تشویق ترکیه, پناهندگان و مهاجران باید یک بار بیشتر شده است پس از رسیدن به مرز یونان و ترکیه در هفته های اخیر, امید به رسیدن به شمال اروپا و شروع یک زندگی جدید است. ده ها هزار نفر که وارد شد خیلی کمتر از صدها نفر از هزاران نفر که از طریق یونان در سال 2015. اما آنها برآورده شده است با خشونت و خصومت.

در سراسر زمین از مرز رودخانه Evros (Meric در ترکیه) در شرق یونان مسلح vigilante گروه از روستاییان محلی باید سعی در گرفتن پتانسیل سوء.

دولت یونان در پاسخ به همان اندازه شدت با شلیک گاز اشک آور و توپ آب در افراد با نزدیک شدن به مرز است. در اواسط ماه مارس ترکیه شروع به حرکت می کند برخی از مردم انباشته در مرز بازگشت به استانبول.

در جزایر یونانی به جای تخلیه پناهندگان پر از قایق به ایمنی و یا توزیع پتو نشینان از Lesvos شده اند و جلوگیری از آنها را از پیاده و در همه.

در عین حال کمتر از پنج سال پیش جوامع محلی در سراسر یونان و ایتالیا پیوست و نیروهای با شبکه های بین المللی از داوطلبان به نشانی ضروری ترین نیازهای کسانی که پس از رسیدن در خاک اروپا. به عنوان من مستند این بود که اغلب انجام می شود در یک فداکارانه و فروتنی شیوه با کل روستاها در ایتالیا و یونان ادغام پناهندگان به عنوان کمک به جوامع محلی.

اما کمی وجود دارد شفقت چپ در یونان و یا ایتالیا امروزه. این است که برای انجام با تحولات مرتبط: کاهش از این کشورها رفاه متحده پس از بحران مالی و اتحادیه اروپا را عملا رها از تعهد خود را به حقوق بشر برای پناهندگان جمعیت.

خدمات عمومی کشیده

از نو سنگر سازی خدمات عمومی که در سراسر اروپا و کشورهای توسعه یافته نه فقط یونان و یا ایتالیا. به عنوان تحقیقات من در مراقبت بهداشتی و اجتماعی در انگلستان و سوئد نشان داده است, تامین امنیت دسترسی برابر به خدمات عمومی با توجه به نیاز دیگر یک اولویت در politicans’ برنامه های ساخت کاربران و بیماران مسئول بیماری یا معلولیت. سیاست هایی که باید ترویج آزادسازی و خصوصی سازی دولت رفاه در اواخر 1980s شروع منجر به شرایط تولیدی را کمبود. این نژاد اضطراب و عدم اطمینان در بیشتر بخش های آسیب پذیر از جمعیت که تکیه بر آن.

در سراسر جهان تسلط یک سیاست نئولیبرالی است به شدت تغییر نظر بحث بر مسئولیت جمعی برای محروم مؤثر مردم تمایل به کمک به آنها را. پس از بحران مالی و ریاضت پناهندگان و مهاجران اغلب دیده شده است که رقبا برای همیشه-کاهش منابع عمومی است. این تنها به احتمال زیاد به بدتر به عنوان اجتماعی و سلامت پیامدهای جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه خواهد داد.

وضعیت کنونی در یونان که میزبان تعداد رو به رشد از پناهندگان است اما به شدت تحت ذوات و خدمات عمومی است بازیگران این به گره زدن. بزرگی از پناهندگان نیازهای بهداشت و درمان خواهد محل عمده اضافی تقاضا در این کشور کشیده ملی سلامت سیستم در صورت شیوع کروناویروس در سر می برند و گه اردوگاه. در مارس 18, دولت یونان اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در بازدید از اردوگاه در جزیره به مدت دو هفته برای جلوگیری از گسترش ویروس. غیر دولتی و سازمان ها خواست تا مقامات به رها کردن پناهندگان و مهاجران مجبور.

به انجمن خوش آمدید اروپا: گاز اشک آور در مرز یونان و ترکیه. Sedat سونا/EPA

نوعدوستی بود به حالت تعلیق در

این وضعیت شده است با کمک یک بحث 2016 اتحادیه اروپا–ترکیه معامله است که در حال حاضر تهدید اخیر تنش در مرز یونان و ترکیه.

طرح اصلی بود به ارسال هزاران نفر از پناهندگان به ترکیه در مقابله با هدف جلوگیری از مردم را از تلاش برای رسیدن به اروپا از طریق دریا. در مقابل ترکیه خواهد دریافت €6 میلیارد دلار (£5.3 میلیارد دلار) برای کمک به گسترده پناهندگان جامعه وجود میزبانی و اتباع خواهد بود اعطا سفر بدون ویزا به اروپا است. بین 2016 تا 2019 اتحادیه اروپا اسکان بیش از 25000 آینده سوریه از طریق ترکیه در حالی که کمتر از 2000 نفر بودند. اما تعداد مخفی ورود رسیدن به جزایر یونانی دریای بیش از 70,000 در سال 2019 به تنهایی.

همه یکسان اتحادیه اروپا frontier در کشورهایی مانند یونان و ایتالیا به طور فزاینده ای به سمت چپ به تنهایی به جای رشد تعداد پناهندگان از جنگ در سوریه به عنوان مهاجر از آفریقا و خاورمیانه است. این منجر به بالا تعداد آسیب دیده و آسیب پذیر مردم پاینده در برزخ در عام و خانه و موقت چادر با محدود و یا بدون دسترسی به بهداشت و درمان و یا آموزش و پرورش برای فرزندان خود در جزایر یونانی است. در ادامه تحقیقات من در بر داشت که مردم محلی کمک کرد که پناهندگان سوری که به طور فزاینده ای به حاشیه رانده در جوامع خود در حالی که بسیاری از جزایر پشیمان تحول ورود به ارمغان آورد.

اتحادیه اروپا شکست

با وجود این دولت مسئولیت این شرایط هولناک از کسانی که در انتظار یک پاسخ به ادعای پناهندگی و خشن پاسخ به مهاجران اخیر بالاتر از همه این وضعیت نشان می دهد که شکست تحقیرآمیز اروپا سیاست های مهاجرت.

اتحادیه اروپا و دولت به نظر می رسد قادر و مایل به گرفتن یک رویکرد هماهنگ به پرداختن به نیازهای پناهندگان ترس سیاستمداران پوپولیستی را فعال استوک تا خشم نسبت به “دیگران”. این توضیح می دهد که چرا اتحادیه اروپا تبدیل شده است چشم خود را به نقض حقوق بشر در لیبی یکی دیگر از دروازه بان کشور دریافت پول به ساقه جریان از مردم با عبور از دریای مدیترانه در قایق از آفریقا به اروپا است.

ورود پناهندگان از شرق میانه در حال فرار از جنگ و آزار و اذیت است و اساسا به چالش کشیده تعهد از کشورهای اروپایی برای همبستگی با مردم آسیب پذیر به دنبال حفاظت از جنگ و آزار و اذیت مندرج در کنوانسیون ژنو. اما ضد مهاجرت احساسات ممکن است یک شکل از اضطراب جابه جایی ناشی از دررفتگی بسیاری از شهروندان تجربه در کشورهای اروپایی که در آن خدمات عمومی باید نابود شده است و تعداد زیادی از مردم در مخاطره اشتغال در حال افزایش است.

سیاست است که سعی کنید به آدرس این مسائل به جای درخواست تجدید نظر به دلسوزی برای کمتر مزایای خواهد شد مورد نیاز برای بازگرداندن مقادیر همبستگی و مراقبت از تمام کسانی که به آن نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de