آفریقای جنوبی, جامعه, رادیو بخش رشد کرده است به یک پخش کننده قابل توجهی. اما نسبتا کمی وجود دارد سخت اطلاعات در این بخش است. برای پر کردن در برخی از شکاف های عقل رادیو آکادمی انجام یک نظرسنجی از جامعه ایستگاه های رادیویی.

ما می خواستم به می دانم که در آن ایستگاه ها و ایجاد حس از انواع مختلف اشتغال در بخش زبان ها استفاده می شود و بسیاری دیگر. نتایج به تازگی منتشر شده در نقشه و برخی از نمودار در www.localvoices.co.za تولید شده برای ما MediaHack.

نقشه اجازه می دهد تا به کاربران برای زوم به ویژه شهرها و مناطق پیدا کردن اطلاعات خاص از جمله اطلاعات تماس با ایستگاه های خاص و ببینید که چگونه انواع مختلف خوشه.

گرفتن اطلاعات سخت بود. اما ما موفق به گرفتن اطلاعات دقیق از 68 ایستگاه از 200 ما محسوب می شود که در هوا در زمان. هر چند این اعداد باید با احتیاط رفتار شود آنها نشان دهنده یک برای اولین بار اقدام به ارائه برخی از آمار و ارقام در مورد این بخش مهم است.

دو دهه پس از آفریقای جنوبی ایجاد یک چارچوب برای جامعه, رادیو بخش دارای رشد تصاعدی افزایش توسط دولت پشتیبانی می کند. میزان این حمایت همیشه از طرف غیر معمول است که در سطح بین المللی.

وجود چالش های قابل توجه و اطلاعات ما نقاط عمده disjunctures بین سیاست و واقعیت روی زمین است. درک بهتری از این بخش ضروری است اگر آن است که برای تحقق آن وعده تنوع.

موانع

آن را ثابت کرد جای تعجب دشوار است برای گرفتن اطلاعات جامد. حتی چنین اطلاعات اولیه که به عنوان ایستگاه در هوا را دشوار است به آمده: لیست رسمی از مجوز ما فرستاده شده توسط مرجع صدور مجوز خود را مستقل اداره ارتباطات آفریقای جنوبی به طور چشمگیری از تاریخ است.

ایستگاه های خود را اغلب دشوار است به تماس با ما همیشه مشتاق به شرکت و اغلب مطمئن نیستید از اطلاعات اولیه در مورد خود. در یکی از ایستگاه دو خبرچینان داد کاملا متفاوت اعداد برای ایستگاه های کلی بودجه, به عنوان مثال.

علاوه بر این بررسی صورت گرفت, در این میان تنظیم و نشر جدید مقررات سختگیرانه تر برای جامعه رادیو. در ماه آن را در حال حرکت به پایین تا 29 ایستگاه برای عدم رعایت.

پس از سال ها بسیار سهل انگار رژیم به نظر می رسد که کمی تلاش شد قرار داده و به کمک ایستگاه های پاسخگویی به نیازهای جدید.

یافته ها و شگفتی

ما در بر داشت مجموعهای از جامعه ایستگاه در سراسر کشور است. آنها یافت می شود در برخی از مناطق بسیار دور اگر چه بیشتر متمرکز در بیشتر مناطق پر جمعیت. بنابراین Gauteng استان اقتصادی آفریقای جنوبی hub دارای بیشترین تعداد ایستگاه با 52. آن است که توسط KwaZulu-Natal, Western Cape, Limpopo و کیپ شرقی هر کدام بین 36 و 30.

بیش از 70 درصد از ایستگاه های در حال محدود به یک جغرافیای خاص و خدمت مختلف جوامع محروم. این است که به وضوح در خط با هدف پشت ایجاد این بخش بیش از دو دهه پیش.

ما شناسایی 14 پردیس ایستگاه و همچنین شش ایستگاه سرگرمی. باقی مانده از ایستگاه های خدمت مذهبی یا قومی.

آنچه که جای تعجب بود که طیف وسیعی از زبان ها سخن گفته است. یکی از رادیو قوت بزرگ است و ظرفیت خود را برای تعامل با مخاطبان در هر زبانی که آنها ترجیح می دهند. اما طیف وسیعی از زبان ها استفاده می شود می رود به مراتب فراتر از آفریقای جنوبی 11 زبان رسمی. زبان در هوا نه تنها شامل, آلمانی, عربی و اردو برای مثال بلکه زبان است که وضعیت به عنوان زبان جداگانه است را رسما به رسمیت شناخته شده. در میان آنها isiMpondo, isiPhuti, isiHlubi و isiBhaca.

این ایستگاه شامل غول مانند سوتو را JoziFM. این یک هفتگی مخاطبان از 571,000 که آن را جلوتر از بسیاری از تجاری و آفریقای جنوبی شرکت پخش ایستگاه و همچنین 14 ایستگاه دیگر با بیش از 100 ، 000 شنوندگان.

بسیاری از دیگران بیش از حد کوچک به نشان می دهد تا در listenership نظرسنجی.

فرصت برای جوانان

ما نیز علاقه مند به اشتغال در این بخش است. ما در بر داشت که ما نمونه ای از 68 ایستگاه های استخدام 2,296 مردم و 38% از آنها به طور کامل پرداخت 32 درصد تا حدودی پرداخت شده و 30 درصد کاملا داوطلبانه است. این نشان می دهد که آفریقای جنوبی, جامعه, رادیو به عنوان یک کل ممکن است استخدام جایی بین از 6000 و 7000 نفر است.

این رسانه ها که اغلب شمارش نیست در کل نگرانی در مورد کاهش اشتغال در روزنامه نگاری. اغلب جامعه, رادیو ایستگاه های استخدام جوانان محلی و ارائه آنها را یک فرصت برای یادگیری مهارت ها و یک مسیر خارج از بیکاری است.

بسیاری از ایستگاه های کار در سطح مانده و باید به عنوان تلاش های کوچک و متوسط و شرکت های میکرو. برخی از آنها زمانی معقول ثبات در حالی که بسیاری از تلاش برای شناور باقی می ماند. نیمی از پاسخ دهندگان ما گفت: آنها باید بودجه سالانه تحت R500,000 (US$33,562). یکی دیگر از 32% خود قرار داده و در آینده بیشترین براکت بین R500,000 و R2m ($134,248). این است که مقدار زیادی از پول برای اجرای ایستگاه های رادیویی با به طور متوسط حدود 30 کارکنان.

این است که فقط برخی از اطلاعات است که پدید آمده است. آن را پی ریزی یک تصویر از بخش رسانه که نقش مهمی در آوردن اطلاعات به جوامع محروم رسیدن به میلیون ها نفر در یک محدوده غنی از زبان.

حرکت نزولی

بخش رشد بیش از دو دهه است غیر قابل انکار. اما بی ثباتی حاکم است و توانایی برای خدمت به جوامع مستقل از قدرت محلی دارندگان کم است. جامعه رادیو را جدا از جریان اصلی رسانه ای ایجاد کرده است اطلاعات در محله یهودی نشین که بد است برای کشور به عنوان یک کل.

ما محدود بررسی شده است به سختی خراش سطح از اطلاعات در آفریقای جنوبی, جامعه, رادیو است. به طور کلی عدم در دسترس دانش باید به آنها رسیدگی شود و یا آن را تضعیف سیاست معقول ساخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو