دولت مقابله مسدود کردن بزرگترین بندر زغال سنگ از سوخت های فسیلی خروج

“این واقعا مهم نیست چه دولت ها در استرالیا می خواهم به این باور است که پول ما نیاز به انجام آنچه که ما نیاز به انجام در حال حاضر ساخته شده تصمیمات خود را” آقای Carmody گفت: هرالد.

“یک دلیل وجود دارد که چرا کسب و کار به خصوص در فضا انرژی در استرالیا هستند گفت:” اگر دولت نمی خواهد با ارائه یک سیاست جهت پس از آن ما در حال رفتن به رفتن و انجام آن خود را’.”

Port Waratah Coal Services coal facility on Kooragang Island, Newcastle.

پورت Waratah ذغال سنگ خدمات زغال سنگ تسهیلات در Kooragang جزیره نیوکاسل. اعتبار:لویی Douvis

اما آقای Carmody گفت: بحث “بندر تعهد اعمال” (الماسی) قرار داده شده در نیوکاسل که تلقی شده است “ضد رقابتی و غیر قانونی” رقابت ناظر بودند وادار کردن این شرکت باقی می ماند متکی به زغال سنگ است.

“ما بزرگترین بندر زغال سنگ … اگر [الماسی] باقی مانده در محل برای دوره آن را به معنای بندر نیوکاسل بهترین گزینه این است که فقط عرق زغال سنگ پایانه تا 2064” او گفت:. “اجازه دهید فقط به خاطر فروش زغال سنگ به دلیل بدون تنوع چه چیز دیگری ما را کردم؟”

با وجود پورت شکایت در مورد اعمال Hastings بودجه مدیریت و چین بازرگانان که پرداخت $1.75 میلیارد دلار برای 98 سال اجاره, توافق به تمام جنبه های معامله هنگامی که آن را زده بود.

در اواخر سال 2018 استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون راه اندازی اقدام قانونی علیه NSW پورت که دارای پورت در گیاه شناسی و Kembla.

A cargo ship loaded with shipping containers docked in the Port of Newcastle at Dyke Wharf berth.

یک کشتی باری مملو از ظروف حمل و نقل مستقر در بندر نیوکاسل در لسبیین, اسکله, اسکله. اعتبار:حداکثر ماسون-Hubers

ACCC رئیس راد سیمز انتقاد از دولت بر روی گیاه شناسی/Kembla $5.1 میلیارد معامله توصیف آن به عنوان “کوتاه مدت” تفکر.

در حالی که اقدامات قانونی در حال انتظار کشیدن از طریق 2020 هرالد درک دولت و پورت میله میله برای ورود به میانجیگری در ماه آوریل است.

آقای Carmody هشدار داد که اگر ایران نمی بود زده این شهرستان را یکی دیگر از بحران 20 سال پس از BHP کشیده نیوکاسل.

“این شهر به یاد BHP و صخره آنها سقوط کردن” او گفت:. “شما انتقال زمانی که شما می توانید استطاعت به انتقال نه زمانی که همه چیز از یک آتش فروش.”

“ما یک کشور جزیره ای است که می داند که کاملا کثیف و فاسد همه چیز در مورد کشتی ها و بنادر.”

کریگ Carmody, مدیر اجرایی, بندر نیوکاسل

او گفت: این بندر در تلاش برای تنوع بخشیدن به حدود نیمی از NSW را توربین های بادی در حال حاضر وارداتی از طریق نیوکاسل. ردیف از غول unassembled توربین نشستن در کنار این بندرگاه در حال انتظار برای حمل و نقل به منطقه NSW که در آن آنها خواهد بود بنا بین کانبرا و سیدنی است.

“یک روز استرالیا کشف یک سیاست انرژی من مطمئن هستم. اگر آن را مانند بقیه جهان است و ترکیبی و ما واردات و صادرات آنها آن را نگه می دارد تا کسب و کار و آن را نگه می دارد تا اقتصاد” آقای Carmody گفت.

“ما یک کشور جزیره ای است که می داند که کاملا کثیف و فاسد همه چیز در مورد کشتی ها و بنادر.”

در حال بارگذاری

پرسید که چگونه اعمال پورت تعهد معامله در بندر نیوکاسل کمک به دولت انتقال دور از سوخت های فسیلی یک سخنگوی وزارت خزانه داری گفت: دولت در دفاع از دادگاه است اما به هر نظر بیشتر.

دولت استدلال بندر نیوکاسل خواهد نیاز به راه آهن و جاده به کارآمد و سیدنی بندر بتنی ظرفیت برای خدمات NSW ظرف حرکات برای چندین سال.

با این حال آقای Carmody گفت: سرمایه گذاران بین المللی تا به حال تردید چرا دولت خواهد ایستاد و در این راه سرمایه گذاری بخش خصوصی در مناطق.

“من گفت:” هیچ دولت نیست به نفع خلاص شدن از پورت تعهد عمل.’ وجود بهت و حیرت و سپس یکی از سرمایه گذاران گفت: “استرالیا آنقدر ثروتمند نیست به آن نیاز دارید ؟” و من گفتم: ‘این است که بسیار سوال خوب شما باید بپرسید’,” او گفت:.

مخالفت حمل و نقل سخنگوی کریس Minns گفت: ظرف سیاست شد برگزاری شکارچی اقتصاد.

“برتر را ظرف درپوش در بندر نیوکاسل یک کلاه بر روی شغل و استانداردهای زندگی در سراسر شکارچی” آقای Minns گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im