در حال بارگذاری

دو تا از قدیمی ترین بچه های tinkered برای ساعت ها در Grandad گاراژ ساخت یک سنگ مرمر اجرا از بطری شیر و دستمال توالت. از آشپزخانه من به تماشای ما یک ساله پسر هرزه درایی با سرور و نشاط به عنوان مادر بزرگ خم شده و او را به عقب بیش از زانو به somersaults و سنگ قافیه مهد کودک. ما جمع آوری در اطراف میز شام برای وعده های غذایی خوشمزه و لذت بردم از احساس یک خانه کامل.

هنگامی که آن زمان به ترک من معلق در هوا بیش از تلفن خود به دنبال زحمت و از من پرسید که چه او خواندن. “می خواهم بدانم اگر چه ما در حال انجام است در حال حاضر غیر قانونی است,” او گفت:.

در درایو 45 دقیقه خانه من قوز بیش از صفحه نمایش من به امید خواندن چیزی از جهان از عرف عام. مقدار زیادی از روزنامه نگاران نوشت: در مورد مسئولیت اجتماعی با دور ماندن از پدربزرگ و مادربزرگ. هیچ کس ارائه شده امکان جداسازی خود را به منظور دیدن پدربزرگ و مادربزرگ. مقالات متعددی صحبت در مورد فوق العاده اتصالات پدربزرگ و مادربزرگ و فرزندان خود بودند ساخت آنلاین. زباله.

البته من می خواهم به عنوان خوانده شده سرفصل در هفته گذشته: “در خانه بمانند.” من می خواهم به تماشای اردوغان نخست وزیر ترکیه در کنفرانس مطبوعاتی. اما یک هفته پیش, وجود دارد به نظر می رسید فضای کافی برای تفسیر این اقدامات است. چه بود گذشت من بود که NSW در حال حاضر با استفاده از پلیس برای اجرای قوانین جدید.

Thumbs-up for granddads.

Thumbs-up برای granddads.

“وزیر هدایت است که همه افراد در NSW نباید بدون معقول بهانه ترک محل اقامت خود” قانون متحده است. روده ما به ما می گوید که پلیس را آسان بروید و این قانون برای مردم به معنای دیگر از ما. یک دوست به من می گوید آن را فقط برای احمقها که جمع یکهو در Bondi ساحل. شاید چیزی که این پسر با خوردن یک کباب روی نیمکت پارک فکر قبل از او جریمه شد.

NSW Police Commissioner میک فولر پیشنهاد هفته گذشته که بازدید از شریک زندگی خود را یک بهانه ای مناسب به ترک خانه به عنوان آن را متناسب با معافیت از “مراقبت”. اما او افزود: “آیا تمام خانواده خود را با شما. آیا پدربزرگ و مادربزرگ خود را.”

مفهوم چه برای دیدن پدربزرگ و مادربزرگ? من از شوهرم در خانه درایو: “چه خواهد شد به ما بگویید که پلیس اگر آنها بکشید ما را بیش از ؟ می تواند به ما می گویند که ما در حال انجام آن را به عنوان یک عمل ‘مراقبت از’?'”

هر دوی ما مطمئن نیستید اگر آن را متناسب با تعریف قانونی از “مراقبت”. من حدس می زنم آن بستگی دارد که پلیس است.

در حال بارگذاری

برای بسیاری از ما شبح یک پلیس ایالتی در حال تبدیل شدن به عنوان نگرانی به عنوان ویروس. چگونه می توانید از آن بود که پدربزرگ و مادربزرگ نیاز به تخصص حقوقی برای توجیه خود را از دیدن grandkids? به طور معمول شهروندان مطیع قانون شروع به فکر کردن در مورد چگونه به دور از قوانین است.

COVID-19 توسط بی نظیر اورژانس بهداشت جهانی و ما نیاز به قوانین برای حفاظت از افراد مسن و به حفظ سلامت ما کارگران اما به چه قیمت ؟ وجود دارد واقعا که خیلی برای به دست آوردن در مبارزه با کروناویروس ممنوع نوه و پدربزرگ و مادربزرگ از دیدن هر یک از دیگر ؟

آنچه غیر ضروری اضطراب و خشم ایجاد شده است برای اعضای خانواده با قوانین و سیاست اظهارات که حداقل ایجاد این تصور که چنین بازديد ممکن است غیر قانونی است ؟

مردم NSW را انجام کمی خود را برای جلوگیری از گسترش این ویروس زشت, به ویژه هنگامی که آن را شامل حفاظت از خود و عزیزان. در همین حال دولت NSW باید ثابت خود را درهم و برهم قانون و غیر ضروری رابطهای عاطفی و آسیب های دم به عنوان یک نتیجه.

سارا Colyer است که یک روزنامه نگار مستقل.

ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im