ورزشی گروه تماس برای بودجه یقین از دولت

“دولت در حال حاضر فراهم می کند کمک های مالی به طوری که این است که واقعا با هدف تامین امنیت یقین است که آنها را حفظ کند که بودجه را به 2022,” او گفت:. “این بدان معنی است که ورزش می تواند برنامه ریزی برای آینده آنها می تواند به حفظ کارکنان و مربیان … این گروه های ورزشی هستند مانند شرکت های آنها رو بدهی آنها نیاز به یقین برای مدیریت همه چیز به درستی.”

ارسال نوشته شده بود با حمایت و همکاری با استرالیا در کمیسیون ورزشی که شامل ورزش استرالیا و موسسه استرالیا از ورزش است. ورزش استرالیا به نظر می رسد پس از ورزش مشارکت در حالی که استرالیا, موسسه ورزشی, مدیریت بالا-عملکرد ورزشکاران و برنامه های.

“این AOC, ورزشی, استرالیا, AIS پارالمپیک استرالیا و بازی های کشورهای مشترک المنافع استرالیا, همه در یک صفحه با این” ورزشی استرالیا کمیسیون صندلی جان وایلی گفت.

ورزش استرالیا در حال حاضر امن فدرال تصویب به repurpose بودجه در اصل اختصاص داده شده برای ورزش مشارکت به بودجه انعطاف پذیر است که می تواند مستقر در سراسر تعدادی از اهداف از جمله فعال اجتماعی فاصله قوانین پایان.

تسلیم همچنین می پرسد که دولت به ورزش استرالیا و AIS تصویب به نقل و یا repurpose بودجه دولت است که باید تحویل داده شده است که برای مقاصد خاص برای کمک به پوشش عملیاتی و یا با عملکرد بالا و هزینه های. آن درخواست بودجه اضافی اختصاص داده شده در سال گذشته MYEFO بودجه ورزشی گروه – اما هنوز توزیع شده – تحویل داده شود و تکرار شود.

در حال بارگذاری

آقای Colbeck تایید کرد و او تسلیم و گفت: او با توجه به درخواست همراه با دیگر طرح های گرفته شده توسط سایر ورزش بدن برای بودجه دولت است.

ورزشی صنعت منابع نشان داد نهادهای دیگر تا به حال ساخته شده به روش وزیر دارایی Mathias Cormann برای پشتیبانی. یکی دیگر از عناصر هر بودجه بسته برای ورزش می تواند شامل JobKeeper پشتیبانی در حال گسترش به بخش.

تسلیم همچنین اشاره کرد که JobKeeper پرداخت “در این مرحله” به نظر نمی رسد که برنامه جهانی در سراسر بخش و ورزشی گفت: بدن به دنبال روشن شدن از دولت فدرال است.

در روز پنج شنبه آقای Colbeck گفت: دولت با همکاری با گروه های ورزشی رنج می برد تحت فشار از COVID-19 رکود.

“COVID-19 تا به حال بی سابقه ای تاثیر ورزش در سراسر استرالیا در هر دو نخبگان و جامعه در سطح” آقای Colbeck گفت.

“ارسال از AOC است در نظر گرفته میان بحث گسترده تر دولت فدرال نیاز به اطمینان ورزشی بدن و اعضای باقی می ماند فعال و درگیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru