برخی از تظاهرکنندگان در بازداشت به عنوان OPP شروع به برچیدن Tyendinaga محاصره

تورنتو — چند نفر گرفته شد به بازداشت دوشنبه به عنوان پلیس در نقل مکان کرد و شروع به از بین بردن محاصره نزدیک Belleville, Ont., جرقه محکومیت از Mohawk از Tyendinaga.

یک جریان از پلیس موبایل, وانت, بینام, وسایل نقلیه, و ده ها تن از افسران از جمله برخی از آنچه در ظاهر به دنده تاکتیکی دیده می شدند جاری شدن سیل در Mohawk محاصره در مدت کوتاهی پس از 8:00 a. m. EST. برخی از تظاهرکنندگان scuffled با ماموران قبل از اینکه از دور گرفته شده و یک آمبولانس دیده می شد ترک این منطقه اگر چه معلوم نیست که چه نوع از آسیب ممکن است پایدار.

RCMP نیز دیده می شود ورود Unist’ot’en خاک در بریتیش کلمبیا در همان زمان OPP وارد Tyendinaga با توجه به بیانیه ای از موهاک ، Unist’ot’en یک قبیله در مرطوب’suwet’en ملت که موجب تظاهرات در سراسر این کشور هنگامی که آن ارثی ستاد برای اولین بار نشان داد در برابر یک پیشنهاد $6.6 میلیارد دلار گاز طبیعی از خط لوله گسترش پروژه در شمال B. C. بود که تصویب شده توسط دولت در تابستان گذشته.

“این آمده است در زمانی که (بومی خدمات) وزیر مارک میلر و همچنین Mohawk مردم در Tyendinaga و مرطوب’suwet’en ارثی روسای گفته شد وجود دارد خواهد بود یک اطلاعیه در ظهر امروز که RCMP قرار بود به ترک خاک خود” بیانیه ای گفت:.

B. C. RCMP که اجرا یک دستور در روی زمین به کارکنان اجازه می دهد تا شروع به ساخت و ساز در خط لوله گفت: در روز جمعه که آن را به طور موقت بسته شد و دفتر تلفن همراه در’suwet’en زمین اما هنوز گشت زنی در منطقه است.

همه چیز حل و فصل کردن در Tyendinaga پس از اولیه سراسیمگی از فعالیت و منطقه تبدیل شده آرام اواخر صبح با پلیس دیده می شود صحبت کردن هنوز بزرگ مشروط از تظاهر کنندگان و بخش هایی از مانع شدن آرامی در حال برداشته شود.

تعدادی از OPP نیز نظارت ثانویه محاصره در نزدیکی بزرگراه 49 فقط در شرق از یک اصلی که در آن یک آتش بزرگ روشن شد حدود یک ساعت پس از مقامات اول نقل مکان کرد. تظاهر کنندگان وجود دارد به نظر می رسد حفاری در با قصد ترک.

محاصره در کنار آهنگ های راه آهن ساخته شد نزدیک به سه هفته پیش توسط حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در برابر ساخت و ساز ساحلی GasLink خط لوله از طریق unceded مرطوب’suwet’en خاک.

این خط لوله حمایت از انتخاب گروه شوراهای اما برخی از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد می گویند که نه راضی به این پروژه است. مرطوب’suwet’en حامیان باقی مانده در مانع شدن با وجود پایان مهلت اولیه صادر شده توسط OPP اواخر روز یکشنبه برای روشن شدن این منطقه است.

مانع شدن است و در محل پس از Feb. 6 اساسا تعطیل حمل و نقل مسافر از خدمات ریلی رفتن را از طریق یک عمده راه آهن راهرو و در نتیجه به طور موقت اخراج نزدیک به 1500 نفر از کارگران راه آهن در طریق راه آهن و CN.

دادگاه دستور داده شد به CN راه آهن در فوریه. 7 به حذف محاصره شد اما نه اجرا به هر دو طرف برگزار شد برای حل مسالمت آمیز. با محاصره هنوز هم در جایی از خدمات ریلی در شرق کانادا بود مجبور به تعطیل توسط Feb. 13.

شده است وجود دارد نصب نا امیدی به از سرگیری خدمات ریلی و منتقدان باید نگرانی در مورد عمومی و اقتصادی از محاصره از جمله خطرات ناشی از سراسر کشور کمبود کلر استفاده می شود برای درمان شهری و آب آشامیدنی و پروپان استفاده می شود به خانه گرما و امکانات دیگر.

چند ساعت قبل از پلیس منتقل شد در Mohawks در بیانیه ای گفت که آنها در ارتباط با وزیر میلر و پلیس برای پیدا کردن یک راه حل صلح آمیز. در این بیانیه همچنین گفت که در انتظار تایید است که RCMP را ترک کرده اند مرطوب’suwet’en خاک در بریتیش کلمبیا قبل از برداشتن محاصره.

در علاوه بر این به RCMP ترک زمین ارثی روسای برخی از آنها تا به حال سفر به Tyendinaga هفته گذشته برای دیدار با Mohawk حامیان نیز قبلا گفته است که برای بحث بیشتر به رخ می دهد و برای همبستگی محاصره به پایین آمدن ساحلی GasLink نیز باید توقف کار خود را در حالی که مذاکرات در حال انجام است.

“ما یک وضعیت که در آن به جای خویشتن داری به جای قرار دادن زمان به حل و فصل موضوع آنها در رفتن و به خبرنگاران گفت:” بومی مدافع حقوق Pam Palmater.

“این فقط رفتن به همه چیز بدتر است.”

انسداد در کبک

در همین حال صدها نفر از مرطوب’suwet’en حامیان راهپیمایی در مرکز شهر اتاوا دوشنبه و ترافیک به بخش هایی از مونترال به طور خلاصه متوقف, با چند جاده در کبک مسدود شده توسط کاروان های در حال حرکت به آرامی در همبستگی با کسانی که در بازداشت در Teyendinaga.

“به نظر می رسد که آنها در حال بدست گرفتن یک محاصره پایین آنهایی که دیگر در حال تشکیل در نقاط مختلف کشور است. بنابراین این کار انجام نمی شود توسط یک شات طولانی” گفت: شیلا شمالی سابق Grand رئیس در شمال مانیتوبا.

این OPP گفت: در یک بیانیه صادر دوشنبه آنها شده بود نشست و به طور منظم ارتباط با Mohawk نمایندگان را در مورد یک راه حل صلح آمیز.

“متاسفانه تمام راه به موفقیت مذاکره حل مسالمت آمیز خسته شده اند و معتبر دستور دادگاه باقی مانده است در اثر” بیانیه ای گفت:.

“اجرای حکم ممکن است شامل دستگیری کسانی را انتخاب کنید که نه مطابق با این حال استفاده از نیروی باقی مانده آخرین رفت و آمد مکرر.”

این OPP حرکت به دنبال نخست وزیر جاستین ترودو تماس در روز جمعه برای پایان دادن به محاصره.

“این دستورات باید اطاعت شود و قانون باید تایید” ترودو به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “کانادایی که احساس بسیار تاثیر واقعی این محاصره در حال اجرا هستند از صبر و شکیبایی است.”

ترودو و سطح بالا وزرای کابینه ملاقات روز دوشنبه به عنوان بخشی از Incident Response group.

“من باور دارم آشتی دستور کار و کار پرداختن و redressing نگرانی مردم بومی در سراسر این کشور بسیار مهم است” گفت: امنیت عمومی وزیر بیل بلر.

“ما باقی می ماند کاملا متعهد به احترام ملت به ملت, بحث, اما راه آهن اختلال هستند یک موضوع جداگانه. آنها با داشتن یک اثر جدی بر گناه کانادایی حق در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>