اجتماعی فاصله: چرا با 6 پا ؟

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مردم را تشویق به ماندن در خانه. اگر شما باید سرمایه گذاری, شما باید حداقل 6 فوت دور از دیگران است. سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند حداقل 3 فوت از جدایی.

We visualised a cough to show how far respiratory droplets can spread. If you haven’t been keeping your distance to fight the coronavirus, this may persuade you.The New York Times

ما visualised سرفه به نشان می دهد تا چه حد قطرات تنفسی می تواند گسترش. اگر شما شده است با نگه داشتن فاصله خود را برای مبارزه با کروناویروس این ممکن است متقاعد کردن شما است.نیویورک تایمز

دانشمندان در حال یادگیری در مورد رمان coronavirus را در زمان واقعی و کسانی که به مطالعه مشابه بیماری های تنفسی می گویند که تا زمانی که آن را بهتر درک هیچ دستورالعمل است به احتمال زیاد به ارائه ایمنی کامل. به جای درک ممکن است راه های انتقال ویروس می تواند به ما کمک کند ببینید که چرا ما نگه داشتن فاصله بسیار مهم است.

عفونت به طور معمول اتفاق می افتد زمانی که یک فرد سالم می آید در تماس با قطرات تنفسی از فرد آلوده است و سرفه و عطسه و یا نفس است.

CDC می گوید: داشتن حداقل 6 فوت دور از دیگران می تواند کمک به شما برای جلوگیری از تماس با این قطرات تنفسی و کاهش خطر ابتلا به عفونت. که هدایت مبتنی بر این فرض است که انتقال به طور عمده رخ می دهد از طریق قطرات بزرگ است که سقوط در نزدیکی.

اما دانشمندان استدلال کرده اند که قطرات می توانند سفر دورتر از 6 فوت.

We visualised a cough to show how far respiratory droplets can spread. If you haven’t been keeping your distance to fight the coronavirus, this may persuade you. The New York Times

ما visualised سرفه به نشان می دهد تا چه حد قطرات تنفسی می تواند گسترش. اگر شما شده است با نگه داشتن فاصله خود را برای مبارزه با کروناویروس این ممکن است متقاعد کردن شما است. نیویورک تایمز

“نه مثل” من آن 6 پا همه آنها کاهش یافته و وجود دارد هیچ چیز’,” دکتر گفت: Donald K. میلتون عفونی معلق در هوا دانشمند در دانشگاه مریلند در دانشکده بهداشت عمومی. “این بیشتر شبیه به آن را استمرار.”

تمام این نشان می دهد که نگه داشتن یک فاصله 6 فوت یا بیشتر می تواند تا حد زیادی کاهش احتمال انتقال در مقایسه با بودن نزدیک تر است. “دورتر شما را بیشتر رقیق آن این است که” میلتون گفت: از آئروسل.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de