در میان مداوم COVID-19 pandemic, ما همه تلاش آنها به روال و برنامه ما به عنوان تنظیم برای ما جدید اجتماعی-فاصله شیوه زندگی است.

اگر چه ما همه در معرض coronavirus ما نباید فراموش جمعیت که بیشتر در معرض خطر — افراد مسن 65 ساله و بالاتر.

اگر چه تقریبا تمام دراز مدت و بازنشستگی امکانات بسته شده اند برای ملاقات به غیر از مراقبت های بهداشتی کارگران هنوز هم وجود دارد بسیاری از افراد مسن زندگی در جوامع ما — به تنهایی و یا با اعضای خانواده. در حال حاضر یک گروه آسیب پذیر به هر دو COVID-19 اجتماعی و انزوای اجتماعی فاصله را می توان به چالش کشیدن برای افراد مسن است زیرا آنها شانس کمتری برای ارتباط برقرار کردن با دیگر افراد خانه های خود را ترک و رفتن به مکان های عمومی.


ادامه مطلب: تنهایی می تواند شما را بکشند


برخی از افراد مسن در حال مقاومت در برابر تغییر در روال و تطبیق جدید COVID-19 شیوه زندگی خود را ترک فرزندان نا امید و ترس.

برخی از فرزندان در حال برخورد با پدر و مادر پیری خود در مورد بی میلی خود را به پایبندی به COVID-19 اجتماعی فاصله. (Shutterstock)

با افزایش استرس از اینکه از او خواسته به ماندن در خانه و خودداری از دیدن دیگران, افراد مسن ممکن است نادیده گرفتن توصیه و ترجیح می دهند به چوب به آنچه آنها می دانند (رفتن به ورزشگاه و دیدن دوستان خود را به عنوان مثال) به منظور مقابله با تغییرات که ممکن است احساس قریب به اتفاق آنها.

این اسپرز احساسات قوی و ترس و اضطراب و درگیری های بالقوه با جمعیت جوان.

کاهش فاصله اجتماعی

مشغول به کار در دراز مدت مراقبت های ويژه و در حال حاضر دکترا دانشجو در پیری, بهداشت و رفاه, توجه من است که همیشه کشیده به نیازهای افراد مسن به خصوص در میان این جهانی و همه گیر.

در اینجا چند چیز شما می توانید انجام دهید تا این گذار اجتماعی فاصله آسان تر برای خودتان و افراد مسن در زندگی خود:

حد عدم-ملزومات: تشویق افراد مسن در زندگی خود را برای لغو هر گونه ملاقات و گردش که نمی ضروری است. اگر آن است که تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و درخواست برای بهترین عمل برای بزرگسالان به ماندن به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

بین نسلی جماع: اگر شما درگیر در یک غیررسمی مراقبت مشارکت (به معنی شما در حال غیر رسمی پرستار به یک فرد بالغ) و زندگی در بین نسلی خانواده (چند نسل زیر سقف همان) شما به عنوان یک خانواده می تواند پیاده سازی جزئی و در عین حال موثر تغییرات در طول این زمان.

اعضای خانواده و زندگی زیر یک سقف باید پیاده سازی برخی از تغییرات در چگونه زندگی می کنند. (ابرهارد Grossgasteiger/Unsplash)

خودداری از به اشتراک گذاری ظروف, مواد غذایی و نوشیدنی است. ماندن در خانه تا آنجا که شما می توانید و اگر شما مجبور به ترک اقامت در یک اتاق جداگانه در خانه خود را به دور از افراد مسن و نگه داشتن یک حمام جداگانه.

این مهم به رسمیت شناختن هر نسل باید در خانه, بنابراین در حال حاضر زمان برای تمرین همدلی و صبر و وحدت است.

برقراری ارتباط: بهتر است فاصله خود را از افراد مسن در این مرحله از این بیماری همه گیر; با این حال شما هنوز هم می توانید آنها را نگه دارید در حلقه. اجازه دهید آنها را می دانم آنچه در جریان است با نگه داشتن آنها را تا به تاریخ با اخبار روزانه.

‘نیست سگ ناز؟’ بحث در مورد حیوانات خانگی می تواند سرگرم کننده برای افراد مسن در انزوای اجتماعی. (Brina بلوم/Unsplash)

پس بهتر است برای نگه داشتن یک فاصله فیزیکی در حال حاضر بیشترین زمان به مکالمات از طریق تلفن, تماس تصویری, چت و ایمیل. بحث در مورد چیزهای کوچک — از شما چقدر خوب قهوه بود امروز صبح چه کتاب شما در حال خواندن و چه زیبا سگ به نظر می رسد که او می خوابد. هر کمی است که ارزش گفتگو.

ارائه کمک: اگر شما زندگی می کنند با هر گونه افراد مسن و یا می دانید که هر یک در زندگی خود از یک عضو خانواده به یک همسایه بپرسید که چگونه شما می توانید آنها را کمک کند. بپرسید اگر آنها نیاز به یک دارو دوباره پر کردن ببینید که چگونه آنها انجام می دهند با کاغذ توالت اگر آنها به اندازه کافی مواد غذایی و اجازه دهید آنها را می دانم که شما در گوشه و آنها تنها نیستند. به یاد داشته باشید احترام به افراد مسن’ استقلال و خود حکومت تا همیشه بپرسید قبل از شما فرض.

رفاه: به یاد افراد مسن به طور مداوم خود را با دست بشویید. اگر شما می توانید تشویق افراد مسن در زندگی خود را به شرکت در در خانه, امتداد, باز کردن پرده اجازه دهید نور طبیعی خورشید در تماشای فیلم های خنده دار, خواندن کتاب و به انجام کارهایی است که سرگرم کننده برای آنها را در راحتی از خانه خود را.

بحث در مورد آینده: هنگامی که جهان در یک حالت وحشت ما باید به یاد داشته باشید که باقی مانده امیدوار کمک می کند تا سهولت های جدید انتقال. در تماس های تلفنی خود را و یا ویدئو چت و صحبت در مورد برنامه ریزی برای آینده با هر مسن, بزرگسالان در زندگی خود را. صحبت کردن با مادر بزرگ خود را در مورد چقدر شما او را دوست دارم مرغ گلدان پای و چگونه هیجان زده خواهید بود به آن را دوباره. صحبت کردن با همسایه بزرگتر خود را در مورد شور و هیجان خود را برای آب و هوای گرمتر و چگونه این تماس های تصویری آن را آسان تر برای جلوگیری از آب و هوای سرد!

همه ما نیاز به امید در زمان هایی از این پس به یاد داشته باشید به انتقال آن به افراد مسن در زندگی خود را.

نمی شود بیش از حد منفی

اگر چه آسیب پذیر جمعیت آن مهم است به یاد داشته باشید که افراد مسن هنوز هم استقلال و ضروری است که احترام به آن است.

تا آنجا که آن بسیار مهم است برای افراد مسن به تمرین های اجتماعی-فاصله سعی کنید برای ترساندن افراد مسن به ماندن در منزل با تاکید بر خطرناک چگونه COVID-19 است.

به سادگی برقراری ارتباط به طور موثر و با آرامش. این یک زمان استرس زا بنابراین بیشتر از همیشه ما باید تمرین صلح آمیز وحدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو