تورنتو — به کانادا بيمارستان آماده شدن برای یک پیش بینی افزایش COVID-19 موارد آنها بیشتر فشار دادن معضل کمبود محافظ پزشکی دنده مورد نیاز برای درمان بیماران با شدت عفونی ویروس.

چین تولید اکثریت قریب به اتفاق جهان تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) از جمله لباس و دستکش و ماسک. اما زمانی که چین بسته خود را از این کارخانه در اوایل سال جاری با توجه به coronavirus آن فرستاده تکان طریق زنجیره عرضه جهانی.

“و ناگهان 80 درصد از عرضه برای بقیه جهان فقط ناپدید شد” گیوم Laverdure شمالی رئیس جمهور آمریکا برای Medicom Inc., مونترال-بر اساس پزشکی تامین کننده گفت: CTV News.

بسیاری از شرکت های کانادایی است که واردات تجهیزات پزشکی می گویند که آنها دریافت نکرده حمل و نقل از PPE در نزدیک به دو ماه. شلدون Sturock مدیر عامل شرکت متفقین پزشکی در ووقن گفت: دولتها در سراسر جهان در حال scrounging برای هر آنچه که آنها می توانید پیدا کنید.

“از آنجا که آن را در سراسر جهان یک رویداد هر کشور در حال برگزاری است به آنچه در کشور خود را می سازد” Sturock گفت.

که کمبود است که در حال حاضر در تورنتو Mt. بیمارستان سینا که در آن کارکنان به گفته آنها صادر خواهد شد یک ماسک صورت در هر روز. همه کارکنان ملزم به پوشیدن ماسک در محل کار هستند و گفته بودن به تغییر ماسک خود را بین بیماران.

دکتر کایل Saikaley یک همیلتون-بر اساس بخش اورژانس دکتر گفت: این وضعیت نشان دهنده یک مشکل بزرگتر است.

“این فقط یک عهد به واقع ما در یک بحرانی کمبود” دکتر Saikaley گفت.

بنابراین هفته گذشته دکتر Saikaley قرار دادن یک تماس در Facebook به درخواست هر کسی با فوق العاده, ماسک برای اهدای آنها را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. بیمارستان نیز راه اندازی خود را PPE درایوهای تشویق کسب و کار از تو سرو به دامپزشک کلینیک به تراشه در هر آنچه که آنها می توانند.

هر چیزی کمک می کند تا دکتر Saikaley گفت.

“این هرگز فقط یک نفر است که با دیدن یک بیمار است. این چند نفر و هر یک از این افراد نیازهای خود را مجموعه ای از PPE,” او گفت:.

کسانی که انواع درایوهای مفید هستند اما رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam گفت: یک سیستم فدرال در حال حاضر در محل برای اطمینان از هر استان دارای تجهیزات آن نیاز دارد.

“مردم می آیند تا با سخاوت خود را, اما البته ما فقط تکیه می کنند که” او گفت:.

انتاریو اعلام کرد که روز سه شنبه آن را تضمین 12 میلیون دستگاه از فولاد دستکش, یک میلیون N95 ماسک ماسک و نزدیک به شش میلیون فولاد ماسک.

تولید کنندگان می گویند آنها امید PPE صادرات از چین را به بازگشت به سطح عادی و طبیعی به زودی اما ممکن است ake هفته برای آن دنده می رسند.

برای جبران کمبود برخی از کانادا تولید کنندگان قرار داده و از کار با این بیماری همه گیر قول داده اند که مجددا با ابزار تجهیز خطوط مونتاژ خود را برای ایجاد بحرانی تجهیزات پزشکی.

از آنجا که دولت فدرال با صدور فراخوان برای کمک به کسب و کار کانادایی هفته گذشته دولت در حال حاضر دریافت بیش از 5800 ارسالی ارائه کالا و خدمات است. یازده میلیون N96 ماسک, ماسک برای جلوگیری از گسترش این ویروس دریافت شده همراه با سفارشات و دستکش و روپوش و هواکش.

با فایل های از CTVNews.ca نیکول بوگارت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im