تورنتو — به عنوان COVID-19 اسپرد را از طریق کانادا و آلوده صدها نفر از مردم بیوه از 51 ساله انتاریو درگذشت مردی که از بیماری است اصرار کانادایی برای گوش دادن به مقامات بهداشتی برای جلوگیری از گسترش ویروس و هر زمان ممکن است در خانه بماند.

“من فکر می کنم که مردم نمی گرفتن این به طور جدی به اندازه کافی” Teri Cunnington گفت: اخبار CTV از خانه اش در میلتون, Ont. “

Sean Cunnington فروشنده نوازنده و پدر سه از میلتون, Ont., توسعه آنفولانزا مانند علائم در مارس 4 و شروع به تجربه شبانه. مدت کوتاهی پس از آن او یک سرفه.

شان تا به حال یک فرم مزمن leukaemia شد اما در غیر این صورت سالم و از لحاظ جسمی فعال است. او نه تکیه بر هر نوع دارو.

پس از دو روز مبارزه در خانه شان بود و خواست خود را به بازدید از بیمارستان. او آزمایش شد برای COVID-19 چرا که او مناسب نیست و معیار در این زمان است که مشخص شده خارجی سفر به هر کشور با COVID-19 موارد به عنوان یک عامل خطر.

“آن را اساسا رد کرد چرا که او تا به حال نه سفر در هر نقطه. او را خارج از انتاریو او واقعا از جنوب انتاریو” Teri گفت.

شان بود و آنتی بیوتیک های تجویز شده و به خانه فرستاد اما وضعیت فقط بدتر. پنج روز پس از آن که به خانه فرستاده شان در بیمارستان بستری شد در میلتون که در آن پزشکان مشکوک او ممکن است COVID-19 و آزمایش او است.

در حالی که پزشکان انتظار رسمی نتایج شان منتقل شد به یک ایزوله با فشار منفی در اتاق که در آن او قرار داده و اکسیژن است. Teri می گوید: بهداشت و درمان کارگران در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای COVID-19 پوشیدن دستکش و ماسک.

“او فقط نمی تواند نفس بکشد. او نمی تواند یک نفس عمیق بکشید. قبل از او انتوبه او این بسیار کمی نفس و تلاش برای به دست آوردن یک نفس و این در حالی بود که در اکسیژن” Teri گفت.

به عنوان او تلاش می کرد به نفس پزشکان قرار داده و او را در ونتیلاتور اما حتی یک حداکثر جریان اکسیژن ساخته شده کمی تفاوت.

“آنها تا به حال به نگه داشتن تبدیل مقدار اکسیژن که شان بود از ونتیلاتور … و سپس آنها نمی تواند به نوبه خود دستگاه بالا نمی,” او گفت:.

در یکی از آنها نهایی مکالمات در بیمارستان Sean — که ریه ها شد عدم توجه به این بیماری — به همسرش گفت که او نمی خواست بمیرد.

“من فکر می کنم او واقعا می ترسم و من حدس می زنم بدیهی است که او ترسیده بود به اندازه کافی است که این چیزی است که او به من گفت,” او گفت:.

او پاسخ داد: “نمی میرند داستان ما را هنوز رتبهدهی نشده است.”

شان گذشت شنبه شب در بیمارستان است. ده ساعت پس از مرگ او پزشکان در نهایت دریافت نتایج خود را COVID-19 تست. او آزمایش مثبت است.

مقامات نمی دانم که در آن او قراردادی بیماری, نشانه بیماری در حال گسترش در جوامع است.

شان در پشت برگ سه دختر. او در فروش و خارج از کار خود را از شور و شوق موسیقی بود. گروه خود را الموود زیرزمینی منتشر شده خود را برای اولین بار تنها در اواخر فوریه.

“او مراقبت دوست داشتنی ترین فرد واقعی. او همه چیز من” Teri گفت.

Teri نمی تواند بازدید از خانه جنازه به طرح شوهرش یادبود چرا که او در حال حاضر در انزوا تا مارس 25. تا کنون او گفت که او احساس می کند خوب است. حتی اگر او می تواند برنامه ریزی ترتیبات او گفت: هیچ راهی وجود دارد او می تواند برگزاری یک مراسم تشییع جنازه در حال حاضر با توجه به محدودیت در جمعیت.

“شاون تعداد باور نکردنی از افرادی که در مورد مراقبت از او و او را دوست دارم و او را لمس کرده است بسیاری از مردم,” او گفت:.

Teri گفت: شان همکاران شده اند در ارتباط با سلامت عمومی و خود محل کار پاک شده است را به عنوان یک احتیاط.

Teri نهایی پیام ساده است: گوش دادن به کارشناسان و ماندن در خانه.

“و همه فقط نیاز به امن وجود دارد. همه فقط باید به فکر آنچه که آنها انجام. در خانه بمانند, صفحه اصلی — آن را مانند یک معامله بزرگ است.”

همانطور که از پنج شنبه شب 12 کانادایی کشته شده اند از COVID-19 و بیش از 870 دیگران آلوده شده اند.

یکی از چیزهایی که او را از دست ندهید بیشتر در مورد شوهرش, Teri گفت: راه او تماس خواهد بود “مارکو!” زمانی که او در تلاش بود برای پیدا کردن او در خانه است. او را پاسخ “پولو!”

“من نمی خواهد که دیگر نیست,” او گفت:. “کلمات وجود دارد. واقعا وجود دارد هیچ کلمه ای. این چیزی است که هیچ کس نباید هرگز تجربه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو