راه اندازی بنیانگذاران کمک به یکدیگر آب و هوا COVID-19 بحران

آنا (نام مستعار) یک بنیانگذاران استارتاپ در Montréal منطقه رفت و از طریق عاطفی سوار rollercoaster که برای همه ما آشنا پس از شروع COVID-19 بیماری همه گیر. او در ابتدا سعی کردم به مثبت ماندن و نگه داشتن لب بالا سفت. و سپس او کاهش یافت و به فکر خودش: “اوه خدای من این وحشتناک است; این است که هرگز به پایان است.”

همه گیر تا به حال تاثیر مخربی در کسب و کارهای کوچک. یک ماه ژوئن نظرسنجی توسط فدراسیون کانادا از کسب و کار مستقل می یابد که 49 درصد از کانادا کسب و کارهای کوچک هستند یا به طور کامل بسته یا نیمه باز, 46 درصد در حال ساخت نصف و یا کمتر از نرمال فروش و یک سوم با استفاده از نصف و یا کمتر از کارکنان خود را.

برای کارآفرینان مثل آنا که فقط گرفتن کسب و کار خود را کردن زمین — توسعه محصول خود را به دنبال سرمایه گذاران و پیدا کردن خود را برای اولین بار مشتریان — چالش های حتی بیشتر دلهره آور است.

پس چگونه می جدید راه اندازی هوازدگی طوفان ؟

ایجاد یک حس اجتماعی

برای سه ماه گذشته به عنوان بخشی از یک مطالعه بزرگتر تیم ما سازماندهی کرده است دو هفته مکالمات گروهی در زوم با یک دوجین کارآفرینان.

این گفتگوها منجر به تبادل اطلاعات اما به همان اندازه مهم ما در بر داشت آنها کمک کارآفرینان ایجاد یک حس اجتماعی. به آنا گفت: در مصاحبه ما:

“صحبت کردن با همکار بنیانگذاران شنیدن مصیبت ها و, آن را فقط خوب به بیرون ریختن برخی از این … بنابراین مردم می توانند با یک حس اجتماعی و حمایت است.”

ما در مکالمات کارآفرینان مورد بحث و بررسی چالش های جدید آنها رو به رو شد که بنوا (نام مستعار) به عنوان “بازگشت به میدان است.” برای برخی از خرده فروشی آنلاین تنها راه برای صرفه جویی در کسب و کار خود را, اما آنها فاقد تجربه تجارت الکترونیکی.

چگونه می توانم شما را استخدام یک عکاس برای گرفتن عکس از محصولات خود را تحت یک مستند? چگونه می توانم شما جایگزین در شخص مشتری آموزش با فیلم آموزشی? آیا بهترین کانال برای تبلیغات محصول خود را? و چگونه شما انجام همه از این در حالی که کاهش هزینه های عملیاتی خود را?

ما نیز در بر داشت که کارآفرینان نیاز به اطلاعات در مورد فرصت های جدید است. برای مثال در پاسخ به همه گیری دولت کانادا اجرا کرده است تعدادی از برنامه ها برای راه اندازی بخش از جمله حمایت های مالی برای کسب و کارهای کوچک. در گروه ما مکالمات کارآفرینان به آسانی به اشتراک گذاشته شده اطلاعات در مورد آنچه که برنامه های در دسترس بودند چگونه به درخواست و کسی که به تماس.

کارآفرینان نیز به نگرانی در مورد مدیریت تیم خود را هنگامی که سنتی کار زندگی است که در حال حاضر به هر حال یک چیزی از گذشته. چگونه می توانم شما را در استخدام های جدید زمانی که شما نمی توانید با آنها ملاقات در فرد ؟ چگونه می توانم به شما در حفظ روحیه تیم وقتی که همه کار از راه دور? چگونه می توانم به شما در سازماندهی همکاری آنلاین است ؟

های تخصص

به اشتراک گذاری اطلاعات بود که نه تنها به نفع کارآفرینان به دست آمده از مکالمات گروهی. ما متوجه شده است که حتی کارآفرینان که گفت: در مصاحبه ای که آنها تا به حال دست آمده مقدار اطلاعات جدید از جلسات به نظر می رسید برای لذت بردن از به اشتراک گذاری تخصص خود را با دیگران و هنوز هم گاهی اوقات کاهش یافته است به زوم چت.

ما در بر داشت که گروه ما گفتگو در مورد تجربه از رفتن را از طریق این استثنایی با هم کمک کارآفرینان کمتر احساس تنهایی. یکی از شرکت کنندگان, Rodrigo (نام مستعار) بود “بسیار خوشحال برای دیدن چگونه [از دیگر کارآفرینان] در حال انجام است و آنها در حال نگه داشتن و آنها معلق در آن وجود دارد; که همیشه بسیار الهام بخش است.”

نینا (نام مستعار) گفت که او در بر داشت آن را “مفید است برای دیدن است که در واقع وجود دارد برخی از راه اندازی که در همان قایق به ما …. چون ما در رسانه های اجتماعی وجود دارد و برخی از صنایع که در حال پررونق و آن را ندارد شما احساس می کنید بسیار خوب است که شما هستید.”

A woman with a laptop participates in a video conference meeting
اتصال بیش از ویدئو کنفرانس با دیگر کارآفرینان در مورد چالش های خود در طول COVID-19 آنها کمک کرد تا کمتر احساس تنهایی. (Pixabay)

از طریق مصاحبه های ما متوجه شد که گفتگوهای گروه در اصل در نظر گرفته شده برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد سرعت در حال تغییر چشم انداز کسب و کار تا به حال در واقعیت ایجاد دهانه برای عمیق تر بین فردی و تعاملات بین اعضای. جلسات زیر کارآفرینان توصیف رسیدن به همسالان خود برای پیگیری مشاوره و راهنمایی, و گاهی اوقات فقط به پیشنهاد شخصی تشویق.

ایجاد اعتماد

چرا ما بودند مکالمات گروهی قادر به تکامل از یک تبادل اطلاعات به یک جامعه-ساختمان پلت فرم ؟

برای استارت, کارآفرینان آمد از صنایع مختلف و به طور مستقیم با یکدیگر رقابت میکنند. این آنها را کمتر احساس محدود در مشاوره دادن و در بحث چالش هایی که با آنها رو به رو شد.


ادامه مطلب: شبکه های اجتماعی نقش کلیدی هنگامی که کارآفرینان قطع روابط با شرکت های خود را


یکی دیگر از دلایل مهم این بود که همه کارآفرینان شخصا می دانستم که این گروه تسهیل کننده Renjie Butalid و بسیاری از قبلا شرکت در برنامه ها در مک گیل Dobson مرکز کارآفرینی. در این راه گروه ” موفقیت بود منتج از قبل موجود چهره به چهره و روابط است که به کمک تقویت اعتماد.

در حالی که در مطالعه ما همچنان نتايج ما نقطه تا کنون به نقش مهم نظیر روابط در کمک به کارآفرینان از طریق بحران کنونی است. آنها همچنین نشان می دهد که دانشگاه ها می تواند کمک به کارآفرینان ساخت همکار روابط است. و این روابط نقش مهمی در ساختمان انعطاف پذیر و اکوسیستم کارآفرینی.

Renjie Butalid از بنیانگذاران مونترال AI اخلاق موسسه کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>