COVID-19 یک لحظه نادر در زمان که در آن رفتارهای فردی می تواند اثرات عمیقی در جامعه است.

به آدرس برخی از اثرات منفی سیاستمداران در حال صحبت کردن به استفاده از یک سبک برای هر کسی آشنا شده که پس از نگاه کودکان: پرقدرت و مستقیم درخواست برای جلوگیری از درگیر شدن در رفتارهای سودمند.

نگاهی به عنوان مثال از احتکار. یک هفته پیش نخست وزیر اسکات موریسون گفت:

جلوگیری از احتکار. من نمی تواند بیشتر بی پرده در مورد آن. آن را متوقف کند. … این یکی از ناامید کننده ترین چیزهایی که من دیده ام در استرالیا رفتار در پاسخ به این بحران است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews و NSW برتر Gladys Berejiklian با استفاده از شبیه “جلوگیری از انجام این” ارتباطات.


ادامه مطلب: روانشناسی می تواند توضیح دهد که چرا coronavirus همواره ما را به وحشت خرید. آن را نیز فراهم می کند راهنمایی در مورد چگونگی جلوگیری


این است که منتقله از نا امیدی. اما این رویکرد به تغییر رفتار ممکن است آسیب بیشتری نسبت به خوب به سه دلیل است که به خوبی تثبیت در علوم رفتاری: منفی هنجاری پیام پدرسالارانه پیام و غیر قابل اطمینان رسولان.

استرالیایی ها پاسخ نمی دهند به خوبی به این سبک از تحویل. سام Mooy/AAP

گفت: “آیا چیزی است که باعث می شود رفتار به احتمال زیاد

آن را به طور گسترده ای شناخته شده در علوم رفتاری است که برداشت ما از آنچه دیگران انجام می دهند تاثیر رفتار خود ما است.

در تحقیقات انجام شده توسط پیشرو روانشناسی محققان از جمله وس شولتز و Robert Cialdini مردم مطلع شدند چقدر انرژی همسایگان خود استفاده می کردند تا ببینید چه تاثیر خواهد بود خود به خود استفاده.

از همه مهمتر آن را تحت تاثیر بالا و پایین انرژی کاربران به روش های مختلف – بالا کاربران خود را کاهش داد اما در کاربرد کم کاربران افزایش آنان است.


ادامه مطلب: وجود دارد مقدار زیادی از کاغذ توالت – پس چرا مردم احتکار آن ،


درس در اینجا این است که مردم به دنبال سیگنال های هر دو آگاهانه و ناخودآگاه – که به آنها بگویید که چه رفتارهای عادی هستند و این ادراک است که نفوذ قدرتمند خود به خود رفتار.

تا زمانی که رهبران می گویند “جلوگیری از انجام” چیزی است که مردم می توانند این تفسیر به عنوان “تعداد زیادی از مردم انجام می دهند در غیر این صورت آنها نمی خواهد گفت: نه به” و “از آنجا که بسیاری از مردم آن را انجام می دهند این یک چیز طبیعی را انجام دهد.”

بنابراین این پیام می تواند اثر مخالف به آنچه که در نظر گرفته شده است – به رفتار نامطلوب را افزایش می دهد به دلیل آن است که به عنوان طبیعی است.

یکی مثبت متمرکز کمپین که کار می کرد

به عنوان رفتاری محققان ما با استفاده از این تاسیس اصل به هنر و صنعت موفق رسانه ها کمپین عمومی در ویکتوریا.

چند سال پیش ویکتوریا وزارت بهداشت و خدمات انسانی در مواجهه با چالش های غیر ضروری تماس به 000 تماس اضطراری مرکز افزایش سریع تر از رشد جمعیت است.

ما در زمينه پژوهش نشان داد که در انتخابات قبلی با تمرکز بر “آیا این” پیام ناشی از افزایش تماس های غیر ضروری به 000 دلیل آن ترویج “هنجارهای منفی”.

بنابراین ما متمرکز بر مخالف – مثبت (این کار), کمپین نجات جان انسان ها. صرفه جویی در دستگاه آمبولانس برای مواقع اضطراری. پیگیری مبارزات دیدار با تیم برجسته جایگزین برای شماره گیری 000 برای بیماری های جزئی – داروخانه پرستار-در-تماس با خدمات محلی و پزشکان عمومی.

این کمپین موفق شد در تغییر نگرش مناسب استفاده از آمبولانس منجر به تغییر در هدف قرار دادن رفتار – کمتر تماس های غیر ضروری به 000. آمبولانس ویکتوریا مدیر عامل تونی واکر گفت:

در ذهن من این کمک به صرفه جویی در زندگی می کند … ما شاهد یک کاهش در تماس – حدود 50 کمتر در هر روز و 10 آمبولانس شد که در نتیجه در دسترس است.

چرا “بالا به پایین” پیام بی اثر است

زمانی که سیاستمداران قاب یک پیام در یک پدرسالار راه به ترکیبات آن را نیز می تواند اثر را برای حداقل دو دلیل.

این اولین بار است که رفتار سیاستمداران به دنبال درست به نظر می رسد کاملا معقول و منطقی به مردم آن را انجام می دهند. بنابراین سرزنش کردن مردم برای چنین رفتاری این است که به احتمال زیاد بی اثر است. (برای مثال آنها ممکن است می گویند “من وضعیت متفاوت است چرا که…” یا “من آن را انجام برای خانواده من”.)

به عنوان یک نتیجه, پیام و/یا منبع خواهد بود را رد کرد. این ممکن است منجر به مردم و سپس رد کردن پیامها از سیاستمداران است.


ادامه مطلب: ویروسی مارپیچی: دولت فدرال است بازی خطرناک بازی با پیام های مخلوط در coronavirus


موضوع دیگر این است که پیام انجام می شود در یک “بالا به پایین” راه ما را تهدید می کند استقلال – یکی از مهم ترین نیازهای انسان و به طور مستقیم مربوط به رفاه.

زمانی که استقلال تهدید مردم واکنش نشان می دهند در راه های مختلف. این شامل عبارات بی اعتمادی (“من آن را دوست ندارم”) و یا شک (“این مورد نیاز است؟”), اجتناب از پیام و – مهمتر از همه در COVID-19 متن – تلاش برای reassert استقلال با هجوم تغییر دهید.

مضحك تن است که با این واقعیت است که متاسفانه سیاستمداران هستند که عطر و طعم از ماه.

تحقیقات نشان می دهد اعتماد فدرال و ایالتی است که در تمام زمان کم با نزدیک به دو سوم از مردم باور سیاستمداران عدم صداقت و یکپارچگی است.

و به عنوان برجسته در گزارش اخیر منتشر شده توسط استرالیا و نیوزیلند مدرسه از دولت پرداختن به این موضوع مانند COVID-19 است “تعمیر سریع”.

چگونه باید این پیام را تغییر می شود ؟

بنابراین, آنچه که باید دولت انجام می شود متفاوت در آن coronavirus پیام? در اینجا چند استراتژی ساده.

  • اول تاکید رفتارهای مثبت. ضمن تشکر از مردم برای خود خوب رفتار که Berejiklian هم در آدرس یک شروع خوب است. این نیز می تواند در قرعه کشی بر اساس چگونه به خوبی جوامع در پاسخ به تابستان bushfire بحران است. برای مثال یک پیام مثبت ممکن است می گویند:

فقط به عنوان در bushfires استرالیایی به دنبال پس از هر یک از دیگر در COVID-19 پاسخ. بسیاری از مردم غذای توصیه به ماندن در خانه. این است که صرفه جویی در زندگی.

دوم تغییر پدرسالارانه تن به شامل زبان است که باعث می شود مردم احساس می کنند بخشی از این تغییر. دولت و دیگر پیامبران باید تقویت پیام های که می گویند “ما در حال مبارزه با یک ویروس به صرفه جویی در زندگی می کند”.

در نهایت در نظر بگیرید دیگر پیامبران. برای مثال خوب برای طرفداران غیر احتکار رفتارها ممکن است در خانه احترام استرالیایی مانند بازنشسته AFL بازیکن ران Barassi یا سابق استانداری کوئنتین برایس. صدای محترم آمار و ارقام مانند این ممکن است به افرادی که لحن هر چیزی سیاستمداران می گویند.

این فوق العاده دشوار است برای دولت ها و رهبران دیگر. آنها در حال گرفتن بهترین مشاوره از کارشناسان پزشکی بر اساس بهترین دانش موجود در مورد آنچه رفتارها می تواند صاف منحنی coronavirus عفونت.

اضافه کردن دیدگاه از علوم رفتاری می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که پیام های آنها ارائه بهترین اثر ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو