هنگامی که رای دهندگان ویسکانسین و مقامات به دنبال انطباق دولت بهار انتخابات را بهتر رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل دیوان عالی ایالات متحده خودداری کرد. یکی از تغییرات مقامات دولتی خواسته بود برای وقت اضافی پس از انتخابات از رأی گیری از طریق پست.

Coronavirus شیوع این نشست برای ماه ها یا حتی سال. آنچه را که برای انتخابات از جمله انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر – که در راه است ؟

تماس آمده اند از بسیاری از محله های هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه به اجازه دهید همه آمریکایی ها رای توسط ایمیل.

قانون اساسی می دهد متحده مسئولیت اصلی برای اجرای انتخابات است. برخی از کشورهای در حال آماده تر به پست الکترونیکی-در رای گیری از دیگران – هر چند اقدام کنگره می تواند حل و فصل این موضوع در سراسر کشور.

5 متحده در حال حاضر وجود دارد بسیاری از بیشتر نزدیک هستند

کلرادو, هاوایی, اورگان و واشنگتن یوتا در حال حاضر کامل “رای-با-پست الکترونیکی” سیستم های. در هفته قبل از انتخابات, انتخاباتی, ایمیل های رای به هر ثبت نام رای دهندگان. رای دهندگان می توانید انتخاب کنید برای رای دادن در فرد کنند اما اکثریت قریب به اتفاق رای از راه دور یا پستی یا حذف کردن برگه های رای خود.

سه متحده – کالیفرنیا نبراسکا و داکوتای شمالی – اجازه دهید فردی شهرستانهای استان راه اندازی رای گیری توسط سیستم های پست الکترونیکی, اما نه به تصویب رسید که رویکرد ایالت.

و 28 ایالت و ناحیه کلمبیا اجازه می دهد تا آنچه که به نام “هیچ بهانه ای رای گیری غایب.”

تحت این قاعده هر گونه ثبت نام رای دهندگان می توانید درخواست یک رای گیری غایب بود از طریق پست به آنها پیش از روز انتخابات. اکثر ایالت ها اجازه می دهد رای دهندگان به آنها اعمال می شود به صورت آنلاین و یا از طریق پست.

رای دهندگان دریافت برگه از طریق پست به همراه خود خطاب قبل از مهر بازگشت پاکت. آنها سپس با پر کردن برگه و پست الکترونیکی آن را به عقب و یا رها کردن آن را به انتخاباتی که پس از شمارش آراء به عنوان اگر آنها تا به حال شده بازیگران در فرد است.

هیچ یک از این مکان ها نیاز به تغییر قوانین خود را به طوری که هر رای دهنده می تواند یک رای گیری از طریق پست در ماه نوامبر.

اما در واشنگتن و 28 “هیچ بهانه ای” است که در آن رای دهندگان به درخواست برای رای غیابی, انتخابات, مقامات را مجبور به آماده مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از برنامه های کاربردی – و به روند رای گیری یک بار آنها فرستاده می شود.

این امر به احتمال زیاد منظور خرید بیشتر خالی آراء و پاکت نامه و همچنین خرید یا جابجایی رای شمارش تجهیزات و اختصاص بیشتر کارکنان برای رسیدگی به کاغذ بازی درگیر.

انتخابات کارگر در انواع واشنگتن پست-در برگه های رای در ایالت مارس اولیه انتخابات. Jason ردموند/خبرگزاری گتی ایماژ

برخی از ایالت ها قوانین سختگیرانه

وجود دارد 17 متحده که محدود که می توانید یک absentee ballot. آنها به طور معمول نیاز به رای دهندگان به امضای یک بیانیه و مدارک است که آنها بیمار یا سالمند خواهد بود و در خارج از شهر و یا خواهد شد در غیر این صورت قادر به بازیگران در یک رای گیری در فرد است.

حداقل نه نفر از کسانی که آمریکا — آلاباما, Delaware, پنسیلوانیا, لوئیزیانا, Massachusetts, New York, New York, ویرجینیا و ویرجینیای غربی – در حال حاضر سست قوانین خود را به جای مردم تمایل به دنبال اجتماعی فاصله توصیه های حداقل برای آینده دولت محلی و اولیه انتخابات. آن است که هنوز روشن نیست که آیا آن کاسته محدودیت ادامه خواهد داد به درخواست برای انتخابات ماه نوامبر.

دیگر هشت متحده در این گروه می تواند شل قوانین خود را بیش از حد با یک سفارش از فرماندار یا جمهوری انتخابات رسمی و یا از طریق قانونی تغییر بسته به شرایط خود را. یک دادگاه تگزاس به تازگی دستور داده چنین تغییری در آن دولت هر چند دولت جمهوری خواه دادستان کل گفت که درخواست تجدید نظر خواهد کرد.

اکثر متحده را به حالت تعلیق قانونی خود جلسات در صورت وقوع. آنها ممکن است نیاز به دوباره سوار یا ابداع وسیله ای برای عبور از قانون را از راه دور برای ایجاد این تغییرات است.

یک نبراسکا رای دهندگان قرار می دهد و رای خود را در رها کردن جعبه در یک دولت انتخابات در ماه آوریل است. برخی از ایالت ها اجازه رای دهندگان رها کردن برگه های رای خود را در علاوه بر این به پستی آنها را در. AP Photo/Nati بیلبائو

یک طرح ملی?

با وجود همه این دولت تفاوت ممکن است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را بی درنگ کنگره برای ایجاد یک مجموعه ای از قوانین است که در سراسر کشور اعمال می شود. کنگره انجام داده است و این در گذشته با توجه به برنامه ریزی های فدرال انتخابات ثبت نام رای دهندگان قوانین و جنبه های دیگری از انتخابات فرآیندهای.

چرا که کنگره به قانون اساسی قدرت به اعمال مقررات خاص خود را برای انجام انتخابات فدرال. اعضای کنگره در حال حاضر بحث در مورد قانون که نیاز به همه کشورها اجازه می دهد تا رای-از-صفحه اصلی راه حل برای این ماه نوامبر انتخابات فدرال.

یک چنین لایحه معرفی شده توسط دموکراتیک سنسور. ctq و Ron Wyden خواهد نیاز به هر کشور اجازه می دهد تا هیچ بهانه ای غایب انتخابات توسط ایمیل برای انتخابات فدرال.

اگر چه دموکراتیک لایحه رای توسط ایمیل پشتیبانی در میان جمهوری خواهان بیش از حد است و در استفاده از رنگ قرمز متحده به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که آبی رنگ. با وجود ادعای خلاف برخی هیچ شواهدی وجود ندارد که رای توسط ایمیل خواهد ملاحظه ای به نفع هر دو حزب سیاسی.

قوانین فدرال نمی خواهد نیاز متحده به رفتار دولت و یا انتخابات محلی توسط, پست, اما بسیاری متحده به احتمال زیاد به دنبال کت و شلوار به دلیل آن بسیار آسان تر خواهد بود برای انجام همزمان دولت و انتخابات محلی توسط همان فرآیندهای. که اجازه می دهد بیشتر مردم برای خود تصمیم بگیرند که چگونه به بهترین محافظت از سلامت خود را در حالی که همچنین شرکت در اساسی ترین بخش از یک دموکراسی – انتخابات.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای گفتگو در خبرنامه.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im