کره جنوبی نژادها حاوی ویروس را در بیشتر موارد گزارش شده

سئول کره جنوبی — کره جنوبی ویروس موارد شروع به پریدن کرد و دوباره پنج شنبه و نظامی ایالات متحده تایید اولین مورد در میان سربازان مستقر در این کشور آسیایی با این مورد و بسیاری دیگر متصل به جنوب شرقی شهرستان با بیماری های خوشه ای.

کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 134 از 169 موارد جدید در Daegu که در آن دولت بوده است بسیج سلامت عمومی ابزار برای جلوگیری از گسترش شیوع. یکی دیگر از 19 نفر در شهرهای همسایه.

ارتش ایالات متحده گفت: 23 سال سرباز بود در قرنطینه در خارج از پایگاه اقامت. او شده بود مستقر در اردوگاه کارول در یک شهر در نزدیکی Daegu و بازدید هر دو کارول و در نزدیکی اردوگاه واکر در روزهای اخیر با توجه به این بیانیه.

کره جنوبی و مقامات نظامی ایالات متحده بهداشت حرفه ای بودند ردیابی تماسهای خود را به تعیین اگر افراد دیگر ممکن است در معرض.

در مورد 28,500 نیروهای ایالات متحده مستقر هستند در کره جنوبی به عنوان بازدارنده در برابر پتانسیل تجاوز از کره شمالی. نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی قبلا گفته یک بیوه وابسته به حال این ویروس اولین مورد مربوط به یک USFK مربوط به فردی است. کره جنوبی 600,000-عضو نظامی گزارش 18 مورد و قرنطینه هزاران نفر از سربازان به عنوان یک احتیاط.

بولینگ alleys, فیلم, تئاتر و یک زمین گلف در چهار پایگاه های آمریکا بسته شد پس از سرباز مورد تایید شد سرهنگ ادوارد Ballanco فرمانده ارتش ایالات متحده پادگان Daegu گفت. تمام رستوران ها در پایگاه ها و اردوگاه جورج در دائگو در حال حاضر می تواند ارائه تنها takeout وعده های غذایی با سربازان و اعضای خانواده ممنوع از ناهار خوری وجود دارد, او گفت:.

“این یک شکست واقعی آن را به هیچ گرفتن در اطراف آن, اما نه پایان جنگ گفت:” در یک پیام ویدیویی ارسال شده on Facebook.

“ما بسیار مجهز برای مبارزه با این چیز. من مطمئن هستم که سرباز است که آزمایش مثبت او را در راه خود را به اردوگاه Humphreys امروز در حال رفتن به دریافت بهتر مراقبت های پزشکی بیش از هر کس دیگری در کره جنوبی که دارای coronavirus.”

کره جنوبی در حال حاضر دارای 1,146 تایید عفونت ویروس و 11 مرگ و میر از COVID-19 بیماری را باعث می شود. دولت ملی شده است هدایت پرسنل پزشکی حفاظتی مناسب و لوازم دیگر را به تعجب و نگرانی وجود دارد بیمارستان های محلی در حال ضعف و خستگی پزشکان در حال تبدیل شدن به آسیب پذیر به عفونت.

“این هفته خواهد بود مهم در مبارزه برای مبارزه با بیماری” نخست وزیر چانگ Se-kyun گفت: در یک جلسه در شهر Daegu سالن به بحث قرنطینه تلاش.

تعداد موارد انتظار می رود که سلامت کارگران پایان تست صدها نفر از اعضای Daegu شعبه از یک کلیسا است که این کشور بزرگترین خوشه ای از عفونت. این Shincheonji کلیسای عیسی مسیح است که جریان اصلی سازمان مسیحی توصیف به عنوان یک فرقه ارائه یک لیست از 212,000 اعضا در سراسر کشور به مقامات دولتی که قصد غربالگری. معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: مقامات برنامه ریزی برای پیدا کردن و تست churchgoers برگزاری نمایشگاه علائم ،

کره جنوبی ویروس بیماران نیز شامل 25 ساله کابین خدمه عضو کره ای هوا کشور, بزرگترین شرکت هواپیمایی که مشغول به کار در یک پرواز که رفتگان از اسرائیل و وارد در کره جنوبی در فوریه. 16 با توجه به Jung Eun-kyeong مدیر KCDC. پرواز نیز انجام شده یک گروه از گردشگران که 30 آزمایش مثبت است.

چین تا کنون هنوز هم دارای بیشترین مرگ و میر از این بیماری هر چند خود را روزانه افزایش در موارد کاهش پیدا کرده است به تازگی. مقامات چینی روز شنبه گزارش داد یکی دیگر از 406 نفر و 52 اضافی مرگ همه آنها در سخت ضربه هوبئی استان و تمام اما 10 در مرکز شهر ووهان.

چین ثبت کرده است 2,715 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و 78,064 تایید موارد این ویروس در سرزمین اصلی از بیماری های پدید آمده در ماه دسامبر.

چین قرار است در ووهان و در نزدیکی شهر مجازی تحت قرنطینه برای هفته متوقف تقریبا تمام جنبش به جز برای پیشگیری از بیماری, بهداشت و درمان و تامین نیازهای. فرستاده است و هزاران نفر از پرسنل به ساخت و کارکنان ویروس-اختصاصی بیمارستان ها در مرکز منطقه. در پکن پایتخت و سراسر کشور رویدادهای عمومی لغو شد و کارخانه ها و ادارات و مدارس بسته شده است.

چینی بانک ها دستور داده شده است برای ضد عفونی کردن اسکناس های قدیمی قبل از reissuing آنها به مردم است. دولت پخش دوربین مدار بسته نشان داد کارکنان یک بانک دولتی در شانگهای قرار دادن اسکناس های قدیمی در زیر اشعه ماورای بنفش ضد عفونی و قرار دادن آنها را به یک طاق. بانک گفت: دوربین مدار بسته پول برداشته شده از سایت های با خطر بالا مانند بیمارستان ها و بازار خواهد بود و نه بازگشت به گردش خون. دیگر اسکناس خواهد بود ضد عفونی و مهر و موم شده برای حداقل 7 روز قبل از اینکه recirculated بانک گفت.

عدم اطمینان باقی مانده بیش از چگونه بهترین برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. ایتالیا گرفته بود, اروپا, دقیق ترین اقدامات پیشگیرانه و در عین حال خانه تبدیل شد به بزرگترین شیوع خارج از آسیا است. کارشناسان در ژاپن اذعان کرد که نادرست از یک ویروس زده کشتی کروز می تواند اجازه داده اند این مشکل برای بزرگ کردن.

ژاپنی, سخنگوی دولت Yoshihide Suga روز چهارشنبه عنوان این ادعا توسط کمیته بین المللی المپیک جانباز عضو ریچارد پوند سرعت گسترش ویروس می تواند لغو بازی های المپیک توکیو در ماه جولای. پوند گفت: سازمان صورت سه ماه پنجره برای تصمیم گیری سرنوشت این بازی.

Suga گفت پوند را در نظر نمی کند و منعکس کننده نظر رسمی کمیته بین المللی المپیک. Suga گفت: کمیته بین المللی المپیک و محلی برگزار می رویم به عنوان برنامه ریزی شده با توکیو بازی های المپیک است.

چند کشورهای خاورمیانه گزارش شده از جهش در موارد گره خورده است به سفر از ایران که دارای بالاترین در خاورمیانه با 95 مورد و 15 مرگ و میر. کویت کونا news agency گفت: 12 نفر تایید شده است وجود دارد, و بحرین دولت-اجرای آژانس خبری گفت: آن را به حال 26 نفر.

ژاپن در مجموع 861 سوم بالاترین پشت چین و کره جنوبی شامل 691 از الماس شاهزاده خانم. چهار سابق مسافران در کشتی از دست داده اند و بیش از ده نفر بودند که تخلیه توسط کشورهای خود را بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. شش مقامات دولتی درگیر در قرنطینه تلاش نیز بیمار شد.

یک شبه 445 فیلیپینی که عمدتا crewmembers در کشتی پرواز برای شروع یک 14 روز در قرنطینه. هشتاد فیلیپینی از کشتی ویروس و ماند پشت در بیمارستان در ژاپن است.

—-

آسوشیتد پرس نویسندگان Hyung-jin Kim در سئول و استفان وید در توکیو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>