برخی از فرمول شیر دو قند در هر وعده بیش از یک لیوان نوشابه. که کلید پیدا کردن ما جهانی رسیدگی به محتوای قند از فرمول نوزاد و دنبال شیر. اما شاید تکان دهنده تر است این واقعیت است که وجود دارد چند تا مقررات در محل به کنترل قند و مطمئن شوید که مصرف کنندگان به خوبی مطلع است.

همه ما عاشق قند است. اما بیش از حد بسیاری از چیزهای شیرین می تواند منجر به چاقی و دیابت نوع 2 و بیماری های دهان و دندان. ما ترجیح برای غذاهای شیرین ناشی از اجداد اولیه ما بودند که رفتگران و دنبال کردن غذاهای شیرین برای انرژی است. اما اگر ما متصلند به مانند غذاهای شیرین تغذیه مقدار زیادی قند به نوزادان می تواند به افزایش تمایل ما برای چیزهای شیرین و افزایش خطر ابتلا به بیماری در مراحل بعدی زندگی.

شیر مادر توصیه می شود منبع تغذیه برای نوزادان به خصوص در طول شش ماه اول زندگی است. اگر چه آن شیرین است و سرشار از انرژی قند است که به طور عمده لاکتوز و محتوای خاص به نیازهای در حال رشد نوزاد. برعکس فرمول نوزاد شیر باید یک استاندارد آرایش و حاوی قند اضافه شده مانند شربت ذرت که در حال اضافه شده در تولید و نه در شیر یافت می شود. این بد است برای نوزادان به دلیل مصرف زیاد قند اضافه شده و ممکن است منجر به پوسیدگی دندان و رژیم غذایی فقیر و منجر به چاقی در کودکان است.

یک کودک تغذیه شير. شاتر/OlenaChukhil

ما بررسی محتوای قند از 212 به صورت تجاری در دسترس فرمول نوزاد شیر محصولات هدفمند در نوزادان زیر سه. محصولات فروخته شد در سوپر مارکت ها در 11 کشور جهان است. ما جمع آوری داده ها در محتوای قند از برچسب های مواد غذایی و مقایسه آن را به دمای شیر ترکیب و محتوای قند دستورالعمل. ما همچنین با اشاره به وضوح برچسب و استراتژی های بازاریابی مورد استفاده در بسته بندی.

یافته های ما نشان داد که بیش از نیمی از محصولات موجود بیش از 5 گرم قند در هر 100 میلی لیتر. در بسیاری از موارد محتوای قند شد بیش از 7.5 گرم در هر 100 میلی لیتر است که بیش پارلمان اروپا توصیه می شود سطح برای نوزادان است. برای مثال ما در بر داشت که یک پودر محصول برای نوزادان زیر شش ماه به فروش می رسد در فرانسه موجود 8.2 گرم قند در هر 100 میلی لیتر یا تقریبا دو قاشق چای خوری در حالی که آماده برای نوشیدن فرمول شیر برای نوزادان کمتر از 12 ماه به فروش می رسد در انگلستان موجود 8.1 گرم قند در هر 100 میلی لیتر.

این می آید در زمانی که قند نوشیدنی های شیرین شده اند موضوع را به گسترده مالیات خود را به کاهش قند با توجه به اثرات منفی بر سلامت. به عنوان یک نتیجه بسیاری از فرمول محصولات موجود در مطالعه ما شامل تقریبا دو برابر شکر به خوبی شناخته شده نوشیدنی مانند فانتا نارنجی.

اطلاعات تغذیه ای

به دست آوردن اطلاعات از این برچسب ها از این فرمول محصولات سخت بود به عنوان فونت استفاده می شود کوچک بودند و حقایق ارائه شده متنوع بین کشورها. برای مثال برخی از محصولات ذکر شده قند در هر 100g در حالی که دیگران ذکر شده آن را در هر 100kcal. این است که با وجود دستورالعمل های مانند کسانی که در انگلستان که در آن ارزش ها باید بیان به عنوان kJ/کیلو کالری در هر 100 میلی لیتر.

نیز وجود دارد که کدهای در محل به منظور محدود کردن بازاریابی از فرمول نوزاد محصولات زیرا آنها بهترین راه برای تغذیه یک کودک در حال رشد. اما بسیاری از اینها داوطلبانه کدهای تمرین که تولید کنندگان را مجبور به رعایت.

حتی دستورالعمل که توسط قانون اجرا می شود و سمت پا توسط تولید کنندگان از آنها به شدت تحت نظارت و راه اندازی نرم افزار رایگان. در برخی موارد تولید کنندگان خود را حتی تحت تأثیر خود را توسعه.

برای exampleit شد نشان داد که این صنعت بودجه پژوهش به سلامت نوزاد است و با توجه به پزشکان در فرمول محصولات. این تقریبا به طور قطع کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که فروش خود را تحت تاثیر قرار است به عنوان کوچک که ممکن است با چنین دستورالعمل. این امکان وجود دارد که فروش نوزاد فرمول محصولات افزایش یافته است در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه.

سازمان بهداشت جهانی است کد بین المللی بازاریابی از جایگزین شیر مادر تصریح می کند که فرمول نوزاد محصولات نباید ترویج تغذیه با شیر مادر بیش از. در انگلستان دستورالعمل دولت که برچسب بر روی محصولات هدفمند در نوزادان زیر شش ماه نباید شامل تصاویری از نوزادان و یا هر عکس دیگر که idealise خود استفاده کنید.

شاتر/VirojtChangyencham

اما ما متوجه شدیم که بسیاری از فرمول بود labels که شامل تصاویری از نوزادان و یا اسباب بازی های زیبا از حیوانات احتمالا طراحی شده برای جلب مراقبان به خرید. یافته های چنین نه تعجب آور به عنوان شواهدی وجود دارد که مضر استراتژی های بازاریابی استفاده شده است به طور گسترده توسط فرمول نوزاد و دنبال شیر تولید کنندگان.

توصیه های

یافته های ما نگران کننده است تاثیر منفی بالقوه از قند بالا بر سلامت نوزادان است. ما اصرار پدر و مادر و مراقبان به انتخاب کردن برای شیر در هر زمان ممکن است. اما برای کمک به این خانواده قادر به شیر نوزادان خود ما نیز باید دو توصیه های کلیدی برای سیاستگذاران:

1) تنظیم مقدار و نوع قند در فرمول نوزاد محصولات به عنوان یک مسئله فوری. تشویق تولید کنندگان به هدف برای فرمولاسیون به عنوان نزدیک به شیر مادر به عنوان امکان پذیر است. از جمله قوانین و مقررات انجام می شود می تواند در یک روش مشابه به مالیات بر قند و شکر-نوشیدنی های شیرین شده که اجرا شده اند در سراسر جهان است.

2) ما نیز خواستار الزامی افشای شکر اضافه شده توسط تولید کنندگان و نشان می دهد که این می تواند اجرا شود در کنار معرفی روشن در مقابل از بسته برچسب سیستم. چنین آشکار و روشن شوی می تواند کمک به مصرف کنندگان برای انتخاب آگاهانه در مورد آنچه که محصولات آنها خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو