St. Louis defenceman جی Bouwmeester تحت آزمون پس از قسمت قلبی

آناهایم, کالیفرنیا. — St. Louis defenceman جی Bouwmeester در بیمارستان بستری شد و تحت آزمون در اوایل روز شنبه پس از درد و رنج قسمت قلبی و سقوط بر روی نیمکت در طول اولین دوره از, بلوز,’ بازی برابر اردک.

این تیم گفت: در بیانیه ای که اواخر شنبه شب که 36 سال Bouwmeester آگاه بود و هشدار. بلوز مدیر کل داگ آرمسترانگ گفت: Bouwmeester بیدار می شد, هشدار, و حرکت بازوها و پاهای خود را به او منتقل شد از عرصه.

بلوز قرار بود به پرواز به لاس وگاس جایی که آنها در حال برنامه ریزی برای بازی شنبه, اما باقی مانده در جنوب کالیفرنیا بیش از شب. این تیم انتظار می رود به ارائه به روز رسانی در Bouwmeester شرایط چهار شنبه صبح.

“خوشبختانه با سریع پاسخ از ما, پزشکی, مربیان, آناهایم, پزشکی, مربیان و تیم پزشکان, آنها قادر به ایجاد ثبات جی” آرمسترانگ گفت.

هاکی جامعه فرستاده توییتهایی پشتیبانی که کلام قسمت گسترش در سراسر NHL.

Washington Capitals به جلو و تیمی سابق T. J. Oshie نوشت: “دعا برای بو!” در حالی که در اطراف تیم لیگ ارسال بهترین آرزوها.

هم تیمی های وینس دان و الکس Pietrangelo بلافاصله برای کمک به نام پس از Bouwmeester کاهش یافت با بیش از 7:50 چپ در دوره اول. پس از چند دقیقه Bouwmeester گرفته شده را بر روی یک برانکارد را از طریق یک تونل در کنار بلوز نیمکت و حمل و نقل به یک اورنج کانتی بیمارستان.

Bouwmeester به نظر می رسد به گرفتن یک نوشیدنی از آب هنگامی که او به آرامی شروع به سقوط. اورژانس و پرسنل پزشکی با عجله به بلوز نیمکت. Bouwmeester بود اسکیت در 57 بازی در این فصل و 1,241 سنت از NHL حرفه ای. او skated 1:20 در آخرین شیفت قبل از سقوط و وارد 5:34 یخ زمان در بازی است.

سنت لوئیس ” گوینده رادیو کریس کربر گفت: در طول یک مصاحبه با تیم گل سرسبد ایستگاه است که یک ضفبرلترس استفاده شد.

Bouwmeester پدر بود در این بازی به عنوان بخشی از تیم سالانه پدران سفر. او رفت و با پسرش به بیمارستان در حالی که هم تیمی های خود و پدران خود باقی ماند و در عرصه انتظار به روز رسانی.

اردک و بلوز بازیکنان جمع آوری شده برای دیدن آنچه اشتباه بود قبل از Bouwmeester شد دور گرفته شده است. این تیم سپس به اتاق پانسمان و بازی بود به نام خاموش چند دقیقه بعد در 1.

بازیکنان از هر دو تیم برای ملاقات و آغوش و به خوبی خواسته های پس از تغییر از دنده خود را. این بازی ساخته خواهد شد تا در تاریخ بعد.

آخرین بازیکن را به سقوط در یک NHL نیمکت بود دالاس جلو غنی Peverley در سال 2014. Peverley بود ضربان قلب نامنظم و سریع واکنش مقامات اورژانس مطمئن ساخته شده او خوب بود.

NHL دارای صفحات اضطراری استانداردهای پزشکی که طلسم کردن در جزئیات خاص که حداقل دو پزشک باید در حضور و غیاب برای هر بازی و یکی باید عرض 50 پا از روی نیمکت. ضفبرلترس که وقتی دیترویت Jiri فیشر سقوط در سال 2005 باید همراه با یک اتاق تریاژ و آمبولانس.

Bouwmeester است در 17 فصل NHL است و برای آن زمان شناخته شده برای خود را قوی اسکیت و مطبوع است. او کمک کرد که تیمش برنده جام استنلی در فصل گذشته و برنده مدال طلای المپیک با کانادا در سال 2014.

بلوز امضا کهنه defenceman به $3.25 میلیون, یک سال معامله برای این فصل است.

Bouwmeester برگزار شد یکی از طولانی ترین مرد آهنین رگه در تاریخ NHL با 737 متوالی به طور منظم فصل بازی های انجام شده تا پایین بدن آسیب در سال 2014. او در زمان از دست رفته در 2015-16 با یک ضربه مغزی و لگن آسیب دیدگی خود را به پایان رسید 2017-18 فصل است.

او با بازی اما چهار بازی در سال گذشته و تا به حال از دست رفته یک بازی در این فصل است.

——

AP هاکی نویسنده استفان stefanie marie کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو