Spruiking ستاره ها: برخی از سازندگان خانه گمراه کننده مصرف کنندگان در مورد رتبه بندی انرژی

استرالیا رقابتی حجم بخش ساخت و ساز مسکن مشغول است spruiking ارتقاء های مختلف و بسته به فروش جذاب مفاهیم و شیوه زندگی لوکس در بودجه است. همراه با درخشان سنگ benchtops و خارج از منزل ناهار خوری مناطق برخی از سازندگان با استفاده از پایداری و بهره وری انرژی امکانات برای جلب مشتریان. اما ما مطالعه اخیر نشان داد که راه برخی از حجم سازندگان ترویج بهره وری انرژی و توسعه پایدار می تواند گمراه کردن مصرف کنندگان و نقض قانون قابل فروش در استرالیا.

آشنایی با ستاره ها

ستاره ها ساده و مختصر و یا “نوار اندازه گیری” برای کمک به مصرف کنندگان به سرعت و به راحتی شناسایی و بهره وری از انرژی هر یک از خانه و به مقایسه یک خانه به دیگری. تحت سراسر کشور انرژی مجلس طرح رتبه (NatHERS) بهترین رتبه ده ستاره. شش ستاره نظارتی است حداقل مورد نیاز بسیاری از خانه های جدید در استرالیا.


ادامه مطلب: استرالیا هنوز هم ساختمان 4 در هر 5 خانه های جدید به بیش از حداقل استاندارد انرژی


یک NatHERS امتیاز شایع ترین روش نشان دادن انطباق با ضوابط کارایی انرژی. ده ستاره NatHERS مقیاس متفاوت از بسیاری از دیگر معمولا استفاده می شود امتیاز ستاره طرح, مانند, سبز, ستاره, که در آن پنج یا شش ستاره نشان می دهد بهترین نیست حداقل عملکرد. این جایی است که بالقوه برای مصرف کنندگان به گمراه شود آغاز می شود.

NatHERS (در سمت چپ) با استفاده از ده ستاره مقیاس که در آن شش ستاره است که حداقل استاندارد برای بسیاری از خانه های جدید ساخته شده در استرالیا. دیگر شش ستاره رتبه انرژی سیستم مانند لوازم خانگی (سمت راست) اضافه کردن به پتانسیل سردرگمی در مورد استفاده از NatHERS ستاره. NatHERS انرژی رتبه/مشترک المنافع استرالیا

جدید ترین خریداران خانه به خوبی در طراحی ساختمان و یا بهره وری انرژی مقررات. آنها تمایل به تکیه بر کارشناسان صنعت مانند سازندگان که ساخت چنین تصمیم گیری در مورد خانه جدید خود را.

ما می خواستم برای پیدا کردن چگونه استرالیا حجم سازندگان خانه ابلاغ شده به مصرف کنندگان در مورد رتبه بندی انرژی. آنها تعهدات خود تحت قانون قابل فروش در استرالیا?

چه قانون می گویند ؟

بخش 18(1) از استرالیا مصرف کننده قانون می گوید:

یک فرد باید نه در تجارت و یا بازرگانی در شرکت انجام است که گمراه کننده یا فریبنده و یا به احتمال زیاد برای گمراه کردن یا فریب.

به عنوان استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون راهنمای بازاریابی سبز اشاره می کند که ساخت اظهارات در مورد سبز طرح این تصور کلی به نوعی مخاطبان مهم است. این هشدار کسب و کار:

شما باید مراقب باشید که این تصور کلی شما در مورد ایجاد کالا یا خدمات شما به فروش است و نه گمراه کننده. به عبارت دیگر, آن است که به اندازه کافی برای هر نمایندگی به لحاظ فنی و یا محدود درست است. آن را فقط به عنوان مهم به نگاه کلی تصور ایجاد شده در ذهن مصرف کنندگان متوسط در مخاطبان.

آنچه ما در بر داشت

مطالعه ما به بررسی وب سایت های استرالیا بزرگترین حجم سازندگان خانه به ببینید که چگونه آنها توضیح داد که بهره وری انرژی خانه خود را به خریداران بالقوه است. ما در بر داشت آرم و زبان است که می تواند گمراه کردن مصرف کنندگان در مورد بهره وری انرژی عملکرد آن خانه.


ادامه مطلب: کم انرژی خانه نه تنها صرفه جویی در پول آنها زندگی را بهبود می بخشد


هیچ وب سایت مورد بررسی قرار می دهیم در واقع با استفاده از رسمی NatHERS آرم. در عوض برخی از سازندگان تا به حال ایجاد نسخه خود را از یک شش ستاره آرم. هر مثال ما در بر داشت نشان داد یک گروه از شش ستاره تنها نشان می دهد یک امتیاز از شش از شش بهترین امتیاز.

خریداران به احتمال زیاد به تفسیر این آرم به معنای شش ستاره برتر است یا عملکرد عالی به جای حداقل معیار عملکرد است که شامل تمام خانه های جدید است. یک لوگو بیشتر رفت و ادعا شش ستاره “پایداری” – هنگامی که یک NatHERS امتیاز تنها اقدامات حرارتی بهره وری انرژی.

آرم این مطالعه نشان داد نشان می دهد یک گروه از شش ستاره تنها نشان می دهد شش بهترین امتیاز این ادعا شش ستاره ‘پایداری’ و حتی ارائه این حداقل استاندارد ‘بدون هیچ هزینه اضافی’. منبع: رعایت انرژی ستاره امتیاز از طریق قانون قابل فروش در استرالیا لنز نویسنده ارائه شده

ما همچنین اظهارات در وب سایت هایی که نادرست برابر با شش امتیاز ستاره با انرژی بالا عملکرد. وب سایت یک سازنده پیشنهاد شش ستاره بود “برتر” اندازه گیری از خدمات و یا کیفیت است. یکی دیگر مرتبط شش ستاره با گسترده تر پایداری عملکرد و تعهد (نه فقط انرژی حرارتی بهره وری). یکی از دوره های سازنده حتی توصیف شش امتیاز ستاره به عنوان یک “جایزه”!

در هر صورت این اظهارات می تواند به راحتی اشتباه به معنای خانه شد و استثنایی ارائه محصول به جای جلسه اولیه استاندارد صنعت.

این حجم سازنده خانه وب سایت ها با استفاده از آرم و زبان است که حاکی از یک سطح بالایی از بهره وری انرژی و یا برتر ارائه محصول به جای به سادگی نشان می دهد با رعایت حداقل مقررات استاندارد که شامل تمام خانه های جدید است. به عنوان یک نتیجه خریداران خانه به احتمال زیاد گمراه در مورد بهره وری انرژی از این خانه های جدید است.


ادامه مطلب: خانه های با انرژی بالاتر رتبه بندی برای فروش بیشتر. در اینجا نحوه استرالیا صاحبان می توانید پول نقد در


اثر مهم بدون در نظر گرفتن قصد

تحقیقات ما نیست به دنبال نشان می دهد حجم صفحه اصلی سازندگان عمدا مجموعه ای را برای گمراه کردن خریداران بالقوه است. اما بخش 18(1) در رابطه با اثر و نه قصد. در حالی که سازندگان ممکن است به قصد گمراه کردن خریداران این ممکن است یک نتیجه از زمان تبلیغات شیوه های.

بنابراین ما به عنوان اشاره به هر دو حجم اصلی سازندگان و خریداران خانه های جدید هر گونه اطلاعات در مورد انرژی مجلس رتبه بندی نیاز به روشن و دقیق است. باید آن را تقویت میکند که شش ستاره است که حداقل استاندارد است که شامل نه بهترین.

بهره وری انرژی اقدامات مانند رتبه بندی ستاره برای خانه های جدید بخش مهمی از تلاش برای کاهش استرالیا تقاضای انرژی و به حداقل رساندن کمک به تغییر آب و هوا. اظهارات گمراه کننده در مورد انرژی مجلس رأی نه تنها خطر نقض قانون قابل فروش در استرالیا بلکه تضعیف جامعه اعتماد در رتبه بندی ستاره و اطلاعات در منزل-صنعت ساختمان را فراهم می کند. از آن زمان به بررسی spruiking.


ادامه مطلب: ساخت هر ساختمان تعداد در دیدار استرالیا و انتشار اهداف


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de