ورزش استرالیا exec تنیس پیوند در خدمت پیچ و تاب و در کمک های مالی حماسه

به عنوان نشان داد در پنجشنبه CBD ستون آقای دالتون که قبلا در خدمت به عنوان رئیس جمهور هاکی ویکتوریا و هیئت ریچموند باشگاه فوتبال جایگزین خروجی اجرایی کیت پالمر. او انتظار می رود که منجر به ورزش استرالیا از طریق به بازی های المپیک توکیو.

Rob Dalton will be announced as Sport Australia's acting chief executive.

راب دالتون اعلام خواهد شد به عنوان ورزش استرالیا اقدام اجرایی.اعتبار:جاستین McManus

آقای اونیل پیوست اوج ورزشی آژانس در ماه مارس سال 2018 یک ماه قبل از دور اول ورزش در جامعه زیرساخت های کمک های مالی اعلام شد که در سال بودجه فدرال. او قبلا برای تنیس استرالیا در ارشد در جامعه تنیس و روابط دولت. او همچنین عضو هیئت مدیره گشت و گذار ویکتوریا.

به عنوان ورزش استرالیا, مدیر, ورزشی, مشارکت, آقای اونیل مسئول نظارت بر 100 میلیون دلار CSIG برنامه اما تا به حال هیچ دخالت در ارزیابی شایستگی از برنامه های کاربردی برای کمک های مالی. هیچ پیشنهاد آقای اونیل با استفاده از موقعیت خود در ورزش استرالیا برای نفوذ هر بودجه تصمیم گیری است.

ملی استرالیا در دفتر حسابرسی در یک بسیار مهم حسابرسی از این برنامه اشاره کرد آقای اونیل رابطه و “مداوم و تعامل با سازمان های مرتبط به متقاضیان”. آن را در بر داشت که اگر چه آقای اونیل را با تاریخچه تنیس استرالیا به خوبی شناخته شده در ورزش استرالیا, آژانس در زمان هیچ اقدامی برای اطمینان از خود را در جنگ اعلام شد و موفق.

“این خطر وجود دارد که این ورزش را مربوط به خود سازمان بود که با ارائه یک مزیت رقابتی نسبت به سایر رشته های ورزشی و متقاضیان بالقوه که ورزش استرالیا, کارمند” حسابرس یافت.

این ANAO توصیه می شود, ورزش, استرالیا نیاز به جنگ از منافع اعلامیه از هر گونه کارکنان درگیر در طراحی و نظارت از برنامه بودجه.

از 224 دور اول کمک های مالی بالغ بر $28.3 میلیون و 31 کمک های مالی به ارزش مجموعا نزدیک به 2 میلیون دلار ساخته شد و به تنیس باشگاه ها و انجمن ها. این شامل 500.000 دلار کمک مالی به تاسمانی انجمن تنیس و شش رقم کمک های مالی به باشگاه تنیس در کوئینزلند ویکتوریا و استرالیای غربی.

آقای اونیل دیروز محروم ارائه پیشرفته اطلاع, اطلاعات و یا کمک های مربوط به برنامه به باشگاه تنیس.

او گفت: او استعفا از کانبرا-اساس کار به صرف زمان کمتر و دور از خانواده جوان خود را در ملبورن.

“اکثریت قریب به اتفاق برنامه های موفق برای جامعه ورزش زیرساخت کمک های مالی شد و برای چند ورزش, چند منظوره, امکانات, بهره متعدد مشارکت ورزشی و جوامع محلی” ورزش استرالیا سخنگوی گفت.

“ما باور نمی کنیم هر ورزشی دریافت یک مزیت غیر منصفانه است.”

این ANAO حسابرسی از CSIG یافت, ورزش, استرالیا, دولت از برنامه تضعیف دوم موازی ارزیابی اجرا سناتور مکنزی که اریب بودجه تصمیم گیری به نفع ورزشی باشگاه ها و انجمن ها در حاشیه تأثر هم برگزار می شود یا هدف ائتلاف.

Senator Bridget McKenzie is resisting calls to resign from the government's frontbench.

سناتور Bridget مکنزی است که مقاومت در برابر تماس به استعفا از دولت frontbench.اعتبار:Dominic Lorrimer

ABC این هفته گزارش آقای اونیل ارسال یک ایمیل به سناتور مکنزی در سرب تا سال گذشته فدرال انتخابات هشدار در برابر دخالت های سیاسی است.

سناتور مکنزی که مقاومت در برابر تماس به استعفا از دولت frontbench است در دفاع از تمامیت کمک های مالی برنامه.

این ANAO ممیزی در بر داشت که در حالی که ائتلاف-برگزار marginals دریافت $2.2 میلیون بیشتر از آنها را تحت ورزشی استرالیا ارزیابی معیارهای اضافی $3.8 میلیون به خود اختصاص داده بود در حاشیه رای دهندگان برگزار شد با کار احزاب کوچک و مستقل.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید