رسانه های اجتماعی ممکن است نقش جوانان در سلامت روان مشکلات به خصوص برای دختران

تورنتو — همانطور که بیشتر کودکان گزارش و درخواست کمک برای مسائل مربوط به سلامت روانی محققان کانادایی دریافته اند که رسانه های اجتماعی استفاده می تواند نادیده گرفته شده از عوامل مؤثر است.

“یافته های حاصل از چند طولی تصادفی و مطالعات کنترل شده نشان می دهد که رسانه های اجتماعی و گوشی های هوشمند استفاده کنید ممکن است کمک به افزایش بار روانی و پریشانی در میان جوانان” محققان از تورنتو مبتنی بر بیمارستان برای کودکان بیمار و نوشت: روز دوشنبه در یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در Canadian Medical Association Journal.

با بررسی ده ها تن از انتشار گزارش مطالعات و بررسی های محققان گذاشته یک مورد روشن برای رشد بیماری همه گیر بهداشت روانی و نگرانی در میان جوانان است.

آنها اشاره کرد که جوانان بستری شدن در بیمارستان روانی دلایل مرتبط با سلامت در حال افزایش است و حتی به عنوان پذیرش برای مسائل دیگر در حال کاهش خودکشی تبدیل شده است و دوم-شایع ترین علت مرگ در کانادا, جوانان, و درصد از نوجوانان در انتاریو گزارش متوسط تا جدی پریشانی روانی رز از 24 درصد در سال 2013 به 39 درصد در سال 2017.

“در دهه گذشته افزایش پریشانی روانی و درمان برای سلامت روحی و روانی شرایط در میان جوانان در آمریکای شمالی به موازات شیب افزایش استفاده از گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی توسط کودکان و نوجوانان” آنها نوشت.

در همان 2013-2017 زمان دوره درصد از نوجوانان گزارش صرف پنج ساعت یا بیشتر در روز در رسانه های اجتماعی نزدیک به دو برابر افزایش از 11 درصد به 20 درصد است.

این SickKids تیم اشاره کرد که محققان آن را دشوار است به ثابت کند که یک ارتباط وجود دارد بین افزایش در جوانان استفاده از رسانههای اجتماعی و جوانان مسائل مربوط به سلامت روان اما می گویند که آنها خود را باور نقاط کار به یک لینک.

مطالعات گذشته نشان داده است که دانش آموزانی که صرف زمان بیشتری را در Facebook به احتمال زیاد به حسادت همسالان خود و گزارش کاهش رضایت از زندگی در حالی که کسانی که به صرف زمان بیشتری را در ورزش تعاملات شخصی کار یا سایر فعالیت های صفحه نمایش تمایل به شادتر و دارای عزت نفس بالاتر.

استفاده از رسانههای اجتماعی نیز می تواند بر کیفیت خواب و استفاده فراوان می تواند به افزایش نگرانی ها در مورد تصویر بدن.

“استفاده از رسانههای اجتماعی به نظر می رسد برای تبدیل شدن به مشکل هنگامی که آن را فراتر 1 تا 2 ساعت روزانه” تحلیل می خواند.

این یافته ها به این معنا نیست گرفته شود به عنوان یک پتو محکومیت رسانه های اجتماعی. محققان اشاره کردند که وجود دارد برخی از مزایای به Facebook, برای مثال, به عنوان این می تواند به ارائه احساسات جامعه و پشتیبانی.

چه کسی بیشتر در معرض خطر است ؟

با توجه به تجزیه و تحلیل همه جوانان را به همان درجه سختی نگهداری مثبت سلامت روان در صورت سنگین رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

که به طور کلی نرخ های بالاتر از خود و آسیب دیدن شدید را افزایش می دهد در گزارش خود از افسردگی به نظر می رسد در معرض خطر بیشتری برای منفی در سلامت روانی اثرات.

“دختران و زنان جوان تمایل به صرف زمان بیشتری را بر روی رسانه های اجتماعی از پسران انجام, اند بیشتر در معرض مزاحمت سایبری و نشان می دهد تمایل به تجربه بیشتر در بهداشت روان, اثرات” تحلیل می خواند.

محققان گفتند که جوانان که لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان در چهره-به-چهره اجتماعی نیز بیشتر اثرات منفی در حالی که کسانی که “به نظر می رسد نسبتا محافظت در برابر پیامدهای منفی بیش از حد زمان آنلاین.”

آنها پیشنهاد کرد که پزشکی حرفه ای کار با جوانان است که سلامت روان مشکلات باید صحبت کردن به آنها و خانواده های آنها در مورد خطرات ناشی از رسانه های اجتماعی. این می تواند منجر به تنظیم خانواده قوانین مانند تنها با استفاده از گوشی های هوشمند و قرص هنگامی که در زندگی مشترک مناطق و قرار دادن آنها را دور یک یا دو ساعت قبل از خواب.

“جوانان امروز می توانند از مزایای اثبات شده فردی و سیستمیک مداخلات برای کمک به آنها حرکت به چالش های مطرح شده در مورد استفاده از گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی حمایت خود را از آسیب و استفاده از رسانه های اجتماعی در یک شیوه ای است که حفظ سلامت روان خود را ،” تجزیه و تحلیل می خواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو