مجموعه ای از اقدامات جدید با هدف کاهش گسترش coronavirus COVID-19 اعلام شده توسط دولت فدرال و دولت های ایالتی در 24 ساعت گذشته.

ما گردآوری قوانین و مقررات در یک دادهنمایی زیر – اما این مهم است به یاد داشته باشید این وضعیت به سرعت در حال تغییر است.

مقررات به وضوح proscribe برخی فعالیت هستند اما سکوت در دیگران است. بنابراین خواسته ما دو بیماری عفونی محققان به تأمل در برخی از سناریوهای رایج است.

آنها تاکید کرد اصول اولیه اعمال می شود در هر موقعیتی – شستن دست های خود را به طور منظم با آب و صابون خوب تمرین سرفه و عطسه آداب ماندن از دیگران اگر شما احساس ناخوشی کنید و سعی کنید برای کاهش تماس با دیگران است. که در آن تماس مورد نیاز است ما باید حداقل 1.5 متر جدا از سایر مردم (یک محقق, Ian M. مککی گفت: 2 متر بهتر خواهد بود).

اما اغلب وجود دارد هیچ پاسخ درست است. همه ما می توانید انجام دهید این است که بهترین تصمیم را ما می توانیم در خط با شواهد پزشکی جهت از دولت و خود ما توانایی ها و اولویت ها. انتخاب های دشوار پیش رو برای همه ما است.

Sign up to The Conversation


ادامه مطلب: Coronavirus فاصله اقدامات در حال گیج کننده است. در اینجا 3 چیز را به خودتان بپرسید قبل از شما کسی را دیدن


آیا من می توانم راه رفتن سگ ؟

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید برای محیط زیست و سلامت: راه رفتن سگ باید جریمه شود. اگر شما به راه رفتن گذشته کسی بود که در واقع بیمار شما می شود طبقه بندی به عنوان یک “بازی گاه به گاه تماس با ما” فقط با رفتن به گذشته آنها. اگر شما تا به حال چهره به چهره گفتگو عرض 2 متر از آنها را می توان طبقه بندی شده به عنوان یک “تماس نزدیک” فقط به خاطر شما بود که چهره به چهره گفتگو. بنابراین واقعا توصیه این است که: فقط نگه داشتن راه رفتن را متوقف کند و یا چت.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: بله که نمی تواند یک مشکل. فقط سعی کنید برای جلوگیری از خیلی مناطق شلوغ و نگه داشتن فاصله خود را از دیگر مردم با ماندن حداقل 1.5 متر از هم جدا. من فکر می کنم در این آب و هوا به برخی از فیزیکی, هوای آزاد, ورزش, اگر شما می توانید یک ایده خوب است. اگر آن را یک پارک سگ با تعداد زیادی از سگ های در حال اجرا در اطراف در حالی که صاحبان آنها ایستاده در اطراف و چت فقط مراقب باشید به ماندن حداقل 1.5 متر جدا از صاحبان دیگر.


آیا من می توانم یک دوست بیش از ؟

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید برای محیط زیست و بهداشت: از آن بهتر است. هنگامی که ما در حال به اشتراک گذاری همان اتاق برای دو ساعت یا بیشتر به شما می تواند به افزایش خطر خود را حتی اگر شما 2 متر از هم جدا. زمان طولانی مدت در همان اتاق یک خطر واقعی, پس از آن بهتر نیست به صرف زمان طولانی با هم.

اگر شما تصمیم به انجام این کار شما باید 2 متر از هم جدا نیاز خانه خود را واقعا پاک نمی اشتراک گذاشتن هر گونه ظروف شستن دست های خود را در یک مقدار زیادی.

بهتر است اگر شما می توانید آن را خاموش و مکالمه توسط تلفن و یا زوم FaceTime و یا اسکایپ.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: اگر شما با هدف را برای درست انزوای اجتماعی وجود دارد خطر با هر برخورد شما. اما اگر آن را فقط به یکی از دوستان و شما هر دو خوب و تمرین خوب بهداشت دست و اقامت حداقل 1.5 متر از هم جدا هنگامی که چت می تواند خوب باشد. وجود دارد خطر اما شما می توانید خطر را کاهش دهد.

شما احتمالا می تواند اجتناب از مواد غذایی است که لمس توسط افراد دیگر. شاید خود را به ارمغان بیاورد مواد غذایی و نوشیدنی.


باید من کودک من مدرس بیش از ؟

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید به عمومی و بهداشت محیط زیست: این امر می تواند بهتر است که این اتفاق می افتد. حتی اگر آنها بیش از 2 متر در آن قرار گرفتن در معرض طولانی در یک اتاق سربسته و مدرس بازدید کرده اند بسیاری از خانه های دیگر و یا سفر با حمل و نقل عمومی. معلم و کودک هر دو در معرض خطر به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که آنها پس از آن روبرو می شوند. به یاد داشته باشید مردم می تواند آلوده شود اما هنوز هم به خوبی نگاه کنید.

آن بهتر خواهد بود اگر که می تواند از راه دور انجام می شود.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: من فکر می کنم آن را احتمالا به عنوان طولانی به عنوان مدرس است که به خوبی و کودک و معلم می تواند با هم کار کنند و بدون نشستن بیش از حد نزدیک است. همان اصول – خوب بهداشت دست و اقامت حداقل 1.5 متر از هم جدا اگر کسی ناخوش.


باید فرزند من باید یک playdate?

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید به عمومی و بهداشت محیط زیست: در حال حاضر حداقل تا زمانی که ما می دانیم بیشتر است که باید متوقف شود و همچنین.

حتی اگر هر دو بچه ها و خانواده های خود شده اند بیشتر ماندن در خانه. اجتماعی فاصله به معنای دور نگه داشتن. بچه ها باید تماس نزدیک روابط – آنها نمی نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر – و آنها به طور تصادفی و در این زمینه غیر قابل اعتماد است. آن بهتر خواهد بود برای متوقف کردن playdates و به دنبال راه های دیگر بچه های ما می توانید ارتباط برقرار کردن با دوستان خود. اما مراقب نوع و مقدار از رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

ما باید به طور جدی در مورد این مسائل و این بدان معناست که انجام تا آنجا که ما می تواند به شکستن هر زنجیره انتقال.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: با بچه های آن تا حد زیادی بستگی به سن بچه ها.

برای بچه ها خیلی جوان من می گویند هیچ. بچه های جوان تر هستند بیشتر احتمال دارد به تماس نزدیک است و ممکن است خیلی خوب با بهداشت دست. شما فقط نمی تواند اعتماد کودکان به پیروی از قوانین از بهداشت خوب و فاصله. آن را بیشتر در مورد به حداقل رساندن تماس و تلاش برای استفاده از گزینه های دیگر به عنوان آنجا که ممکن است مانند FaceTime, اسکایپ و زوم. برای بچه های بزرگتر آنها به احتمال زیاد به در تکیه خود را در شبکههای اجتماعی که احتمالا برای بهترین.


می توانید من بچه بازی در پارک با یک دوست ؟

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید به عمومی و بهداشت محیط زیست: وجود خطر است. بهتر است در هوای آزاد از چرا که شما باید مقدار زیادی از هوا اغلب در حال حرکت هوا برای رقیق کردن هر قطرات است که ممکن است از سرفه یا تف زمانی که شما صحبت می کنید و فریاد. اما هنگامی که شما شروع به انجام مسائل با هم – به خصوص در مناطق مشترک با سطوح براق مانند یک کباب پز و یا تجهیزات بازی – آن را می شود خطرناک است. هدایت و روشنی از تجهیزات بازی و آب چشمه به عنوان مثال.

بهتر است اگر شما در حال نگه داشتن از هم جدا و در فاصله خارج است. اما خطر نیست صفر است.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: اگر آنها جوان, بچه ها, آنها هنوز هم به احتمال زیاد به تماس نزدیک با یکدیگر به طوری که من می خواهم رویکرد با احتیاط.


آیا من می توانم در خانه بازدید توسط یک ارائه دهنده خدمات برای مثال یک کارگر سلامت که به کمک یک فرد با ناتوانی?

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید به عمومی و بهداشت محیط زیست: که یک دشوار است. مراقبت های بهداشتی کارگر احتمالا باید یک ماسک به عنوان آنها بالاتر در معرض خطر ابتلا به عفونت, چرا که آنها در حال بازدید از بسیاری از مردم است. مراقبت های بهداشتی و کارگر خواهد بود آگاه تر از کنترل عفونت از بسیاری از مردم, اما آنها نیاز خواهد بود قادر به نگه داشتن خود و مردم به آنها مراجعه کنید امن است.

اگر شما در خانه دیدن شما نیاز به تمیز کردن خانه تا آنجا که ممکن است برای شستن دست و انجام هر کاری شما می توانید برای کاهش خطر.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: که یک مشکل است. که نیاز به نگاه در توسط مقامات بهداشتی.

مراقبت های بهداشتی کارگران نباید به خانه شما می آیند و اگر آنها مریض هستند. اگر آنها در حال آمدن آنها باید از قبل تماس بگیرید و مطمئن شوید که فرد آنها بازدید نیز قبل از آنها رسیدن به ارائه مراقبت.

وجود خواهد داشت به طور استثنا البته چون در غیر این صورت افرادی که نیاز به پانسمان را تغییر داد و به طوری که آنها نیاز به آمدن به بیمارستان و این ایده آل نیست.

مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند که به شدت به آموزش در مورد زمانی که آنها باید آزمایش می شود چرا که آنها در معرض خطر از COVID-19. اگر وجود دارد بسیاری از COVID-19 انتقال که خاص جامعه مراقبت های بهداشتی کارگران باید لباس مناسب PPE (personal protective equipment) حتی اگر کسی به آنها مراجعه نشده است بدیهی است که بیمار است.


می توانید از پاک کننده ها می آیند ؟

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید به عمومی و بهداشت محیط زیست: هیچ. تمیز کردن خانه خود را. آنها ممکن است حرفه ای پاک کننده هستند اما حرفه ای در کنترل عفونت.

و تمیز کردن ممکن است نیاز به توان بیشتر از حد معمول است. شما ممکن است نیاز به تمیز کردن خانه خود را بیش از یک بار در هفته تا فقط دریافت استفاده می شود به این ایده.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: بله من فکر می کنم این پاک کننده ها می آمد. اما اگر شما از پاک کننده در خانه خود را, شما باید سعی کنید برای رفتن در حالی که پاک کننده وجود دارد و اجازه دهید آنها را به انجام کار خود را. برای قدم زدن بیرون بروید در حالی که ماندن حداقل 1.5 متر دورتر از دیگران است.


آنچه در مورد فرستادن بچه ها به مدرسه ؟

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید به عمومی و بهداشت محیط زیست: بسیاری از کشورها انجام می دهند چیزهای کمی متفاوت با توجه به مدارس.

من بسیار خودآگاه ما نمی خواهیم به تخلیه ضروری حقوقی واجد شرایط از آنجا که برخی از نیاز به ماندن در خانه. بنابراین من فکر می کنم آنچه در NSW در حال انجام است – که در آن پدر و مادر توصیه به نگه داشتن بچه ها در خانه اگر آنها می توانند و تنها فرستادن بچه ها به مدرسه صورتی که هیچ گزینه ای دیگر – این است که احتمالا بهترین گزینه در حال حاضر است.

ما شنیده ام وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن کودکان در حال انتقال ویروس – اما نیز وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن آنها نخواهد بود. اگر ما جدی در مورد مسطح منحنی مدارس باید در تصویر ما نیاز به کاهش تعداد بچه ها در مدرسه.

خطرات سپس به معلمان که در حال رفتن به بارها و بارها در معرض کودکان که ممکن است بیشتر آلوده در تعداد بیشتر به عنوان زمان می رود. که یک نگرانی واقعی برای آنها و برای این واقعیت که آنها پس از آن ممکن است سهوا تواند گسترش ویروس در جامعه است. وجود دارد هیچ پاسخ آسان در مدارس است که چرا این موضوع است که به طور مداوم مجددا به عنوان ما بیشتر بدانید.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: من هنوز هم فکر نمی کنم که ما واقعا درک اپیدمیولوژی عفونت از بچه ها. حرکت نزولی از broadscale مدرسه تعطیل است و مردم را مجبور به ماندن در خانه با بچه های خود را, به خصوص برای سلامت کارگران است. و در صورتی که غیر ضروری سپس آن را ایده آل نیست. من نمی دانم کار درست را انجام دهید. این یکی از سخت.


آیا من می توانم برای یک پیاده روی با یک دوست و یا دوستان ؟

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید برای محیط زیست و سلامت: توصیه من در برابر آن است. ما می دانیم که بدون علامت انتقال اتفاق می افتد. این ممکن است رخ دهد از تف در حالی که صحبت کردن. اگر شما در حال راه رفتن در کنار کسی و داشتن یک چت وجود دارد خطر است. اگر شما در باز کردن حرکت هوا را کاهش می دهد که خود را در معرض خطر اما واقعا بهتر انتخاب کنید تا گوشی. شما حتی می توانید بر روی گوشی و رفتن برای یک پیاده روی با هم در مکان جداگانه و یا در طرف دیگر از جاده ها و موج به هر یک از دیگر. این واقعا سخت است اما ما نیاز به دریافت خلاق در حال حاضر. آن زمان برای دریافت بسیار جدی در مورد انجام همه چیز شما می توانید برای کاهش انتقال است.

تست محدود شده است و بنابراین ما ممکن است در واقعیت خیلی بیشتر جامعه گسترش از ما متوجه در حال حاضر.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: اگر شما در خارج, شما باید مقدار زیادی از جریان هوا تا همه چیز را امن تر برای شما. من ایستاده بود حداقل 1.5 متر از کسی و با آنها راه می رفت و من فکر می کنم که امکان پذیر است. فقط سعی کنید به ماندن حداقل 1.5 متر از هم جدا.

و یا رفتن به خانه همسایه و دست کشیدن بر روی درب اما پس از آن اقامت حداقل 1.5 متر از هم جدا از آنها را در حالی که شما چت.


باید دریافت کنم غذای آماده?

Ian M. مککی محقق نادر ویروسی تهدید برای محیط زیست و سلامت: غذای آماده است یک ایده خوب به دلیل آن پشتیبانی از کسب و کار کوچک است درمان در دوران سخت و آن طول می کشد استرس داشتن به طبخ و پیدا کردن غذا. این موضوع البته خطر سطوح آلوده.

بهترین ایده این است که هنگامی که شما باید مواد غذایی را در خانه قرار داده و کیسه را و آن را باز کنید. سپس به دور و شستن دست های خود را به درستی قبل از اینکه شما رسیدگی به مواد غذایی است. سپس بازگشت و غذا را با دست تمیز و سپس خلاص شدن از شر کیسه های. سپس دستهای خود را دوباره. سپس شما از بین برود.

که نه 100% ادم چرا که هنوز هم وجود دارد برخی از خطر, اما شما در کاهش خطر با هر مرحله.

و اجتماعی فاصله قوانین اعمال می شود در همه زمان ها هر آنچه شما انجام می دهند – که آیا آن را در حال انتظار برای مواد غذایی و یا راه رفتن سگ – اقامت 2 متر دورتر از سایر افراد است.

Sanjaya Senanayake بیماری های عفونی پزشک: این یکی از سخت. من تعجب شده است, این, بیش از حد. آن را فقط به گرفتن غذای آماده خود را در مورد تجمع در حالی که شما صبر کنید برای غذا آماده می شود. سعی کنید برای حفظ حداقل 1.5 متر فاصله از هر کس دیگری. اگر شما کمتر از 1.5 متر از هر کسی اما شما وجود دارد برای کمتر از 15 دقیقه آن را به حساب نمی کند به عنوان یک “تماس نزدیک”.

شما باید به جای تعجب است که مواد غذایی آلوده به ویروس ذرات ؟ شما باید به امید کارکنان در رستوران کار نمی کند در حالی که بیمار است و آنها در حال تمرین خوب بهداشت. من و شما نمی توانید از پلیس است.

هر چه انتخاب شما را در این مسائل به یاد داشته باشید آن را در مورد کاهش خطر. به سختی هر چیزی است که تا کنون صفر خطر است. و گاهی اوقات این انتخاب ها سخت است.


ادامه مطلب: خوب برای دیدار با شما در حال حاضر پشت کردن! چه به لحاظ اجتماعی فاصله بدون ظاهری بی ادب


گفتگوCC BY-ND

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im