با عرض پوزش به نا امید آب و هوا منکران اما coronavirus باعث کم کربن بیشتر در انتقال فوری

آب و هوا منکران شده است حلق آویز کردن برای سازمان ملل متحد بزرگ بعدی نشست به شکست است. در یک معنا coronavirus و آن را ناشی از سیاست پاسخ باید بیش از راضی خود را wildest dreams, تسریع یک رکود جهانی که آنها بدون شک امید است تحت فشار قرار دادند و این موضوع از کم کربن انتقال و پایین سیاسی و سیاست دستور کار است.

دور بعدی بین المللی آب و هوا مذاکرات – به اصطلاح COP26 در اسکاتلند – شده است به تعویق افتاد تا 2021. احتمالا آب و هوا منتقدان امیدواریم که دولت و مقامات سیاست را در حال حاضر مصرف می شود در سخنان نخست وزیر ما نیاز به “کوسن” تاثیر رکود اقتصادی و اطمینان “یک گزاف گویی در طرف دیگر”.


ادامه مطلب: در حالی که ما متمرکز بر روی coronavirus زمین برخورد نسبت به یک فاجعه بدتر از انقراض دایناسور


منکران استدلال می کنند که بیشتر اختلال در اقتصاد و جوامع خواهد بود در تمام هزینه های اجتناب.

با عرض پوزش به منادی از منکر ناامیدی دارد اما به هر دلیل انتظار می رود که این ویروس در بحران را تقویت و سرعت بخشیدن به امری ضروری برای انتقال به کم کربن جهان در اواسط قرن.

آب و هوا منکران را با استفاده از coronavirus به استدلال می کنند در برابر آب و هوا. DPA

زمان است که از ذات

به عنوان چریستینا فیگورس سابق دبیر اجرایی سازمان ملل در چارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا متحده در اخیر کتاب:

“ما در بحرانی دهه است. این بدون اغراق بگویم که آنچه ما در مورد کاهش تولید گازهای گلخانه ای در حال حاضر و تا سال 2030 خواهد تعیین کیفیت زندگی انسان در این سیاره برای صدها سال آمده است, اگر نه بیشتر.”

این نیاز به حدود 50% کاهش در تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030 – راه بیش از فکر است در توافق پاریس – برای رسیدن به حتی خالص صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 .


ادامه مطلب: Coronavirus است بیدارباش تماس بگیرید: جنگ ما با محیط زیست است که منجر به بیماری های همه گیر


وجود دارد چند “علامت +” از تجربه coronavirus. تولید گازهای گلخانه ای در حال سقوط (اگر چه به وضوح هیچ کس را مدافع یک رکود جهانی آب و هوا به عنوان یک استراتژی). و پاسخ دولت به بحران دیده است قاطع داخلی عمل – کار به صورت جداگانه اما در جلسه چه چیزی است که یک چالش جهانی.

فرد و دولت باید نشان داد که چگونه به سرعت آنها می تواند حرکت کند هنگامی که آنها را قبول واقعیت یک بحران است. ما نیز دیده می شود که چقدر آنها آماده برای رفتن در نظر سیاست پاسخ – مستندات اجتماعی, فاصله, تست سریع و تاریخی قابل توجهی مالی بسط و عظیم نقدینگی تزریق.

لازم به ذکر است که مسائلی که در “زمان عادی” نمی تواند نادیده گرفته شده اند – مانند آزادی های مدنی و نگرانی در مورد نفوذی دولت و موثر رقابت داشته باشند تا به راحتی تعیین شده گذشته به عنوان بخشی از پاسخ اضطراری.

این بیماری همه گیر است کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای رشد. سازمان حفاظت محیط زیست/دکل IRHAM

جهانی تصویر

کاهش تولید گازهای گلخانه ای ارائه فرصت به “تنظیم مجدد” پایه برای آب و گذار. هر گونه موثر جستن به عقب از رکود اقتصادی باید شامل تفکر استراتژیک و برنامه ریزی به چه صنعتی و سازه های تجاری و هنجارهای اجتماعی خواهد شد مناسب است.

آب و هوا گذار ارائه می دهد فرصت برای توسعه و بهره برداری از فن آوری های جدید و تولید کسب و کار جدید, جدید, صنایع, شغل جدید و پایدار رشد.

برخی از کشورها ممکن است استفاده از پوشش coronavirus به دزدکی حرکت کردن حتی کم جاه طلبی پاریس تعهدات. ژاپن به عنوان مثال در هفته گذشته مجددا بر آن 2015 پاریس هدف با وجود این سازمان ملل متحد اصرار بسیار سخت تر از عمل است.

اما من شک دارم که عمده سازمان ملل ادامه خواهد داد و منجر به راه در حال گذار. نخست وزیر بوریس جانسون رهبری فراخوان جهانی برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. احتمالا جانسون دیدم انگلستان میزبانی COP26 به عنوان یک فرصت برای اثبات موقعیت خود را به عنوان یک رهبر در آب و هوا. اروپا و چین نیز بدون شک این فرصت را به منجر شود.


ادامه مطلب: در اینجا چیزی است که coronavirus همه گیر می تواند ما را در مورد مقابله با تغییر آب و هوا


این مهم است که دولت خود را متعهد به آنچه که قبل از پلیس دیدار بعد از این سال. من گمان می کنم آنها را نسبت به کشیدن هر یک از دیگر در کت خود را دم.

آمریکا وضعیت سخت تر است برای قضاوت. اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زنده می ماند به دور دوم انتظار می رود بیشتر در هرج و مرج منفی حرف و عمل و آب و هوا و حتی از عمق آنچه که در شکل دادن به عنوان بزرگترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ.

اما اگر مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد – به طور فزاینده ای به احتمال زیاد گزاره را غیر مسئولانه و مخرب مانور در اطراف coronavirus او لطمه می زند سیاسی – آمریکا احتمالا به دنبال به فرض بیش از یک نقش رهبری در آب و هوا.

نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن بیرون از توافق پاریس اما او سوار بر یک کمپین برای تضعیف تعهدات زیست محیطی در صنعت تضعیف سازمان حفاظت از محیط زیست و عقب خودرو کاهش تولید گازهای گلخانه ای استاندارد. اما مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات بودند افست تا حدودی به عنوان کلید شهرستانها متحده و صنایع تحت فشار قرار دادند پیش رو در گذار به هر حال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است پس ما از پاریس خبر داد. سازمان حفاظت محیط زیست/دکل IRHAM

در مقابل خانه

متاسفانه وجود دارد به همین ترتیب پایین انتظارات از دولت ائتلافی آینده موقعیت های آب و هوا. این است که به وضوح یک آزمون موریسون رهبری است.

او ساخته شده یک ظرف غذا از خود bushfire پاسخ در بالای متوسط دست زدن به خشکسالی بنابراین به دنبال دوباره اعتبار خود را با پاسخ به COVID-19.

هیئت منصفه هنوز در این خصوص با توجه به تناقض از پیام و تلاش برای کاهش و موشکافی با محدود کردن مجلس, تاخیر در بودجه فدرال و مقاومت در برابر انتشار پزشکی و اقتصادی سازی هستند.

اما موریسون را به رسمیت بشناسد که آن را بیش از “جستن” شعار برای بهبود یافتن از آنچه که می تواند یک دوره بسیار طولانی از افسرده فعالیت های اقتصادی.

قبل از ویروس استرالیا تا به حال ضعیف و تضعیف اقتصاد با بسیاری از جدی ساختاری چالش است. دولت در حال حاضر چهره بسیار قابل توجهی در تامین مالی و بدهی مدیریت کار با ظرفیت محدود برای مهار هزینه های سیاسی و عدم تمایل به افزایش مالیات.

امید من این است که موریسون تشخیص ضروری و فرصت های توسعه موثر انتقال به کم کربن استرالیا بیش از سه دهه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im