یادگیری موثر است یک فرایند دو طرفه بین معلم و دانش آموزان معنی هر دو نیاز به تعامل با.

اگر یک دانش آموز به سادگی نشسته و گوش به اطلاعات جدید و بدون درگیر شدن و یا استفاده از آن را به نام منفعل یادگیری است. یادگیری فعال است که در آن دانش آموزان در تعامل با آموزش جدید ساخت اتصالات به مفاهیم آنها آموخته اند که قبلا.

با توجه به یکی از جهان پیشرو دانشگاه مربیان دانشگاه هاروارد پروفسور اریک Mazur, “یادگیری تعاملی سه برابر دانشجويان دستاوردهای دانش”.

در اینجا شش چیزهایی که دانش آموزان می توانید انجام دهید در حالی که مطالعه حاضر به اطمینان حاصل شود که آنها در حال یادگیری فعال و و سود.

1. سازماندهی یک فضای یادگیری و لباس برای یادگیری

متعادل کننده لپ تاپ بر زانو خود را در رختخواب خود یا با تلویزیون در پس زمینه است که بهترین راه برای مطالعه است. دانش آموزان یاد بگیرند که خود را در فضای یادگیری حداقل حواس او را پرت.

خوب فضای یادگیری میز و صندلی خوب روشنایی جریان هوا خوب است دور از حواس او را پرت مانند تلویزیون و سر و صدا خوب است برای اتصال دستگاه های دیجیتال و سازمان یافته با معمول چیزهایی که دانش آموزان باید در مدرسه مانند قلم و کاغذ و ماشین حساب و دیگران مطالعه مواد.

یادگیری آنلاین است مثل این است که در مدرسه در آن شما نیاز به توان جسمی و ذهنی آماده برای یادگیری. یک مطالعه نشان می دهد آنچه شما می پوشند می تواند توجه شما را به یک وظیفه است. پس از آن ممکن است کمک نمی شود در لباس خواب خود را حتی اگر مطالعه خود را در فضا در اتاق خواب خود را.

2. سازماندهی یادگیری خود را در زمان

دانش آموزان با مهارت های مدیریت زمان تمایل به انجام بهتر آکادمیک.

وجود دارد هیچ پاسخ آسان به چگونه دانش آموزان باید با مطالعه در خانه هر روز. دانش آموزان باید برنامه ریزی یک مطالعه جدول زمانی تقسیم روز خود را به یادگیری و تجدید نظر و بقیه بلوک.

“زوم خستگی” شناخته شده است به عنوان یک نوظهور مشکل با آنلاین مطالعه و جلسات ناشی از روش های مختلف مغز ما اطلاعات را پردازش تحویل آنلاین. یک پیشنهاد این است که یک جلسه آنلاین باید بیش از 45 دقیقه با 15 دقیقه استراحت.


ادامه مطلب: تلاش برای homeschool به دلیل coronavirus? در اینجا 5 راهنمایی برای کمک به کودک خود را یاد بگیرند


Back-to-back جلسات باید اجتناب شود و زمان بین جلسات باید مورد استفاده قرار گیرد به گام به دور از کامپیوتر به استراحت مغز و بدن و چشم. این مهم است که به ایستادن و حرکت در اطراف هر 30 دقیقه.

دانش آموزان باید با کار معلمان به تجدید نظر در برنامه خود را هر روز و چوب به آنچه که برای آنها کار می کند.

3. مدیریت حواس او را پرت

از آنجا که دانش آموزان مشغول به تحصیل در یک فضای متفاوت آنها ممکن است پریشان آنچه که مردم دیگر در حال انجام است. اگر شما می توانید سهم خود را مطالعه جدول زمانی با دیگران در خانه و درخواست کمک خود را به نگه دارید متمرکز شده است.

هنگامی که شما در یادگیری یک بلوک از زمان خاموش کردن رسانه های اجتماعی و زبانه های مرورگر شما لازم نیست. اگر شما با استفاده از مرورگر گوگل کروم آن را یک پسوند به نام بماند Focusd. دانش آموزان می توانند با استفاده از این برای تنظیم مدت زمان برای جلوگیری از پتانسیل حواس او را پرت مانند اطلاعیه از Instagram, Snapchat, و برنامه های کاربردی دیگر.

اگر شما در حال به اشتراک گذاری یک دستگاه دیجیتال با دیگر اعضای خانواده سعی کنید به توافق بر سر فهرستی که متناسب با همه جدول زمانی. کار کردن که نیاز به دستگاه در زمان های خاص و قرار دادن آن زمان در کارشناسی ارشد, جدول زمانی است که به اشتراک گذاشته شده توسط هر کس.

4. یادداشت

خاطرات ما پایدار نیست و ما اغلب دست بالا گرفتن چقدر ما می توانیم به یاد داشته باشید. ما فراموش می کنیم حداقل 40 درصد از اطلاعات جدید در عرض 24 ساعت پس از خواندن یا شنیدن آن. که چرا از آن مهم است برای یادداشت برداری.

استفاده های مختلف رنگ نشانگر برای ایجاد ارتباط بین مفاهیم. شاتر

تحقیقات نامشخص است در مورد اینکه آیا بهتر است برای یادداشت برداری دیجیتالی و یا با دست. برخی از محققان فکر می کنم آن است که یک ماده در اولویت است.

مهم ترین چیز این است که به دنبال خوب توجه داشته باشید-در نظر گرفتن روند. این شامل:

  • نوشتن یک پرسش اساسی است که قطاری از نکات کلیدی آموزش موضوع

  • تجدید نظر در یادداشت های خود را. استفاده از رنگ های مختلف و شاخص برای ایجاد ارتباط بین تکه های اطلاعات; اضافه کردن ایده های جدید و نوشتن بررسی سوالات در حاشیه. مقایسه یادداشت ها با یک مطالعه دوستان برای بهبود و یادگیری از یکدیگر

  • نوشتن خلاصه ای که لینک تمام اطلاعات و پاسخ به پرسش اساسی نوشت شما را در ابتدا

  • تجدید نظر در یادداشت های خود را در عرض 24 ساعت و هفت روز و سپس هر ماه تا زمانی که شما در حال آزمایش بر آن دانش است.


ادامه مطلب: چه بهترین و موثر ترین راه برای یادداشت برداری?


5. اتخاذ یک طرز فکر رشد

در 1990s روانشناس آمریکایی کارول Dweck توسعه نظریه رشد طرز فکر.

این رشد از مطالعات که در آن کودکان مدرسه ابتدایی مشغول شد در یک وظیفه و سپس ستایش یا برای خود ظرفیت های موجود مانند هوش و یا تلاش آنها سرمایه گذاری در این کار است.

این دانش آموزان بودند که ستایش برای تلاش های خود را به احتمال زیاد به ادامه پیدا کردن یک راه حل برای این کار است. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد به دنبال بازخورد در مورد چگونگی بهبود بخشد. کسانی که ستایش برای هوش خود را کمتر به احتمال زیاد به باقی بماند با وظایف مشکل تر است و به دنبال انتقادات و پیشنهادات در مورد چگونه همسالان خود را در کار.


ادامه مطلب: شما می توانید آن را انجام دهید! یک طرز فکر رشد’ ما کمک می کند تا یاد بگیرند


رشد ذهنیت فرض ظرفیت را می توان توسعه یافته و یا “رشد” را از طریق یادگیری و تلاش است. بنابراین اگر شما نمی فهمید چیزی فورا در این کار به شما کمک خواهد کرد وجود دارد.

اگر شما درگیر شدن در منفی صحبت کردن با خود تغییر کلمات. برای مثال به جای گفتن “این خیلی سخت است” سعی و گفت: “چیزی نیست من سعی کردم در عین حال به شکل این است؟”

6. سوال بپرسید و همکاری

درخواست معلمان سوال در مورد هر چیزی که نامشخص است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. به معلمان مکرر بازخورد. معلمان پیشنهادات خود که کمک به بهبود یادگیری دانش آموز.

راه اندازی آنلاین مطالعه قرار گرفتند. یادگیری یک فعالیت اجتماعی است. ما بهترین یادگیری با یادگیری با دیگران و هنگامی که یادگیری سرگرم کننده است. مطالعه با دوستان کمک می کند تا روشن شدن مفاهیم جدید و زبان و همیشه در ارتباط ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im