انزوای اجتماعی مرتبط به سطوح بالاتر از التهاب – مطالعه جدید

تنها بودن یا اجتماعی جدا شده می تواند تاثیر منفی خود را رفاه. حتی تحقیقات نشان می دهد که این افزایش خطر ابتلا به بیماری هایی مانند بیماری های قلبی عروقی و زوال عقل و افسردگی است.

برخی از محققان نشان می دهد که تنهایی و انزوای اجتماعی منجر به فقیرتر سلامت زیرا آنها افزایش التهاب است. التهاب زمانی است که بدن شما می گوید که سیستم ایمنی بدن شما برای تولید مواد شیمیایی برای مبارزه با عفونت یا آسیب است. آن را نیز می تواند رخ دهد هنگامی که شما تجربه روانی و اجتماعی استرس است.

کوتاه مدت محلی التهاب مانند زمانی که شما به طور تصادفی قطع انگشت خود را – می تواند مفید باشد اما داشتن کمی بالا در دراز مدت التهاب همراه با بهداشت ضعیف. محققان پیشنهاد می کنند که تنهایی و انزوای اجتماعی مرتبط هستند به این افزایش طولانی مدت التهاب است.

در آخرین مطالعه ای که ما می خواستیم برای دیدن اگر تنهایی (ذهنی دولت از احساس تنهایی) و انزوای اجتماعی (هدف دولت از تنهایی) مرتبط هستند در دراز مدت التهاب است. برای انجام این کار ما برای جستجو در تمام مطالعات منتشر شده است که در نگاه تنهایی با التهاب و یا انزوای اجتماعی با التهاب است. ما در بر داشت 14 مطالعات که مورد بررسی قرار تنهایی و 16 است که به بررسی انزوای اجتماعی.

تجزیه و تحلیل ما نشان داد که افرادی که بیشتر اجتماعی جدا شده اند سطوح بالاتر از دو التهابی مواد شیمیایی: C-reactive protein و فيبرينوژن. C-reactive protein معمولا استفاده می شود به عنوان شاخص التهاب و سطح بالا در ارتباط با بهداشت ضعیف. فيبرينوژن لخته شدن خون را افزایش می دهد و بالاتر است و زمانی که مردم یک آسیب یا ضربه. هنگامی که مردم را در بلند مدت افزایش سطح این شاخص های التهابی آن می تواند منجر به افزایش خطر ابتلا به فقیر بهداشت و درمان در طول زمان است.

C-reactive protein ساخته شده در کبد است. آن بالا می رود زمانی که وجود التهاب در بدن است. Jarun Ontakrai/شاتر

تکامل پاسخ ؟

انزوای اجتماعی می تواند مرتبط به سطوح بالاتر از التهاب به چند دلیل. این می تواند باشد که انزوای اجتماعی منجر به التهاب. ما تکامل یافته به عنوان یک موجود اجتماعی به طوری که از نظر اجتماعی منزوی می تواند یک منبع از استرس است. و استرس اثر مستقیم بر روی سیستم ایمنی بدن است.

همچنین ممکن است که ما تکامل یافته به نوبه خود در پاسخ ایمنی بدن ما هنگامی که ما جدا شده است. این است زیرا هنگامی که ما به تنهایی می تواند بیشتر در معرض خطر مجروح شدن. سیستم ایمنی بدن ما ممکن است آموخته اند که به نوبه خود خود را به آماده شدن برای این خطر بیشتر است.

همچنین ممکن است که التهاب منجر به انزوای اجتماعی. افرادی که بیمار هستند و باید در سطوح بالاتر از التهاب می تواند احساس مانند آنها نمی خواهند به اطراف افراد دیگر است. این می تواند دلیل این که ما تکامل یافته اند می خواهند به خودمان جدا بنابراین ما نمی افراد دیگر را آلوده.

افرادی که بسیاری از بیماری های جسمی نیز سطوح بالاتر از التهاب است. کسانی که از بسیاری از بیماری های جسمی هستند که گاهی اوقات به عنوان قادر به گرفتن اطراف و می تواند تبدیل به اجتماعی جدا شده به این دلیل است.

شواهد ارتباط تنهایی با التهاب کمتر قانع کننده باشد. ما در بر داشت برخی از شواهد که تنهایی در ارتباط بود التهابی شیمیایی به نام اينترلوکين-6. اما این سازگار پیدا کردن و فقط بر اساس دو مطالعه. این نشان می دهد که وجود دارد ممکن است اثر مستقیم از تنهایی در التهاب است. به جای تنهایی ممکن است تغییر چگونه ما پاسخ بدن به استرس است. وجود دارد تحقیقات نشان می دهد که تنها مردم هستند احتمال بیشتری برای افزایش پاسخ التهابی به استرس است.

تصویر بزرگتر

مطالعه ما فراهم می کند برخی از شواهد ارتباط بین انزوای اجتماعی و التهاب است. اما ما فکر می کنیم که ارتباط بین تنهایی و انزوای اجتماعی با بهداشت ضعیف است بسیار پیچیده تر از التهاب است.

به بهترین درک چگونه تنهایی و انزوای اجتماعی تاثیر سلامت ما نیاز به بررسی طیف وسیعی از زیستی و روانی و اجتماعی از عوامل خطر مانند فشار خون, سلامت روان, درآمد و حمایت اجتماعی به عنوان همه آنها همراه با افزایش التهاب است.

به بهترین درک چگونه تنهایی و انزوای اجتماعی بر سلامت ما ممکن است نیاز به فکر کردن در مورد یک تصویر بزرگتر فراتر از التهاب است. این مطالعه فراهم می کند ما با یک مفید اولین گام در درک بخشی از این تصویر بزرگتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im