برخی از بخش هایی از کانادا mull کاهش محدودیت اما فدرال اصرار احتیاط

کانادا مقامات اذعان کرد برخی از مناطق کشور می تواند نزدیک به دوباره باز کردن بخش هایی از اقتصاد بیش از دیگران اما در ادامه به استرس یک رویکرد دقیق به عنوان مرز بسته شدن با آمار ایالات متحده برای دیگر تمدید 30 روز طول COVID-19 بحران است.

“اجازه بدهید ما بسیار روشن در حالی که ما می خواهیم خوشبین باشیم ما باید کاملا محتاط” خزانه داری هیئت مدیره رئیس جمهور ژان-ایو Duclos گفت شنبه.

جدی یادآوری نیاز به صبر و حوصله شنیده می شد در طول روز به تعداد مورد ادامه داد: برای صعود در کانادا خانه های سالمندان و زندان.

در محل اقامت Herron به حومه مونترال در دراز مدت مراقبت از خانه که در آن 31 نفر از COVID-19 در کمتر از یک ماه 61 99 ساکنان در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به منطقه ای بهداشت و درمان اقتدار سخنگوی.

نیروهای مسلح کانادا اعضا با تخصص های پزشکی به رهبری برای دراز مدت مراقبت از خانه در کبک پس از برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت خواسته دولت فدرال برای کمک.

در ضمن آلارم مطرح شد در مورد شیوع در فدرال زندان زنان در شمال شرقی مونترال که در آن 60 درصد از زندانیان آلوده شده اند با توجه به الیزابت فرای جامعه است. این سازمان در گزارش 50 تایید COVID-19 موارد در ژولیت نهاد تا از 10 در 7 آوریل و زنان دیگر موسسات در انتاریو و بریتیش کلمبیا نیز موارد گزارش شده.

پیش از آن در روز نخست وزیر جاستین ترودو تایید فرمت برای بسته شدن محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرز آغاز شد که در روز 21 مارس و به پایان می رسد در روز سه شنبه.

“این یک تصمیم مهم و یکی است که برای نگه داشتن مردم در هر دو طرف مرز امن” ترودو گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اوایل این هفته است که در مرز می تواند باز به زودی اما ترودو و دیگر کانادا رهبران سیاسی نیست اعتصاب همان تن در نظرات.

ایالات متحده دارای بیشترین COVID-19 نفر در جهان با بیش از 700 ، 000 مثبت آزمون. کانادا دارای بیش از 33 ، 000 تایید COVID-19 موارد و بسته شدن در از 1500 مرگ و میر.

با وجود ادامه گریم اخبار برق امید پدید آمده در این هفته به استانها و شهرستانها گزارش رشد ویروس و مقامات شروع به بحث در مورد حرکت به سمت یک “طبیعی است.”

در B. C. مقامات پیشنهاد برخی از محدودیت ها می تواند کاسته در هفته های آینده در نور از اعداد نمایش مسطح از coronavirus منحنی.

جزیره پرنس ادوارد که در آن 23 استان را 26 تایید COVID-19 مورد در حال بهبود است و همچنین به دنبال کاهش محدودیت در فعالیت های خود در حالی که حفظ خود انزوا قوانین برای کسانی که وارد این استان است.

شهردار تورنتو جان حزب محافظه ملاقات با مقامات شهر شنبه به بحث در مورد زمانی که زندگی به طور منظم می توانید راه اندازی مجدد در این کشور بزرگترین شهرستان, هر چند او هشدار داد که زمان آن هنوز نرسیده است.

انتاریو برتر داگ فورد گفت: استان رویکرد خواهد بود بر اساس توصیه های بهداشتی و تنها حرکت رو به جلو با دوباره باز کردن با مقامات پزشکی’ نور سبز. او افزود که وجود دارد سناریوهای مختلف در حال پخش در سراسر استان است.

“چه اتفاق می افتد در یک مرکز شهری مانند تورنتو ممکن است اتفاق می افتد در مناطق روستایی” فورد گفت.

او گفت که شل شدن محدودیت در طول زمان باید انجام شود تا در یک دقیق و روشمند و گفت: این امر می تواند “دو بار به عنوان سخت” را به عنوان زمان مستند.

در شنبه ترودو تکرار شود نیاز به توجه و یادآوری کانادایی ها به ادامه جسمی فاصله گرفته است.

“اگر ما باز هم به سرعت بیش از حد به زودی و یا در راه اشتباه ما می تواند پیدا کردن خودمان را در این وضعیت از چند ماه از هم اکنون و همه چیز ما را قربانی کرده اند در طول این سال بوده اند را برای هیچ” ترودو گفت.

او گفت: بحث با premiers پیدا کرده اند اجماع بر نیاز به هماهنگی چگونه این کشور حرکت رو به جلو اما اذعان کرد که استان های مختلف و شهرداری ها در مراحل مختلف بیماری همه گیر نبرد و ممکن است قادر به استراحت اقدامات هر چه زودتر.

“وضعیت بسیار متفاوت مناسب در سراسر کشور از یک منطقه به منطقه بعدی و اقدامات است که آنها را قادر به حرکت به جلو با در لحظات مختلف متفاوت خواهد بود و همچنین” ترودو گفت. “که برای رفتن به بخش مهمی از بهبودی در اینجا.”

ترودو پیام های همکاری میان استان ها در تقابل با این وضعیت در ایالات متحده به عنوان اعتراضات شکل گرفته در برابر اجباری تعطیلی این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر خواست هواداران به “آزاد” سه متحده به رهبری دموکراتیک فرمانداران.

ترودو دولت تا کنون برگزار می شود در تعریف دستورالعمل برای استان به دنبال لغو محدودیت به عنوان برگ برنده برای آمریکا فرمانداران در اوایل این هفته.

در یک شنبه در کنفرانس خبری با کابینه وزیران Duclos گفت: کاهش از اقدامات بستگی به عواملی مانند که در آن بیماری منحنی است عنوان تعداد مرگ و میر تامین تجهیزات و فضا در بخش های مراقبت ويژه.

در ضمن ترودو در ادامه به استرس او فکر نمی کنم آن است که یک ایده خوب برای مجلس عوام به رزومه, کسب و کار به عنوان معمول دوشنبه-با تمام 338 نمایندگان مجلس را همراه با خود به کارکنان و کارمندان مترجمین امنیت و پاک کننده ها.

یک توافق نیاز به توان قبل از آن در کوچک پشت نشست اگر این طرح را تغییر دهید. فدرال احزاب سیاسی شد و ادامه مذاکرات در روز شنبه در مورد زمانی که و چه مجلس باید reconvene در وسط این بیماری همه گیر.

ترودو لیبرال هستند پیشنهاد یک فرد نشسته در هر هفته با تعدادی از نمایندگان مجلس و زمان طولانی برای دیگر سوالات و دقیق تر پاسخ از به طور معمول اجازه داده می شود در طول روزانه سوال دوره است. بیشتر نشست خواهد بود اضافه شده به عنوان به زودی به عنوان فنی و لجستیکی مورد نیاز برای جلسات مجازی می توان کار می کرد.

همه احزاب مخالف به نظر می رسد راضی است که پیشنهاد به جز برای محافظه کاران است.

رهبر محافظه کار اندرو Scheer خواستار است تا به چهار نفر نشست هر هفته با کمتر از 50 تن از نمایندگان مجلس در اتاق به دولت را به حساب خود را برای پاسخ به بحران بهداشت و درمان و در نتیجه بحران اقتصادی.

ترودو نیز روز شنبه اعلام کرد دولت در ارائه $306 میلیون دلار برای کمک به بومی شرکت.

بعد از شنبه, دولت فدرال تنظیم شده برای استقرار افراد مشهور در تبلیغات جدید به معنای تقویت و تقاضای کارشناسان بهداشت عمومی برای کانادایی ها در خانه بمانند.

تبلیغات یکی در و یکی به زبان انگلیسی بودند شروع به پخش در سراسر کشور در “یک جهان: با هم در خانه” کنسرت.

انگلیسی, تبلیغات, ویژگی های فضانورد کریس هدفیلد و هاکی ستاره هیلی Wickenheiser در کنار دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 18 سال 2020 است.

با فایل های از آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de