گسترش ویروس می تواند تسریع بزرگ آینده جدا از جهانی شدن

در حال حاضر می آید coronavirus. انتشار تحلیلگران و کارشناسان می گویند ممکن است در یک لحظه تعیین کننده در سوزان بحث بیش چقدر دنیا ادغام و یا جدا.

حتی قبل از اینکه ویروس وارد اروپا و تغییرات آب و هوایی نگرانی های امنیتی و شکایت در مورد تجارت ناعادلانه به حال تشدید نگرانی جهانی در مورد مسافرت هوایی و جهانی و صنعتی زنجیره تامین و همچنین به عنوان تقویت کننده شک و تردید در مورد قابلیت اطمینان از چین به عنوان یک شریک.

این ویروس در حال حاضر دارای رتبه یکی دیگر از ضربه به کاهش اقتصاد و جسارت populists برای احیای calls — آمیخته با نژادپرستی و بیگانه ستیزی — برای تشدید کنترل بر مهاجران و گردشگران و حتی شرکت های چند ملیتی.

در میان تمام چالش های جهانی شدن بسیاری از آنها سیاسی یا ایدئولوژیک این ویروس ممکن است متفاوت باشد.

“ما همیشه فراموش کرد که ما در رحمت از طبیعت و زمانی که قسمت عبور را فراموش کنیم و حمل بر” گفت: ایوان Vejvoda یک همکار در موسسه علوم انسانی در وین. “اما این ویروس قرار داده است به جلو این همه سوال در مورد ارتباط از جهان به عنوان ما آن را ساخته شده است. سفر هوایی جهانی زنجیره تامین — این همه مرتبط است.”

به عنوان virus اسپرد به اروپا و فراتر از آن Vejvoda گفت: “این باعث می شود چین به نظر می رسد کمی شکننده تر و وابستگی چین به عنوان “کارخانه جهان” بیشتر iffy.”

گسترش سریع این ویروس از آسیا است “یکی دیگر از نی بر پشت شتر را به بار خواهد آورد” گفت: رابین Niblett مدیر چتم هاوس لندن از تحقیقات موسسه.

تنش سیاسی بین ایالات متحده و چین بر تجارت و همچنین نگرانی در مورد تغییرات آب و هوایی در حال حاضر به پرسش های مطرح شده در مورد حس و هزینه حمل و نقل قطعات کشور به کشور و پتانسیل کربن مالیات در مرزهای او اشاره کرد.

همراه با ریسک زنجیره تامین است که در معرض عبور از کنار coronavirus یا آسیب پذیری های به طور فزاینده ای استبدادی چین Niblett گفت: “اگر شما یک کسب و کار شما باید به فکر می کنم دو بار در مورد افشای خودتان را.”

به خصوص در حال حاضر با بیشتر کشورها با استفاده از تحریم های اقتصادی و وابستگی متقابل “به عنوان شکل جدیدی از دیپلماسی اجباری و آن را اضافه می کند تا برای تبدیل شدن به بیشتر ریسک گریز به سوی جهانی شدن” او گفت:.

People in masks walk past closed shops in Milan on Feb. 23, 2020. The spread of the deadly epidemic to Europe’s fourth-largest economy has heightened fears of disruption in the global supply chain. (Andrea Mantovani for/The New York Times)

مردم در ماسک پیاده روی گذشته بسته مغازه ها در میلان در فوریه. در 23 سال 2020 است. گسترش این بیماری همه گیر مرگبار به اروپا و چهارمین اقتصاد افزایش ترس از اختلال در زنجیره تامین جهانی. (Andrea Mantovani برای/نیویورک تایمز)

جهانی شدن از بیماری است که به سختی جدید اشاره کرد گونترام ولف مدیر Bruegel یک تحقیقات اقتصادی موسسه در بروکسل با استناد عظیم مرگ و میر که به دنبال اروپایی هنگام ورود به آمریکا یا طاعون که در حال حاضر لغو کارناوال ونیز در بخش یادبود.

“آنچه متفاوت است این است که با هواپیما چیزهایی که می تواند به گسترش بسیار سریع,” او گفت:. فوری ضربه به لگد و راست موانع. “ما در حال حاضر تعداد پرواز طور چشمگیری پایین.”

آب و هوا و آگاهانه شهروندان در حال حاضر دلسرد اختیاری سفر هوایی به عنوان فن آوری های دیجیتال است که اجازه می دهد از راه دور و مشارکت و انتقال اطلاعات است.

“شما تعجب می کنم اگر شاید اوج جهانی هواپیما رونق گذشته” ولف گفت. “بسیاری از مردم می خواهیم اگر ما واقعا نیاز به این نوع به طور منظم روزانه سفر هوایی به تمام نقاط جهان.”

در راه این ویروس بر عدم تعادل در خواهد آورد. بخش خصوصی زنجیره تامین تبدیل شده اند بسیار موثر است. سفر هوایی است جامع و پایان دادن به هرگز. بنابراین بخش خصوصی به طور مداوم در حال حرکت در سراسر جهان است.

اما هر نوع هماهنگ دولتی پاسخ اغلب ضعیف و آشفته — آیا با تغییر آب و هوا, بهداشت و یا تجارت است. و تلاش برای تقویت عمومی جهانی تلاش هستند حمله ملی گرایان و populists به عنوان تخلفات در حاکمیت.

و نه می تواند دولت ها را بسیار به unfreeze زنجیره تامین و چند دولت ها در اروپا دارای انعطاف پذیری مالی برای تزریق مقدار اضافی پول به اقتصاد است.

ترزا فالون مدیر مرکز برای روسیه و اروپا و آسیا مطالعات, توافق که بسیاری از پوش بک در حال حاضر ممکن است کارگردانی در چین است.

او به تازگی از میلان که در آن مقامات در حال بررسی درجه حرارت از مسافران پزشکان مراقب باشید در مورد بازدیدکننده داشته است دفتر و مردم محلی بودند آشکار نگه داشتن فاصله خود از گردشگران چینی, او گفت:.

“رشد اقتصادی چین بوده است و یک داستان مثبت اما در حال حاضر جاذبه رسید,” او گفت: با این ویروس ناشی به عنوان “یک نوع black swan که تاکید مختلف چگونه چین است.”

بسیاری از شرکت های “در حال تجدید نظر در مورد قرار دادن بیش از حد بسیاری از تخم مرغ در سبد,” او گفت: به خصوص که امیدوار است چین در حال تبدیل شدن بیشتر مانند غرب در حال محو شدن است.

“ما بیشتر تمرکز و عدم اعتماد در چین” در آمار خود را و توانایی خود را برای مدیریت بحران, او گفت:. که حتی به عنوان رهبران چینی تلاش برای نفوذ در آنچه به آنها تماس بگیرید “گفتمان مدیریت” با نهادهای بین المللی مانند سازمان بهداشت جهانی در تلاش برای تطهیر این بیماری همه گیر.

که بحران اعتماد در چین فراتر از چین توانایی رسیدگی به این ویروس گفت: Simon <url> مدیر فروم اقتصاد جدید یک موسسه تحقیقاتی در برلین.

عدم اعتماد “را تقویت تنها یک روند موجود در میان کسب و کار خود را به کاهش وابستگی و خطر” او گفت:.

اما گسترش این ویروس به اروپا نیز تاثیر قابل توجهی بر سیاست, احتمال افزایش ضد مهاجر و ضد جهانی شدن دور, راست, <url> گفت.

“ما در حال حاضر بسیاری از مردمی نگرانی در مورد شایستگی جهانی شدن را به عنوان با بهره گیری شرکت های چند ملیتی نخبگان و خارجی و نه مردم محلی و شرکت های محلی,” او گفت:.

سیاستمدارانی که اصرار بر کنترل مرزها و مهاجرت کمک خواهد کرد و حتی به عنوان ویروس فراتر از مرزها به راحتی.

“استدلال آنها خواهد بود که سیستم فعلی به شمار نه تنها اقتصادی بلکه سلامت و تهدیدات امنیتی که در حال وجودی که ما نمی توانیم به طوری باز فقط لطفا به کسب و کار بزرگ” <url> گفت.

این استدلال ممکن است جذب رای دهندگان “که نفرت آشکار نژادپرستی اما ترس از دست دادن کنترل یک سیستم آسیب پذیر را به دور بخشی از جهان,” او اضافه شده است.

نژادی تاثیر از پخش ویروس است و ظریف و همه موافقت کردند اما وجود دارد.

“این همیشه متفاوت زمانی که آن اتفاق می افتد در محله خود در میان مردم مانند خودتان” گفت: Stefano Stefanini سابق, ایتالیایی, دیپلمات. “هنگامی که آن اتفاق می افتد در دانمارک یا اسپانیا یا ایتالیا شما باید بیشتر از یک احساس است که آن اتفاق می افتد در میان مردم که همان سبک زندگی — بنابراین شما می توانید آن را برای شما اتفاق می افتد.”

اما این ویروس همچنین اجازه می دهد تا مردم برای ابراز خصومت به چینی ها است که آنها ممکن است احساس کرده اند اما تا به حال تمایلی به بیان <url> گفت. “در حال حاضر وجود دارد یک جریان پنهانی ترس از چینی ها در اروپا و ایالات متحده است چرا که آنها نشان دهنده یک چالش به غرب هژمونی” او گفت:.

این ترس دامن زده است که با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت علیه Huawei چین شرکت مخابرات بلکه توسط گزارش از سرکوب و سانسور از طریق استفاده از فن آوری های پیشرفته.

بسیاری از چینی ها زندگی می کنند و یا سفر در غرب گزارش داده اند سریع سنبله در سوء استفاده و اجتناب در اماکن عمومی و حمل و نقل. “این نشانه ای از چگونه نزدیک به سطح این احساسات هستند” <url> گفت.

رسانه ها بیش از حد سهام این حس فرهنگی فاصله و تفاوت Stefanini و <url> گفت.

Stefanini به یاد می آورد بحث در وزارت امور خارجه در مورد اینکه آیا برای ارسال پیام تسلیت بسته به تعداد مرگ و میر و چگونه دور آنها رخ داده است.

“حوادث در استرالیا دریافت پوشش گسترده اما توده سیل و مرگ و میر در بنگلادش به سختی ثبت نام” <url> گفت. شیوع این بیماری در چین “احساس می کند دور از نظر جغرافیایی و فرهنگی با یک لمس از نژادپرستی که اگر ما در اندازه گیری تلفات در راه های مختلف,” او گفت:.

ایتالیایی جامعه شناس Ilvo Diamanti تا به حال بیشتر فلسفی نگرانی است. گسترش ویروس به ایتالیا “نامیده می شود به سوال ما یقین” چرا که “این باعث می شود سیستم های دفاع در برابر تهدیدات امنیتی ما پیچیده تر است اگر نه غیر ضروری,” او نوشت: در روز دوشنبه La Repubblica. “جهان دیگر مرزها است که نمی تواند نفوذ.”

برای دفاع در برابر ویروس Diamanti نوشت: “یک نفر باید برای دفاع از خود از جهان” پنهان شده در خانه و خاموش کردن تلویزیون و رادیو و اینترنت است. “به منظور به مرگ آلوده توسط دیگران و تبدیل شدن به پخش ویروس خودمان ما را به مرگ به تنهایی.”

او پیشنهاد کرد که “در معرض خطر بیشتری از coronavirus.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im