برخی از دانش آموزان در کلاس از سال 2020 ممکن است پس از سانحه از دست دادن با توجه به کوروناویروس. در اینجا چگونه برای کمک به.

در یک واکنش سریع به COVID-19 دانشگاه نقل مکان کرد و در کلاس های آنلاین آورده و پردیس زندگی به طور ناگهانی توقف برای هزاران نهایی-سال دانشجویان است. خرید اینترنتی از این پتانسیل به تشدید وجودی ناامیدی است که بسیاری از افراد جوان ممکن است تجربه و یا به نوبه خود این را در یک سانحه از دست دادن.

در حال ظهور بزرگسالی تعریف شده به عنوان “بحرانی رشد و نمو مرحله است.” انواع فشارها و چالش ها می تواند تاثیر منفی بر سلامت عاطفی از ظهور بزرگسالان است. هنگامی که در ترکیب با انتقال به آینده نامشخص وجودی ناامیدی می تواند در نتیجه.

در کار من به عنوان یک پزشک و محقق هستم در رابطه با چگونه کشورهای مختلف از پریشانی عاطفی در نظر گرفته شده اند توسط روانپزشکی و زمینه بزرگتر از سلامت روانی به عنوان اختلال و نیاز به مداخله پزشکی و درمان — به عبارت دیگر چگونه احساسات عادی شده است از حد دارودرمانی شده ایم.

وجودی ناامیدی مشترک است. می توان آن را در مورد بزرگتر زندگی تنش و یا افکار در مورد جایگاه ما در جهان است. برای برخی از, آن را در مورد جریان پرسش از معنای زندگی.

برای دیگران وجودی ناامیدی اتفاق می افتد به طور ناگهانی و یا باعث شده است توسط یک رویداد مهم است. افسرده و یا مضطرب افکار و احساسات در مورد خودمان و آینده ما مشترک هستند. وجودی ناامیدی می تواند بی ثباتی و یا یک فرصت برای تغییر.

وجودی ناامیدی می تواند بی ثباتی و یا یک فرصت برای تغییر. (براد Neathery/Unsplash)سی سی با

بازیابی پس از سانحه از دست دادن

COVID-19 آورده ناگهانی پایان دادن به زندگی دانشگاهی به صورت نهایی دانش آموزان سال می ترین اتفاقاتی که خلق و خوی غم و اندوه گفت: خداحافظ. پتانسیل برای این پایان ناگهانی برای تبدیل شدن به یک ضربه از دست دادن واقعی است.

حدود چهار سال دانشگاه بوده است و خود جامعه و منبع هویت است. برخی از خواهد شد در معرض خطر بیشتری از خرید اینترنتی بیش از دیگران است. کسانی که در حال حاضر در حال مبارزه با انتقال و کسانی که با سابقه تروما را در معرض خطر بیشتری از تجربه این عنوان پس از سانحه از دست دادن.

آسیب و زیان شامل قابل توجه مرگ و میر و تلفات که بد به پایان رسیده و یا بدون هشدار اتفاق می افتد. آنها می توانند مختل تلاش به معنای. بازیابی پس از سانحه از دست دادن می تواند آهسته عقب و جلو روند.

اثرات ترومای دوران کودکی

بسیاری از دانش آموزان به دانشگاه حمل اثرات ترومای دوران کودکی. شيوع ترومای دوران کودکی متفاوت از بیش از یک سوم به بیش از نیمی از کسانی که زیر 18 سال. بسیاری از شما تا به حال بیش از یک سوء در دوران کودکی تجربه می کنند.

دانشگاه زندگی اجازه می دهد برخی از دانش آموزان در مرحله گذشته از برخی هیجانی بار از صدمات گذشته. دانشگاه می تواند با ارائه یک فرار با ارائه آشنایی و جامعه و دانش آموزان کمتر احساس تنهایی. در عین حال به عنوان Allan هورویتز استاد جامعه شناسی و جروم Wakefield, استاد کار اجتماعی می گویند در کتاب خود همه ما را به ترس “ما به وضوح طراحی شده است را پشت سر بگذارید پس از سانحه خاطرات برای همیشه.”

زمانی که آسایش نسبی پردیس زندگی است به طور ناگهانی از بین رفته اند و برخی ممکن است احساس یکباره به واقعیت از گذشته خود واقعه و خود را aloneness. این واقعیت ممکن است احساس بیش از حد بزرگ به خرس. این پایان ناگهانی به دانشگاه می تواند تبدیل به احساسی دفاعی که اجازه داده اند برخی به کمتر احساس بر دوش خود تاریخ.

غم و اندوه نیست یک اختلال

(Nathan Dumlao/Unsplash)سی سی با

در حالی که بدون شک برخی از دانش آموزان ممکن است نیاز به کمک حرفه ای هم حرفه ای یاران (مانند مشاوران) و غیر حرفه ای یاران مانند دوستان ، اعضای خانواده و یا رهبران مذهبی نیاز به مقاومت در برابر وسوسه برای رسیدگی به همه دانشجويان و اندوه مهمترین و یا منحصرا به اختلالات روانی است که نیاز به تعمیر.

آنها را به جای نیاز به درخواست برخی از پرسش های بزرگ مانند: “آنچه باعث شده است این ناگهانی از دست دادن ؟ آنچه را که آنها حمل شده است که آنها دیگر نمی تواند نگه دارید؟”

اثرات تروما تمایل به جمع کردن. نی که می شکند پشت شتر مهم است به سازمان دیده بان برای این کلاس فارغ التحصیل. عاطفی بارهای در حال حاضر بیش از حد سنگین برای بسیاری از.

برخی در حال انجام باشه در حالی که دیگران ممکن است شکستن در احساس احساس از دست دادن کنترل و ترس عمیق بیش از قدرتمند احساسات.

بخش بزرگی از دانش آموزان خود را تروما تاریخ با آنها را زمانی که آنها شروع مدرسه. بخش مهمی از ارائه پشتیبانی برای کسانی که در حال تجربه این پایان ناگهانی به عنوان یک ضربه از دست دادن است و درخواست آنها را: “چه چیز دیگری شما در حال مبارزه با؟”

ما چگونه پاسخ خواهد ماده … خیلی!

چگونه ما پاسخ به نیازهای کلاس 2020 مهم خواهد بود. کسانی که در حال مبارزه برای تابع ممکن است نیاز به کمک. روان درمانی مهم خواهد بود گزینه است. پدر و مادر شما ممکن است احساس خود را عاطفی درد شما به عنوان دیده بان خود را به دختر یا پسر, مبارزه با آنان است. اجازه ندهید که شما احساس کنید در این راه از آنها در حال حاضر با آنان است.

ملاحظات تلاش دانش آموزان

این خواهد بود که از دست دادن اما این کار نیاز به تعریف.

نام آن را نمی آن را انکار نمی سعی کنید به تظاهر آن به دور است.

بحث در مورد آن را آشکارا و صادقانه میگویم.

بود در حال حاضر با احساسات.

عزادار لازم خواهد بود. وجود دارد مقدار مناسب از زمان و یا از راه به سرند. این متفاوت خواهد بود.

صادقانه در مورد واقعیت و امیدوار کننده در مورد آینده است.

نگاهی به آنچه می تواند انجام شود.

اقامت متصل شده از طریق جوامع آنلاین.

ورزش و خوردن.

پیدا کردن آنچه که مدرسه خود را به برنامه ریزی برای پس از COVID-19 بحران است.

پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد معنی هدف و متعلق.

بزرگ ‘وجودی چهارراه’ کتاب

بازمانده هولوکاست و pscyhiatrist ویکتور فرانکل نوشت: “انسان در جستجوی معنی,’ برای اولین بار منتشر شده در سال 1946. (Beacon Press)

وجود دارد بسیاری از کتاب های بزرگ در دسترس است که بررسی مرور و زنده ماندن از دست دادن ضربه و ناامیدی است. در اینجا برخی از توصیه میکنم:

انسان در جستجوی معنی خیره کننده و دلخراش حساب از تجربیات شخصی توسط بازماندگان هولوکاست و روانپزشک ویکتور فرانکل که اسناد و مدارک خود را در “logotherapy” رویکرد به عنوان یک راه جذاب جستجو برای معنی.

رفتن به قطعه بدون سقوط از هم جدا است بودایی دیدگاه تمامیت توسط روانپزشک علامت اپستاین.

چرا مردم هوشمند صدمه دیده: راهنمای برای روشن حساس و خلاق توسط روانشناس اریک Maisel ارائه می دهد بینش خود را بر پایه سال کار با smart و یا بالا و دستیابی به افرادی که در مواجهه ویرانی.

بازمانده بقا: هنر و علم انعطاف پذیری توسط نویسنده و روزنامه نگار لورنس گونزالس گزارش چرا برخی از کرایه بهتر از دیگران در بازمانده های خطر ناک و یا موقعیت های آسیب زا.

روح در غم و اندوهتوسط استاد روانشناسی عمق و تحلیلگر یونگی لیونل کوربت بررسی چگونه درد و رنج می تواند مفید یا مضر در شخصیت را توسعه می دهد.

مادر ترزا: آمده بود من نورویرایش شده توسط Fr. برایان Kolodiejchuk, مجموعه ای است از مادر ترزا مکاتبات که شوکه بسیاری با حساب یک “اگزیستانسیالیسم درام” و “پوچی خیلی بزرگ است.”

کیمیاگر محبوب تمثیلی رمان توسط نویسنده برزیلی پائولو کوئیلو در مورد اهمیت مصرف کوچک اقدامات مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im