نیروهای ویژه رئیس اذعان جنایات جنگی و سرزنش فقیر اخلاقی رهبری’

“این است که رهبری ضعیف” او گفت:. “در واقع, آن است که فقیر اخلاقی رهبری است.”

به طور کلی فیندلای را صریح نظرات شما اولین پذیرش مستقیم از نظامی ارشد که Brereton تحقیق تنظیم شده است به سوء را یافته. آنها را به افزایش فشار بر نخست وزیر اسکات موریسون و وزیر دفاع لیندا رینولدز برای حمایت از انتشار بخش هایی از گزارش خود به پارلمان فدرال و استرالیا ، به طور کلی فیندلای خدمت در افغانستان در تیمور-لسته و عراق و دارای مدرک دکترا در تاریخ نظامی از دانشگاه NSW.

به طور کلی فیندلای گفت: یکی از جنبه های مثبت این Brereton پرس و جو بود که آن را نشان داد برخی از SAS سربازان به اندازه کافی شجاع به منفجر سوت جنایات جنگی است. او در توصیف خود را “شجاعت اخلاقی” در حالی که هشدار به کسانی که به دروغ عدالت Brereton از “غلط” وفاداری به حال شناخته شده به عنوان “perjurers” خواهد بود و حذف از SAS “به عنوان یک حداقل”.

“قدرت وجود دارد در اینجا. وجود یک کد اخلاقی. دلیل ما [Brereton درخواست] است زیرا مردم جلو آمد [به افشای جنایات جنگی],” او گفت:.

“[وینستون] چرچیل تا به حال گفت: “زمانی که شما در حال راه رفتن را از طریق جهنم بهتر است که شما نگه داشتن راه رفتن.’ این چیزی است که ما می رویم به انجام. این است برای رفتن به سختی از 10 سال. و ما باید برای بازسازی اعتبار و قابلیت ها و همه چیز از این دستور … ما نمی توانیم در آن غوطه ور شویم.”

سن این هرالد و 60 دقیقه منتشر شده و پخش گزارش بیش از آخر هفته در مورد سابق SAS طبیب گرد و خاکی میلر تلاش به دنبال عفو و بخشش از خانواده یک مرد افغان کشته در شرایطی مشکوک. آقای میلر, تزئین سابق استوار است که خدمت در افغانستان شخصا عذر خواهی کرد به کودکان افغان از یک کشاورز گفته کشته ارشد SAS سرباز در 14 مارس 2012.

برای بیش از دو سال هرالد و سنی منتشر کرده اند چندین گزارش های دقیق در مورد اتهام جنایات جنگی مرتکب شده تعداد کمی از نیروهای ویژه در افغانستان با بسیاری از حوادث در معرض همچنین در حال بررسی توسط Mr Brereton و یا پلیس فدرال. فدرال و نماینده سابق SAS کاپیتان اندرو Hastie به شدت به حمایت از سوالات را به افغانستان انجام, اصرار شفافیت کامل با استرالیا ،

در ماه مارس ABC چهار گوشه برنامه پخش فیلم نشان دادن یک سرباز نیروهای ویژه قتل یک غیر مسلح افغان در مه 2012. با دفاع از تحقیقات نشان سرباز عمل کرده در دفاع از خود را به قتل شده است را محکوم کرد توسط دریاسالار بازنشسته Chris Barrie, که در خدمت به عنوان فرمانده نیروی دفاع از سال 1998 تا 2002 و دیده بان حقوق بشر.

به طور کلی فیندلای گفت: در مارس مطبوعاتی که تعداد کمی از افسران اجازه داده شده بود یک فرهنگ که در آن شنیع انجام شد مجاز است. او گفت: یک تعداد انگشت شماری از سربازان با تجربه از جمله گشت فرماندهان و معاون گشت فرماندهان که به طور معمول منجر پنج مرد SAS تیم در ماموریت بود و همچنین فعال این فرهنگ وجود داشته باشد.

“اگر شما رهبری یک فرمان آب و هوا است که افراد مجاز به فکر کردن در [آن را خوب به انجام] طرز وحشتناکی اشتباه عمل می کند شما نیاز به ریشه می شود خارج. یکی به عنوان یک فرد و دو به عنوان یک گروه,” او گفت:. “شما باید به خواب هنگامی که شما ترک این خدمات است. اگر افتخار شما به خطر افتاده است آن را تحت تاثیر قرار شما برای بقیه عمر خود را.”

این موریسون دولت را به صورت یک انتخاب دشوار بیش چقدر برای گفتن در مورد SAS پس از سوء عدالت Brereton ارائه خود را مدتها در انتظار گزارش به رئیس نیروی دفاع کلی آنگوس کمپبل در هفته های آینده. جنرال کمپبل خواهد شد و سپس دست در این گزارش به سناتور رینولدز که قبلا ابراز نگرانی در مورد برخی از اتهامات. عدالت Brereton عمده-کلی در ارتش ذخیره شده پس از سال 2016 کمک بازرس کل نیروی دفاع استرالیا با بررسی ادعا می کند که نخبگان نیروهای غیر مسلح کشته و یا زخمی افغان در مردان از جمله دستبند زندانیان.

به طور کلی فیندلای گفت: در جلسه آن را ناعادلانه بود که سوء از چند سربازانی که خدمت در افغانستان آسیب دیده بود شهرت اکثریت SAS که تا به حال هیچ کار اشتباهی انجام داده. “تصور من این است بدسم هنگ تو را دوست دارم,” او گفت:.

او توضیح داد که این پیدایش از پرس و جو شده بود SAS سربازان نوشتن نامه به بالای برنج مورد سوء مجبور جنرال کمپبل به تماس برای سوالات به “بررسی روح ما به دلیل آن درست نیست”.

به طور کلی فیندلای گفت: عدالت Brereton شد تدوین “یک قایق یافته” و به همین دلیل درخواست خود را گرفته بود چهار سال بود که “تعدادی” از خبرچین به تازگی پدید آمده به صحبت کردن. اما به طور کلی فیندلای هشدار داد کسانی که هنوز پوشش جنایات جنگی در “منطقه قرمز” و هنگامی که Brereton گزارش تکمیل شد وی افزود در آنجا خواهد بود “هیچ جمع”.

“[عدالت Brereton] رفتن به لیست این افراد به دلیل اگر شما دروغ تحت سوگند و شواهد وجود دارد برای اثبات این که او به شما perjurer.”

در حال بارگذاری

نیروهای ویژه فرمانده نیز به نام تعداد بسیار کمی از کسانی که تا به حال در خدمت نخبگان SAS که در عمل به عنوان “سلف صالح تحت عنوان خراش[s]” که معتقد بودند قوانین ارتش منظم نیست به آنها اعمال می شود. او گفت: استکبار در این گروه کوچک تا به حال سوخت ضعیف داخلی فرهنگ و “باعث تمام مشکلات” در حال حاضر رو به SAS.

به طور کلی فیندلای گفت: “وحشیانه حقیقت” بود که جنایات جنگی رسوایی باعث شده بود “مسئله اعتماد” بین نیروهای ویژه که شامل SAS و کماندوهای و با مردم استرالیا و گسترده تر نظامی. او گفت: مردم در SAS که “تا به حال چیزی برای انجام با این” در حال حاضر به “خدمت به این مکان بهتر و پرداخت برای گناهان” از دیگران است.

“ما باید برای ادامه و فرهنگی حکومت را تغییر دهید. برای بسیاری از دلایل اما از آنجا که آن حق است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de