برای تلفن های موبایل مانند اعتیاد به مواد مخدره: وجود اندک شواهد ‘ضربان دارای دو گوش” توهم خود را شل مغز

شما ممکن است شنیده ام از ضربان دارای دو گوش های شنوایی توهم شده است که تبلیغ به عنوان داشتن استرس-busing خواص و موضوع ساعت های بی شماری از فیلم ها در یوتیوب و جاهای دیگر.

طرفداران ادعا می کنند که گوش دادن به ضربان دارای دو گوش می تواند به افزایش تمرکز و غلظت ترویج آرامش و کاهش استرس و اضطراب.

اما در یک مطالعه منتشر شده در این ماه محققان به این نتیجه رسیدند که “آیا ضربان دارای دو گوش تاثیر بر عملکرد شناختی و یا دیگر خلق و خوی اندازه گیری باقی مانده است دیده شود”.

آن را وادار گزارش های رسانه ها که مدعی خلق و خوی تغییر اثرات احتمالا هیچ قوی تر نسبت به انواع دیگر از آرامش بخش برای تلفن های موبایل است که تبلیغ اثرات ممکن است فقط یک دارونما.

در اینجا سه ساعت به ارزش – شما آرام نشده است ؟

چه ضربان دارای دو گوش?

ضربان دارای دو گوش است که یک توهم ادراکی است که هنگامی رخ می دهد که دو کمی فرکانس های مختلف (یادداشت) هستند و به هر گوش به طور جداگانه به طور معمول با استفاده از هدفون. رزونانس بین دو فرکانس به عنوان تفسیر یک سوم صدا (نامیده می شوند “ضرب و شتم دارای دو گوش” به دلیل آن را شامل دو ورودی صدا و شنیده است به عنوان یک فرکانس در بین دو بازی فرکانس).

آن ادعا شده است که این سومین فرکانس دهید تا سلول های مغز شروع به شلیک در همان فرکانس – یک فرآیند به نام “افزودنی حباب”.

ادعا اثر آرامش بخش است که گفته می شود با توجه به این واقعیت است که این فرکانس مشابه فرکانس امواج مغزی رخ می دهد که در طول خواب عمیق به عنوان مخالف به بالاتر از فرکانس امواج مغزی مرتبط با فعالیت های آگاهانه.

به عبارت دیگر گوش دادن به ضربان دارای دو گوش به اتهام ترویج امواج مغز ارتباط با ما بیشتر آرام متحده است.

آیا این انواع مختلف امواج مغز?

مغز ساخته شده است از میلیاردها سلول عصبی (نورون) است که انتقال اطلاعات به یک دیگر در سراسر شبکه های بزرگ از ارتباطات. تصور این است که گروه زیادی از سلول های عصبی می تواند آتش با هم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مغز است. فرکانس این همزمان شلیک می توان اندازه گیری با EEG (electroencephalograpy) الکترود بر روی سر.

فرکانس های خاص تصور می شود درگیر در خاص وظایف شناختی. برای مثال در طول خواب عمیق غالب فعالیت مغز اتفاق می افتد با فرکانس بین 1 و 4 هرتز تا-به نام امواج دلتا. امواج دلتا نیز در ارتباط با یادگیری و انگیزه. امواج تتا (4-7Hz) در ضمن مربوط به حافظه و تنظیم هیجانی.

ما تقریبا ممکن است فکر می کنم از این انواع مختلف امواج مغز به عنوان زبان های مختلف که مغز با استفاده از برای توابع مختلف است.


ادامه مطلب: کنجکاو کودکان و نوجوانان: چه اتفاقی می افتد در بدن ما هنگامی که ما خواب ؟


ما همچنین می دانیم که مغز افزودنی حباب واقعی اثر است که می تواند رخ دهد در پاسخ به خاص و ریتمیک فرکانس درک توسط حواس ما. یک تن به تن موسیقی تن و یا یک لامپ سوسوی چند بار دوم در واقع می تواند باعث شود سلول های مغز خود را به شروع به شلیک در همان فرکانس.

اما آیا این افزودنی حباب لزوما هر گونه اثر در خلق و خوی ما? به عنوان نویسندگان این مطالعه جدید نقطه هنوز هم وجود دارد کمی شواهد قانع کننده برای این.

چه تحقیقات جدید در واقع پیدا کردن ؟

نویسندگان همچنین دارای دو گوش و یا یک صدایی (عادی) بیت به 16 شرکت کنندگان و ثبت فعالیت مغز خود را با EEG.

آنها دریافتند که هر دو دارای دو گوش و یک صدایی beats می کشیدن مغز خود را به فرکانس خاص. اما زمانی که از آنها خواسته شرکت کنندگان برای توصیف هر گونه تغییر در خلق و خوی خود را, آنها دریافتند که نه نوع صدا تا به حال هیچ اثر قابل توجهی.

محققان را پیدا کنید که ضربان دارای دو گوش می تواند استنباط “cross-فرکانس اتصال” است که در آن مغز مختصات فعالیت خود را در سراسر انواع مختلف امواج مغز.

برخی از وظایف شناختی مانند حافظه و یادگیری شکل گیری نیاز به شبکه های درون مغز برای برقراری ارتباط با یکدیگر با وجود استفاده از انواع مختلف امواج مغز. برای بازگشت به قیاس های مختلف فرکانس امواج مغز مثل زبان های مختلف مغز شما گاهی اوقات نیاز به ترجمه پیام ها از یک زبان به دیگری و بالعکس.

اگر ضربان دارای دو گوش می تواند به تقویت این روند ممکن است که آن را ممکن است یک اثر مفید بر روی برخی از انواع شناخت, شاید از جمله حافظه به یاد بیاورید. نویسندگان این مطالعه جدید نیست نگاهی خاص که سوال اگر چه تحلیل های اخیر 35 مطالعات نشان داده متوسط اثر در توجه و حافظه و اضطراب و ادراک درد. هیچ یک از این تست شده هستش در زمان مطالعه است.


ادامه مطلب: اینجا چرا خاطرات آمده سیل بازگشت هنگامی که شما بازدید از مکان های از خود گذشته


وجود دارد راه های دیگر برای نفوذ در مغز ما تابع مانند با استفاده از جریان الکتریکی به مغز از طریق الکترود گیر به سر یک تکنیک شناخته شده به عنوان تحريک زمان تحریک (tCS). شواهدی وجود دارد این می تواند به طور قابل توجهی بهبود مهارت های شناختی در افراد مبتلا به بیماری های عصبی و در افراد سالم.

در ضمن اگر شما لذت بردن از گوش دادن به ضربان دارای دو گوش, سپس با تمام معنی انجام آن را – آن را نمی خواهد شما هر گونه آسیب. اما آن را انجام نمی شود ممکن است شما کاملا به عنوان خوب به عنوان شما شاید تصور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im