بهار سیگنال زن زنبورها به وضع نسل بعدی گرده

اولین روز از بهار – روشن تر و گرمتر هستند بیولوژیکی ماشه برای زن زنبورها را از خواب بیدار از خواب زمستانی و شروع به ساختن آینده مستعمرات.

این عظیم زنبورها گاهی اوقات دو تا سه برابر بزرگتر از زنبور کارگر حیاتی برای ما اکوسیستم و حمل مواد ژنتیکی لازم برای یک نسل کامل از زنبورها در داخل بدن خود را.

اگر شما خوش شانس شما ممکن است دیدن این زنبور عسل سرهم بندی کردن از طریق بهار شکوفه ها در جستجوی غذا و یک خانه جدید. مراقب باشید به آنها را مزاحم. کشتن چند زنبورها در تابستان ممکن است خیلی تاثیر داشته باشه. اما مرگ یک زن تنها زنبور عسل آماده برای تولید مثل در اوایل بهار می تواند به از بین بردن تمام مستعمره و پاک کردن خدمات مهم است که فرزندان خود ارائه می گرده افشانی گل ها در باغ, پارک, مزارع و مراتع.

من تحقیق به بررسی رفتار جستجوگری زنبور عسل. من صرف مقدار زیادی از زمان در پارک ها و باغ ها در سیاتل رعایت زنبور عسل جمع آوری گرده. من تجزیه و تحلیل که گیاهان زنبورها سفر کرده اند و به همین دلیل است. در اوایل بهار من گاهی اوقات باید امتیاز از مشاهده زن زنبورها آنها به عنوان جستجو برای یک خانه جدید و بازدید از گیاهان به جمع آوری شهد انرژی در پرواز است. زنبور عسل خود را انجام باروری در هر دو ساده و راه مرموز.

غربی سرهم بندی کردن زنبور عسل ملکه (Bombus occidentalis) با یک نر در یک aster گل. سارا A. Johnson, CC BY-ND

وحشی های اجتماعی کلنی زنبور عسل

زن زنبورها ضروری برای بقای تمام کلنی های زنبور عسل اما هر گونه منحصر به فرد است. زنبور عسل بومی ایالات متحده منجر شود زندگی متفاوت از یک دیگر بسته به اینکه آیا آنها اجتماعی زنبور عسل و یا انفرادی زنبور عسل است.

زن اجتماعی زنبور عسل برای اولین بار شروع به دنبال یک جدید تودرتو نقطه – یک سوراخ در یک درخت رها شده موش آشیانه خالی موش نقب زدن به ذخیره کردن صدها نفر از فرزندان برای ساخت یک مستعمره است. در همان زمان آنها را جمع آوری گرده و شهد به خوراک تازه از تخم در آمده زنبور عسل است. اجتماعی کلنی های زنبور عسل می تواند شامل هزاران نفر از زنبور عسل, هر یک انجام یک کار متفاوت برای نگه داشتن مستعمره سالم و امن است.

تنها ملکه زنبور عسل بارور است و به درستی به نام “ملکه” اگر او متعلق به یک گونه که در آن زنان بالغ با هم زندگی می کنند و همکاری در برخی از راه. حدود 10 درصد از تمام گونه های زنبور عسل – از آن وجود دارد بیش از 20 ، 000 در سراسر جهان – در نظر گرفته اجتماعی زنبور عسل با ملکه در اتهام.

همه زن زنبورها گذاشته شده توسط a, اجتماعی, ملکه زنبور عسل در حال استریل نگه داشتن ملکه در کنترل و حفظ سلسله مراتب کندو. استریل زنان و مردان انجام سطح پایین کار مانند جمع آوری مواد غذایی و مراقبت از فرزندان.

زرد-banded سرهم بندی کردن زنبور عسل ملکه (Bombus terricola) در بید گل آذین. سارا A. Johnson, CC BY-ND, CC BY-ND

اجتماعی ملکه زنبور عسل می توان به راحتی شناسایی زیرا آنها تمایل به فعال در اوایل فصل و اغلب قابل ملاحظه ای بزرگتر از بسیاری از فرزندان خود را. ملکه زنبور عسل می تواند در دراز صدها نفر به هزاران نفر از تخم مرغ در طول دوره از تابستان است. در پاییز جدید ملکه زنبور عسل گذاشته است. باقی مانده از مستعمره می میرد و ملکه overwinters به تنهایی حمل تمام مواد ژنتیکی برای شروع یک جمعیت جدید بهار زیر.

انفرادی زنبور عسل و عادات خود را

بر خلاف اجتماعی زنبور عسل است که زندگی و کار با هم با یک زن بارور, ملکه, انفرادی زنبور عسل به تنهایی زندگی می کنند و همه زن انفرادی زنبور عسل بارور هستند. به جای ساخت مستعمرات زن انفرادی زنبورها ظهور در بهار و همسر با مرد انفرادی زنبور عسل و سپس پیدا کردن یک محل به لانه مانند دارکوب سوراخ جانبداری از خانه خود را و یا یک سوراخ در زمین است.

زن انفرادی زنبورها ایجاد سگمنتال لانه برای هر فردی فرزندان. آنها را جمع آوری گرده از گل ها و ساخت یک توپ به نام گرده ارائه در داخل هر بخش در هر نقطه از اندازه یک عدس به بزرگی نخود. زن انفرادی زنبورها ذخیره کردن یک تخم مرغ در هر بخش از لانه که حاوی گرده ارائه و سپس می میرند. انفرادی زنبور عسل در گرده افشانی تعداد زیادی از گیاهان گلدار در روند جمع آوری غذا برای فرزندان خود را. فرزندان زمستان و ظهور به ادامه چرخه بعدی بهار.

زنبور عسل و ملکه و ذخیره کردن هزاران نفر از فرزندان در طول فصل زنبورها که مهم هستند برای کشاورزی گرده افشانی. عکس Boba Jaglicic در Unsplash

آنچه در مورد زنبور عسل?

شناخته شده اجتماعی زنبور عسل فراهم می کند که گرده افشانی خدمات غیر بومی زنبور عسل, گونه های است که در زندگی انسان ساخته شده کهیر طراحی شده تا به راحتی حمل و نقل زنبور عسل و برداشت عسل. زنبور عسل در حال از لحاظ فنی بومی اروپا, ولی اهلی شده توسط انسان برای هزاران سال. بر خلاف اجتماعی بومی زنبور عسل است که مرگ در پاییز زنبور عسل hibernate در طول زمستان در داخل کهیر خود را.

وقتی که ملکه زنبور عسل به رشد, پیر پس از دو تا سه سال فرزندان تعیین شده به عنوان آینده ملکه و تغذیه بسیار مغذی رژیم غذایی از ژله رویال – مخلوطی از شهد و گرده. ملکه جوان مطرح شده است توسط خواهر او تا زمانی که او به بلوغ می رسد. سپس او برگ لانه شروع به تخمگذاری فرزندان و ایجاد یک مستعمره خود. عسل کلنی زنبور عسل همچنان به زنده ماندن دوچرخه سواری از طریق نسل بعد از نسل.

ساختمان اکوسیستم انعطاف پذیری برای زنبورها

زن زنبورها مسئول آینده جمعیت زنبور عسل, چهره, خطر در اوایل فصل با محدود گل به بازدید از انرژی و کاهش در سایت های تودرتو در بیشتر مناطق توسعه یافته.

بهتر است برای ارائه به زن زنبورها با بسیاری از اوایل بهار گل – آنها تکیه می کنند شهد را از گل به سوخت جستجوی خود را برای یک تودرتو نقطه. کاشت اوایل گلدهی گیاهان مانند بید صنوبر و درختان گیلاس و بهار دیگر شکوفه فراهم می کند شهد برای زنبور عسل ملکه.

باغ مرمت منافع همه زنبور عسل پرورش تودرتو سایت های اجتماعی و انفرادی زنبور عسل است. سایت های تودرتو افزایش جمعیت زنبور عسل, گرده افشانی گیاهان بومی و افزایش تولید در حیاط خانه ما باغ و باغ جامعه.

چگونه می تواند به شما کمک کند این شگفت انگیز زنبور عسل ؟ به سادگی اجازه دهید آنها را. اگر آن را در بهار و زنبور عسل است بیش از حد نزدیک برای راحتی حرکت می کند به آرامی از راه و تحسین او را از دور. زن زنبورها به دنبال یک خانه معمولا بیش از حد درگیر مسئله ی جستجوی خود را به نیش شما.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما روزانه با اشتراک در خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de