بنابراین بسیاری از چیزهایی که او را از من گرفته شده’: پیتر Nygard با شاکی صحبت می کند

تورنتو — هشدار: این داستان شامل اخلال در جزئیات.

یک زن کانادایی که اضافه شدن نام او به رشد مدنی دعوی در دادگاه اقدام کلاس در برابر مد مغول پیتر Nygard صحبت کردن برای اولین بار ادعا Nygard دارو و تجاوز به او در حمله ای که هنوز هم او را ثابت 20 سال بعد.

این زن که تنها به عنوان “Jane Doe 16” یکی از 18 ناشناس کانادایی به نام در طرح دعوی در دادگاه که متهم Nygard از تجاوز به عنف و تجاوز جنسی و قاچاق جنسی با استناد به ادعا می کند که او فریب زنان جوان و نوجوانان به عنوان جوان به عنوان 14 با وعده پول و مدل سازی فرصت ها.

صحبت به CTV اخبار ملی که در حال حاضر در 40s خود را می گوید او 19 سال زمانی که او گفته دارو و تجاوز توسط Nygard در املاک خود در باهاما.

“او کشیده من لباس تا و او به من برگزار شد و او تجاوز من” زن گفت: CTV News.

“من هرگز احساس این نوع از درد قبل و من ترسیده بود اما من تنها بود و من نمی توانستم آن را متوقف کند.”

زن می گوید که این حمله صورت گرفت در سال 1998 است. او می گوید: او صرف تابستان در باهاما با خانواده اش هنگامی که او می گوید یک مربی تنیس در زمان او به Winnipeg بومی را در Bahamian عمارت او را تشویق به بازی یک بازی با مد سرمایه دار خیلی مهم.

در ابتدا او می گوید: او نمی احساس تهدید توسط Nygard در نهایت موافقت خود را برای اقامت در یک کابین در رفت و آمد مکرر.

او گفت: “من می توانم اقامت و لذت بردن از معاشرت با مهمانان خود را,” او گفت:.

با توجه به اسناد دادگاه Nygard “ارائه شده او [Jane Doe 16] به دوستان خود آنها را به عنوان به خوبی.”

“من فقط خودم تبدیل کردن. تقریبا مانند تظاهر نبود اتفاق می افتد در راه” او گفت: اتهام حمله. “من بسیار شرمنده است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک در اواسط ماه فوریه متهم Nygard از برگشتاندن “جوان تاثیرپذیر و اغلب فقیر و کودکان و زنان” به Bahamian عمارت برای به اصطلاح “متنعم احزاب” به منظور “حمله و تجاوز به عنف و لواط آنها.”

طرح دعوی در دادگاه نیز نام تعدادی از 78 ساله نجیب زاده کسب و کار را در نیویورک-بر اساس اشخاص شرکت ها و کارکنان به عنوان متهمان این پرونده را به اتهام نقش در “تامین مالی تسهیل و پوشش سوء استفاده است.”

هیچ یک از 46 زنان متهم Nygard نام شده در طرح دعوی در دادگاه که ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوبی نیویورک در اواسط فوریه.

هیچ یک از اتهامات علیه Nygard ثابت شده در دادگاه.

جی Prober, Nygard به Winnipeg-بر اساس وکیل را رد کرده و این اتهامات خواستار آنها را “کاملا نادرست” و می گوید که آنها “به شدت” تکذیب کرد توسط مشتری است.

“ما در چه, 46 شاکیان. شما می خواهم فکر می کنم یکی از آنها را رفته ام را به پلیس و یا کسی که در موضع قدرت” Prober گفت: CTV اخبار توسط تلفن.

“چرا همه آنها پنهان شده در پشت عبا نامش فاش نشود؟”

صحبت به CTVNews.ca در ماه فوریه یک روز پس از اولیه طرح دعوی در دادگاه واصل شد Prober پیشنهاد طرح دعوی در دادگاه است که بخشی از یک بزرگتر دیرینه اختلاف بین Nygard در و همسایه در باهاما.

Prober گفت: نبرد مداوم بین این دو آغاز شده و تجار و بازرگانان بیش از دسترسی به اموال. در آن زمان او ادعا کرد که همسایه شده بود و اتهامات و پیشنهاد کرد که زنان پرداخت شد به “ساخت و تولید” ادعا می کند.

با برخی از این حملات متهم کرده اند و در کانادا, ملی ضد استثمار گروه فراتر از مرزها در حال حاضر اصرار مقامات کانادا به بررسی این ادعا است.

“تا آنجا که به ما مربوط می شود این اتهامات به اندازه کافی جدی هستند که آنها سزاوار توجه مقامات جنایی” دیوید متس یک وکیل با فراتر از مرزها گفت: CTV News.

در ماه فوریه اف بی آی و اداره پلیس نیویورک حمله کردند دفتر مرکزی این شرکت در میدان تایمز. Nygard شدت پایین به عنوان رئیس شرکت ساعت پس از حمله و این شرکت پس از سقوط به امانت.

Nygard را متهم می گوید: اضافه کردن نام خود را به طرح دعوی در دادگاه در یک فرآیند دشوار است.

پس از نزدیک به مرگ خودکشی هفت سال پیش او می گوید: او شروع به صحبت کردن در مورد اتهام ضرب و جرح و کمک کردم. در حال حاضر یک همسر و مادر او می گوید: او تا به حال برای دریافت بهتر برای خودش و خانواده اش.

“من می خواهم برای دیدن او قرار داده و دور” گفت: Nygard را مدعی. “من فکر نمی کنم او حق زندگی راه او شده است زندگی می کنند. من می خواهم برای دیدن که دور گرفته شده از او فقط مانند بسیاری از چیزهایی که او را از من گرفته شده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de