استادیوم در حال تخلیه کردن در سطح جهانی. پس چرا باید ورزشی استرالیا بوده است تا به کندی عمل می کنند ؟

بسته بندی استادیوم ها نان و کره از ورزش است. جمعیت ایجاد جو ورزشگاه و تولید درآمد. برای یک صنعت جهانی ساخته شده در سرگرمی زندگی می کنند و جمعیت ادامه گسترش COVID-19 می تواند فاجعه آمیز برای بین المللی ورزشی حوادث.

استرالیا ورزشی لیگ ها و تیم های ایمنی نیست هر چند در روزهای اخیر می توان آن را سخت به بگویید.

با وجود لغو اصلی رویدادهای ورزشی بین المللی مانند ایندیان ولز, تنیس, مسابقات و جایزه بزرگ چین و اروپایی مسابقات فوتبال در حال بازی در استادیوم, یک رکورد رو از 86,174 طرفداران فرود در میکروگرم به تماشای T20 زنان فینال جام جهانی در آخر هفته گذشته.

روز بعد تصمیم به برگزاری مسابقه نگاه بیمار-توصیه زمانی که دولت قرار دادن بازی کریکت در لیست خود را از قرار گرفتن در سایت برای coronavirus موارد است.


ادامه مطلب: آن را در حال حاضر یک موضوع که اگر برای استرالیا. این است که چگونه ما در حال آماده شدن برای یک جهش در coronavirus موارد


آخر این هفته در استرالیا جایزه بزرگ شد و در نهایت لغو این صبح اما تنها پس از برگزارکنندگان برگزار شد جلسه اضطراری برای بحث در مورد گزینه های مختلف با طرفداران اندود شده تا در دروازه.

این رویداد پرتاب شد به شک بعد از مک لارن تیم کشیده هنگامی که یک عضو تیم آزمایش مثبت برای coronavirus و چند تن از اعضای تیم های دیگر بودند قرنطینه با علائم آنفلوانزا.

قهرمان F1 لوئیس همیلتون گفت که او “بسیار شگفت زده شده’ استرالیا جایزه بزرگ شد و پیش رفتن. مایکل دوج/AAP

در حال حاضر با اخبار بقیه NBA و NHL فصل در آمریکا هستند که به حالت تعلیق و MLB فصل است که با تاخیر جدی وجود دارد سوال که آیا استرالیا ورزش لیگ هستند حق گرفتن اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این ویروس در اینجا.

برخی از لیگ های بیش از حد آهسته به عمل

برای مقامات بهداشت زمان مهم است. تنها چند روز پیش ویکتوریا وزیر بهداشت جنی Mikakos گفت: از آنجا که وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است هر گونه موارد گزارش شده از “جامعه انتقال” ویروس در ویکتوریا استرالیا جایزه بزرگ ویژه می توانید پیش بروید.

این تغییر امروز که برتر Daniel Andrews گفت: هیچ تماشاگران اجازه داده می شود در جایزه بزرگ “در زمینه سلامت” اگر از آن جلوتر رفت.همه در همه ،

مقامات در جای دیگر در جهان نیست منتظر این مدت به سختی خواستار لغو وقایع است. هند چاه رویداد در کالیفرنیا لغو شد پس از تنها یک مورد از coronavirus تایید شد به صورت محلی. (ATP Tour شد و پس از آن به حالت تعلیق به مدت شش هفته.) و آینده بحرین جایزه بزرگ تصمیم گرفت روز پیش از آن برگزار خواهد شد در یک مسیر بسته و بدون تماشاگر.

شده اند وجود دارد پیام های مخلوط بر این که آیا آن را بی خطر برای حضور در NRL مسابقات به عنوان به خوبی. نخست وزیر اسکات موریسون سعی کردم به درخواست تجدید نظر برای آرام گفت او خواهد بود رفتن به پایی این آخر هفته اما یک متخصص بیماری های عفونی گفت: امروز صبح او بی اعتقاد فصل تا به حال در حال حاضر لغو شده است.

این NRL در حال حاضر آماده برای امکان بازی در مقابل خالی استادیوم. آن را راه اندازی کرده است یک گروه کاری به ریاست آن افسر ارشد پزشکی و ارتباط با مقامات بهداشتی فدرال و استرالیا موسسه ورزشی برای نظارت بر بحران.

لیگ همچنین اعلام کرد قوانین سختگیرانه برای بازیکنان خود از جمله ممنوعیت در جامعه توسعه و به حداقل رساندن تماس با طرفداران.

اما این حرکت بودند آهسته به تحقق و فصل شروع شد و طبق معمول این هفته با حریفان بکشند Parramatta و Canterbury بازی در مقابل یک جمعیت قابل ملاحظه. در روزهای اخیر مدیر عامل شرکت تاد گرینبرگ نیز اصرار طرفداران به ادامه “برای رفتن به وقایع عمومی” و “انجام فعالیت های عادی خود را”.

ما قرار داده و قصد دارد در محل ما در حال پریدن به هر گونه نتیجه گیری فقط رتبهدهی نشده است, اما البته ما با توجه به مشکلاتی که ممکن است وجود داشته باشد.

بیش از تمرکز حواس لازم است. این صبر و انتظار رویکرد ضعیف به نظر می رسد در حال حاضر که جهان در میان یک بیماری همه گیر. برنامه های احتمالی باید توسعه یافته اند قبل از شروع فصل با پاک کردن ارتباطی به باشگاه و بازیکنان و طرفداران به طور یکسان.

یک لیگ قهرمانان بازی در خالی ورزشگاه در پاریس برای جلوگیری از گسترش coronavirus. Alexandre Simoes / UEFA via Getty Images

تجاری تاثیر به لیگ

از تجاری نظر AFL مدیر عامل Gillon McLachlan نیز به دنبال به حداقل رساندن نگرانی در مورد ویروس و گفت: لیگ است “محدود قرار گرفتن در معرض” با توجه به داخلی خود را در تمرکز.

در حال حاضر coronavirus پیامدهای برای کسانی که با عرضه های زنجیره ای و یا بین المللی لینک کلیک کنید و این نیست که ما در.

شده است وجود دارد برخی از بحث در مورد تغییر فصل اگر شیوع همچنان به گسترش از جمله لغو بازی در خالی استادیوم یا تغلیظ برنامه.

AFL اتحاد مدل بالقوه هزینه به لیگ برتر از جمله مراحل, اما باقی مانده است کم حرف در مورد این پیش بینی ها.


ادامه مطلب: مبین: آیا دولت استرالیا قدرت به قرنطینه مردم در coronavirus شیوع?


در حالی که NRL و AFL کسب یک مقدار قابل توجهی از درآمد خود را از پخش تلویزیونی معاملات درآمد تولید شده از طریق دروازه رسید نیز مهم است به باشگاه به عنوان ثانویه مواد غذایی و آشامیدنی و کالا و دیگر بازی روز صرف.

در حالی که در کوتاه مدت لغو یا بسته استادیوم احتمال می توان موفق ترین تیم های طولانی مدت اثرات می تواند بسیار سخت تر به آدرس اگر ویروس همچنان به بدتر. قفل کردن طرفداران می تواند نیاز به عضویت بازپرداخت اما آنچه در مورد شرکت های بزرگ جعبه درآمد و پذیرایی قرارداد?

بازیکنان هم ایستاده به از دست دادن بخش قابل توجهی از حقوق خود را. در حالی که کسانی که در قرارداد تضمین شده را نمی توان با لغو بازی های اول و دوم-سال بازیکنان امضا برای حقوق و دستمزد پایه قرارداد با بازی پرداخت می تواند ایستاده به از دست دادن بسیار کمی.

خطرات به ورزشکاران سلامت

در حالی که خطر ابتلا به طرفداران است که از آشکار نگرانی از سلامت ورزشکاران نیز باید در نظر گرفته شود.

بسیاری از ما فکر می کنم از ورزشکاران به عنوان برخی از سالمترین مردم ما می دانند. و در عین حال تحقیقات نشان می دهد ورزشکاران می شود بیشتر مستعد ابتلا به ویروس ها با توجه به زیاد فیزیکی و روانی استرس آنها هستند که ممکن است بر سیستم ایمنی بدن خود را.

وجود دارد همچنین افزود خطرات مرتبط با سفر هوایی تماس فیزیکی در طول رقابت و زندگی در محله های نزدیک با ورزشکاران دیگر. یک مطالعه فنلاندی تیم در بازی های المپیک زمستانی 2018 نشان داد که چقدر سریع این بیماری مانند سرماخوردگی می تواند گسترش در طول مسابقات.


ادامه مطلب: Coronavirus همه گیر است که ما را مجبور به درخواست برخی از سوالات بسیار سخت. اما ما آماده برای پاسخ ؟


این توضیح می دهد که چرا NBA بازیکنان توصیه برای جلوگیری از بالا سپاس و به حداقل رساندن تماس با تولدش متقاضیان و پس از آن بلافاصله به حالت تعلیق در آن فصل از زمانی که یک بازیکن تست مثبت است.

AFL, مقایسه به نظر می رسید تقسیم در مورد چگونه به مقابله با یک بازیکن احتمالا پیمانکاری coronavirus. آن را فراهم کرده است برخی از مشاوره به باشگاه ها در استراتژی های پیشگیری است اما خروج از آن به آنها به منظور توسعه خود را از پروتکل های.

آرامش خود را حفظ و حمل در

دلار استرالیا در لیگ دست و پنجه نرم کردن با چگونه به پاسخ به این ویروس برگزارکنندگان از بزرگترین رویداد ورزشی سال های توکیو بازی های المپیک هنوز به وزن گزینه های خود را.

هر چند کمیته بین المللی المپیک و توکیو 2020 المپیک رئیس تأیید تعهد خود را برای برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده وضعیت مایع باقی می ماند.

در حال حاضر استرالیا ورزشکاران در ادامه به آموزش و آماده سازی برای بازی های المپیک به صورت عادی هر چند آنها در حال توصیه به سفر خارج از کشور.

وقتی که می آید به داخلی ورزشی, لیگ و, رویدادهای ورزشی, با این حال, بیشتر احتیاط است که قطعا مورد نیاز است. در حالی که تصمیم به لغو مسابقات نه تنها دروغ با ورزش مقامات آنها باید با در نظر گرفتن راهنمایی بیشتر از آنچه که در حال انجام لیگ در خارج از کشور.

آن را قطعا دیگر هیچ کسب و کار به عنوان معمول و استرالیا, ورزش, مقامات دیگر نمی تواند فقط سازمان دیده بان این فضا قبل از تصمیم گیری چگونه عمل می کنند.


این داستان به روز شده است پس از انتشار با اخبار رسمی لغو استرالیا جایزه بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de