SSC معادل امتحانات شروع دوشنبه

در مجموع 2,047,779 دانش آموزان از کلاس 10 ثبت نام کرده اند برای امتحانات برگزار می شود 3,512 مراکز.

آزمون شده است موکول به دلیل Saraswati Puja و داکا انتخابات شهر.

صبح دوشنبه نامزدها عمومی آموزش و پرورش تخته را Bangla اولین مقاله آزمون. آهنگ دخیل نامزدها تحت ارخالق هیئت مدیره را برای نشستن قرآن مجید و Tajbid آزمون در حالی که موضوع آزمون فنی و حرفه ای تخته دانش آموزان است Bangla مقاله دوم.

وزیر آموزش و پرورش Dipu مونی برنامه ریزی شده است برای دیدار Tejgaon دولت Girls’ High School مرکز در روز افتتاحیه.

نوشته شده است و امتحانات از SSC و حرفه ای تخته برگزار خواهد شد تا Feb 27 و کسانی که از آهنگ دخیل دانش آموزان به پایان خواهد رسید در Mar 1. عملی امتحانات برگزار خواهد شد از Feb 29 Mar 5.

دانش آموزان از 28,884 موسسات ثبت نام کرده اند برای امتحانات امسال وزیر آموزش و پرورش گفت.

تعداد SSC نامزدهای است 1,635,240. در میان آنها 791,918 پسر هستند و 843,322 دختران.

در مجموع 281,254 نشستن برای آهنگ دخیل امتحانات و 131,285 برای آزمون فنی و حرفه ای.

به عنوان بسیاری از 361,325 نامنظم نامزدها و 282,594 ویژه داوطلبان را در آزمون همراه با 1,681,688 منظم ايستگاهي.

علاوه بر آنها 342 نامزدها به نظر می رسد برای SSC امتحانات در هشت مراکز خارج از کشور.

دانش آموزان باید برای پاسخ به سوالات چند گزینه ای و یا MCQs اول مانند سال های گذشته. نظری بخش گرفته خواهد شد و پس از آن.

هر نامزد خواهد شد و باید برای ورود به آزمون مراکز 30 دقیقه قبل از امتحان شروع می شود. اگر هر نامزد اجازه ورود به پس از زمان برنامه ریزی شده برای هر امری اجتناب ناپذیر دلیل نام خود را رول تعداد ورود و دلیل تاخیر را به آن ارسال شود به آموزش و پرورش هیئت مدیره.

مقامات تایید خواهد شد مجموعه ای از کدهای مقالات سوال به آزمون مرکز دبیران از طریق SMS و 25 دقیقه قبل از شروع در یک پیشنهاد برای جلوگیری از نشت.

هیچ یک دیگر از دبیران خواهد بود و مجاز به ورود به مراکز با تلفن های همراه و یا دیگر دستگاه های الکترونیکی.

دانش آموزان با اختلال بینایی و یا فلج مغزی و کسانی که هیچ اسلحه را مجاز به گرفتن کمک از کاتبان. آنها نیز 20 دقیقه زمان اضافی.

توهمی نامزد خواهد شد مجاز به گرفتن کمک از معلمان نگهبان و یا دیگران تعیین شده به عنوان دستیاران. آنها را 30 دقیقه اضافی.

وزیر آموزش و پرورش گفت: دولت در زمان تمام انواع از مراحل برای جلوگیری سوال مقاله نشت. او خواسته است همه مربوط به امتحانات به خصوص دانش آموزان و خود را نگهبان و نه به توجه به شایعات مقاله سوال نشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>