سنت کوین کالج معلمان مدرسه را ترک کرده

آقای Travers قبلا ایستاده بود را برای دفاع سابق داوطلب مربی و کودک محکوم groomer پیتر Kehoe.

روز چهارشنبه کالج محاصره مدیر Stephen Russell استعفا داد و پس از ABC چهار گوشه و گزارش او به یک مرجع در دادگاه به Kehoe که به اعدام محکوم شده در سال 2015 از جنسی نظافت از سال و 9 سنت کوین دانشجویی خیابان های پاریس.

آقای راسل گفت: مرجع بود “محدود و واقعی” و ابراز تاسف برای نوشتن آن است.

آقای Travers گفت: خیابان های پاریس در یک نشست بین ارشد, معلم و دانش آموز است که او در نظر گرفته Kehoe نظافت “طوفان در فنجان چای” و او “نمی خواهم او را به جرم”, چهار گوشه را نشان داد.

در حال بارگذاری

زمانی که آقای راسل استعفا داد, معاون مدیر جانت Canny ترویج شد و به نقش خود.

اما کمتر از 24 ساعت بعد Ms Canny مجبور شد به کنار به دلیل یک اتهام او تا به حال مانع از یک مشاور مدرسه تلاش به گزارش نظافت اتهام مربوط به یک معلم است.

این مشاور Maree دلسرد شدن است ثبت یک ادعا در دادگاه فدرال متهم Ms Canny از سرکوب دانشجو شکایت در مجموع سه نوبت و قلدری ،

در بیانیه ای از ادعا در دادگاه فدرال در مقابل ادموند برنج آموزش Ms دلسرد گفت: هنگامی که او ساخته شده یک شکایت به آقای راسل در مورد Ms Canny را به اتهام رفتار او به او گفت که اگر او موافقت کرد به استعفا او را دو او طولانی-خدمات ترک استحقاق.

او همچنین به او گفت که نقش خود را به عنوان رئیس مشاوره شده بود را لغو کرد.

در حال بارگذاری

در بیانیه ای از ادعا Ms دلسرد گفت که او تا به حال دچار شوک و ناراحتی و تحقیر به عنوان یک نتیجه.

Ms Canny را به شدت رد کرده و این اتهامات باقی می ماند و کارمند این مدرسه است.

هر دو مدارس توسط اداره ادموند برنج آموزش و پرورش استرالیا که مدیر اجرایی Wayne Tinsey اذعان کرده است آن را تا به حال موفق دانش آموزان و سقوط کوتاه از استانداردهای جامعه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de