بارسلونا, اسپانیا — اسپانیا قفل کردن آن 46 میلیون نفر از شهروندان و فرانسه دستور بستن فقط در مورد همه چیز بقیه جهان را دوست دارد در مورد آن — برج ایفل موزه لوور, این کافه ها و رستوران ها-به عنوان دولت در زمان به طور فزاینده ای از جان گذشته اقدامات برای قرار دادن فضای بیشتر بین مردم و حاوی coronavirus.

بیشتر مرزهای بسته جامعی در سراسر جهان در روز شنبه و یکشنبه: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که ایالات متحده آمریکا که روز پیش محروم از مسافران بیشتر از اروپا, گسترش تحریم بریتانیا و ایرلند است. در فیلیپین هزاران پلیس و سربازان شروع به آب بندی و پر جمعیت پایتخت از داخلی بیشتر مسافران در یکی از آسیای جنوب شرقی ترین شدید مهار حرکت می کند.

در همین حال چین که در آن ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در اواخر سال گذشته ادامه داد: برای استراحت خود شدید محدودیت نشان دادن راه مرکز ثقل در بحران معطوف شده به سوی غرب به سمت اروپا است. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 150 ، 000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 5600.

در یک تلویزیونی در سراسر کشور آدرس شنبه نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز دقیق باتری استثنایی اقدامات در جای خود قرار داده به عنوان بخشی از یک هفته دو حالت اضطراری برای مبارزه با افزایش شدید عفونت.

بعد شنبه دولتی اسپانیا گفت سانچز را دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. Begona گومز و نخست وزیر هستند در سلامتی goverrnment گفت.

دو وزیر از سانچز کابینه وزیر برابری و وزیر امور منطقه ای در حال حاضر آزمایش مثبت در اوایل این هفته. دیگر عضو کابینه باید آزمایش منفی است.

در یک مستند شبیه به یکی از در حال حاضر اعمال شده در ایتالیا مردم را مجاز به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی و دارو و رفت و آمد به محل کار رفتن به بیمارستان ها و بانک ها و یا سفرهای مربوط به مراقبت از جوانان و افراد مسن. همه مدارس و دانشگاه ها بسته شد همراه با رستوران ها و هتل ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی.

“از در حال حاضر ما وارد یک مرحله جدید” سانچز گفت: پس از جلسه هیئت دولت که به طول انجامید بیش از هفت ساعت است. “ما نمی خواهد درنگ در انجام آنچه که ما باید به ضرب و شتم ویروس. ما در حال قرار دادن بهداشت و درمان برای اولین بار.”

مقامات اسپانیایی گفت: تعدادی از عفونت های صعود گذشته از 5700 نیمی از آنها در پایتخت مادرید. که نشان دهنده یک ملی افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت. این کشور تا به حال 136 مرگ و میر ناشی از 120. اسپانیا پنجم-بیشترین تعداد از موارد پس از چین, ایتالیا, ایران و کره جنوبی.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند در چند هفته.

با وجود درخواست برای آرام از مقامات خریداران بسته بندی سوپر مارکت ها در اسپانیا در صبح است. اما به طور کلی, به طور معمول شلوغ خیابان های این کشور بزرگترین شهرستانها بودند به طرز محسوسی ساکت تر به عنوان پیام غرق در که اجتماعی فاصله تنها راه برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

“ما تا به حال به نزدیک باقی می ماند و بسته به مدت 15 روز” صاحب رستوران راشل Paparardo گفت: در بارسلونا بود که در حال حاضر تحت محدودیت های منطقه ای. “اما این چیزی است. آن است که فقط به طوری که بیشتر مردم نمی آلوده و ما می توانیم بهبود یافتن از این است.”

برخی از پروازهای محدود برای اسپانیا تبدیل به اطراف به عنوان کلمه گسترش این مستند.

در فیلیپین, محدودیت های جدید برای شهر مانیل-صفحه اصلی به بیش از 12 میلیون نفر از مردم — که به اثر رفت یکشنبه معنی تعلیق مسافرت داخلی از طریق زمین و هوا و دریا و از منطقه پایتخت.

اجتماعات بزرگ مانند کنسرت, فیلم و cockfighting ممنوع است و مهمترین کار دولت در اجرایی دفاتر خواهد شد به حالت تعلیق در کلان شهر برای یک ماه. تعطیلی مدارس در تمام سطوح تمدید شد و حکومت نظامی در این نسخهها کار میکند.

“اگر شما رفتن به محل کار بروید. اگر شما نیاز به بیرون رفتن برای درمان های پزشکی بروید. اگر شما خرید مواد غذایی بروید اما دیگر از آن ماندن صفحه اصلی” فیلیپین وزیر کشور ادواردو Ano یک کنفرانس خبری گفت.

کشورها در سراسر جهان در حال حرکت بوده است برای جلوگیری از سیستم های سلامت از سقوط زیر بار تمام ویروس موارد است.

پاریس به دنبال دیگر شهرهای سازندگان: جاذبه های گردشگری و فرانسه اعلام کرد که بسته شدن از تمام رستوران ها و کافه تئاتر و غیرضروری مغازه ها شروع یکشنبه. فرانسه ثبت کرده است حداقل 3,600 عفونت. آن را ممنوع اعلام کرده است تمام تجمعات بیش از 100 نفر دستور داد تمام مدارس بسته و خواسته شرکت ها به کارکنان اجازه می دهد تا در خانه بمانند.

فرانسه فشرده پیش رو با برنامه ریزی برای انتخابات شهرداری ها در سراسر کشور روز یکشنبه اما دستور داد اقدامات ویژه برای نگه داشتن مردم در یک فاصله امن و پاکسازی سطوح.

در ایتالیا بدترین ضربه اروپایی کشور تعداد مرگ و میر صعود گذشته 1,400 و عفونت رسید تقریبا 20 درصد یک شبه به بیش از 21,000 به دلیل آنچه مقامات مشخص به عنوان رفتار غیر مسئولانه توسط مردم هنوز هم معاشرت با وجود این مستند در سراسر کشور. بسیاری از شهرستانها ایتالیایی از جمله رم و میلان تصمیم گرفت به زمین های بازی و پارک ها ،

برتر جوزپه کونته گفت: تولید-به ویژه از مواد غذایی و لوازم بهداشتی-باید متوقف نمی شود. روز شنبه اتحادیه و رهبران صنعتی توافق برای حفظ کارخانه در حال اجرا است.

در ظهر مردم در سراسر ایتالیا در آمد خود را به بالکن و تراس یا باغ و یا تکیه کردن ویندوز خود را به کف زدن برای چند دقیقه در یک ژست از لطف پزشکی کارگران است.

در انگلیس و مرگ و میر تقریبا دو برابر از روز قبل به 21 و تعداد افراد آلوده به افزایش به بیش از 1100. ایرلند تا به حال 90 مورد تأیید و یک مرگ از جمعه. یونان عفونت مجموع نزدیک 230 با سه مورد مرگ و میر و پلیس وجود دارد دستگیر 45 داران شنبه برای نقض ممنوعیت عملیات.

ایالات متحده در گزارش 56 مرگ و میر — از جمله برای اولین بار در نیویورک لوئیزیانا و ویرجینیا — و بیش از 2100 موارد است. در سخت ضربه ایالت واشنگتن که در آن 40 کشته و بیش از 550 آلوده شده اند به گفته مقامات این بیماری فشار عرضه دنده محافظ در دسترس ارائه دهندگان خدمات پزشکی با وجود محموله از دولت فدرال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را آزمایش کرده است منفی ها برای این کروناویروس جدید, رئیس جمهور, را, شخصی, پزشک خبر داد.

کشورهای اروپایی در زمان مراحل خود را جدا از همسایگان خود.

دانمارک مرزهای خود را بسته و متوقف تردد مسافر از کشور است. مسافران خواهد بود تبدیل دور در مرز اگر آنها قادر به نشان می دهد که آنها “یک دلیل مشروع” را وارد کنید — برای مثال اگر آنها دانمارکی شهروندان یا ساکنان.

لهستان برنامه ریزی شده به این است که مرزها در نیمه شب و انکار همه خارجی ها ورود مگر اینکه آنها زندگی می کردند در لهستان و یا روابط شخصی وجود دارد. جمهوری چک و اسلواکی در زمان مشابه عمل است. لیتوانی گفت: آن معرفی شد مرز چک در مرز با لهستان و لتونی.

روسیه گفت مرزهای خود با نروژ و لهستان خواهد بود بسته به اکثر خارجی ها آغاز یکشنبه.

در خاورمیانه و در ایران مرگ و میر رسیده 611 با حدود 13,000 عفونت از جمله مقامات ارشد دولتی.

در اقیانوس آرام نیوزیلند اعلام کرد که مسافران ورودی از جمله شهروندان مورد نیاز خواهد بود برای منزوی کردن خود برای 14 روز با چند استثنا.

این اقدامات به طور فزاینده ای آینه آن گرفته توسط چین که در ماه ژانویه قرنطینه بیش از 60 میلیون نفر از مردم شروع با کانون ووهان در استان هوبئی.

گسترش COVID-19 در چین کند شده است به طور چشمگیری با توجه به ملی کمیسیون بهداشت. پس از گزارش هزاران نفر از موارد جدید در هر روز تنها یک ماه پیش کمیسیون گفت: وجود 13 جدید مرگ و میر و فقط 11 مورد جدید از جمله افرادی که به تازگی وارد چین از دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار مانند ایتالیا.

ووهان در حال حاضر تنها شهرستان در هوبئی هنوز تعیین شده “در معرض خطر.” چند هوبئی شهرداری ها به تدریج از سرگیری حمل و نقل عمومی و بازگشایی کسب و کار. پارک موزه ها و گالری های هنری را بازگشایی در شانگهای.

Moulson گزارش از برلین. آسوشیتد پرس نویسندگان Aritz Parra در مادرید سیلوی Corbet در پاریس Yanan وانگ در پکن فرانسیس D’Emilio در رم جوزف ویلسون در بارسلونا, اسپانیا, اندرو تیلور در واشنگتن Karel Janicek در پراگ نیک پری در کرایستچرچ نیوزیلند و جیم گومز در مانیل کمک به این گزارش.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو