبل از همه گیر در حالی که 10 درصد گفت: آنها نوشیدن کمتر است. اخیرا یک Nanos تحقیقات نظرسنجی دریافت گزارش از افزایش مصرف الکل از 25 درصد از کانادایی ها بین سنین 35 و 54 و 21 درصد از کسانی که در سنین 18 تا 34.

فقدان یک برنامه سازگار ذکر شده بود در Nanos نظرسنجی به عنوان شایع ترین دلیل برای افزایش نوشیدن پس از خستگی و استرس است. چه کسی می گوید الکل “است که در واقع خوب مکانیسم مقابله ای آن را به عنوان شناخته شده است به افزایش علائم وحشت و اضطراب و افسردگی و دیگر اختلالات روانی و خطر ابتلا به خانواده و خشونت خانگی.”

با توجه به 2019 نسخه جهانی مواد مخدر بررسی کانادایی گزارش داد حملات بیشتر از مستی بیش از هر کس دیگری در جهان به جز استرالیایی و آمریکایی است.

تایلند در حال حاضر ممنوع فروش الکل به عنوان یک اقدام موقت با استناد به صف های طولانی که فنر در فروشگاه ها مشروب پس از بارها تعطیل شد. پدیده ای مشابه صورت گرفته در کانادا با بسیاری از تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان دادن صف های طولانی در خارج از الکل خرده فروشان.

استرالیا ممنوع نشده مشروب فروش است اما مجموعه ای محدود از 12 بطری شراب و دو مورد از آبجو برای هر مشتری در هر روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de