برفی 2.0 تهدید به موجب آلودگی رودخانه های ما و پاک کردن ماهی بومی

دولت فدرال برفی 2.0 انرژی سرمایه گذاری بحث برانگیز است به دلایل بسیاری اما تا حد زیادی موفق به فرار توجه عمومی است. این پروژه را تهدید به نابودی زندگی آبزیان با معرفی شکارچیان و آلاینده های مهم رودخانه. آن را حتی ممکن است فشار یکی از گونه های ماهی به انقراض است.

این بیانیه اثرات زیست محیطی برای مالیات دهندگان بودجه پروژه است که تقریبا 10,000 صفحات طولانی است. در عین حال آن را نتواند به حل و فصل مشکلات مهم و در یک مورد به دنبال قانونی معافیت برای فعال برفی 2.0 به انتقام آسیب های زیست محیطی.

نیو ساوت ولز به دولت است به زودی انتظار می رود برای کمک مالی به پروژه های زیست محیطی تصویب. این روند باید متوقف شود و کارشناسان مستقل باید به فوریت بررسی این پروژه زیست محیطی اعتبار.

وزیر انرژی آنگوس تیلور چپ و نخست وزیر اسکات موریسون در برفی آبی طرح. Lukas Coch/aAAP

ماهی بومی انقراض

برفی آبی محدود کشورهای مشترک المنافع-متعلق به شرکت است که در پشت برفی 2.0 پروژه در Kosciuszko پارک ملی در جنوب NSW. این ساختمان شامل یک غول تونل برای اتصال دو آب انبار – این Tantangara و Talbingo مخازن. با گسترش این پروژه نیز اتصال رودخانه ها و creeks متصل به این مخازن.

کوچک انقراض بومی ماهی کلفت galaxias زندگی در یک نهر بالادست Tantangara. این آخرین شناخته شده جمعیت این گونه است.


ادامه مطلب: برفی 2.0 یک گرگ در لباس گوسفند – آن را فشار کربن بالا نه پایین


یک مهاجم بومی ماهی نوردی galaxias زندگی در Talbingo مخزن (آن معرفی شد از جریانهای ساحلی که اصلی برفی پروژه ساخته شده بود). آب پمپ از Tantangara احتمال انتقال این ماهی به Talbingo.

از اینجا صعود galaxias ظرفیت برای صعود مرطوب سطوح عمودی را قادر می سازد آن را برای رسیدن به بالادست creeks و رقابت برای غذا و طعمه, کلفت galaxias – احتمالا هل دادن آن را به انقراض است.

این کلفت galaxias. Hugh Allan

برفی آبی است برای اعمال معافیت تحت NSW امنیت زیستی قانون اجازه انتقال نوردی galaxias و دو نفر دیگر از گونه های ماهی: بیگانه رفتارهاي redfin لوتی و شرق gambusia.

Redfin قرار گرفتن رقابت برای مواد غذایی با گونه های دیگر و تولید بسیاری از فرزندان. آنها حریص گوشتخوار شکارچیان شناخته شده به شکار ماهی های کوچکتر.

Redfin لوتی همچنین اجازه می دهد تا ایجاد یک کشنده ماهی بیماری همهگیر haematopoietic نکروز ویروس – یا EHN. این بیماری جان در خطر انقراض بومی Macquarie قرار گرفتن جمعیت آن زیر Tantangara یکی از معدود باقی مانده است.

اگر برفی 2.0 اعطا تصویب آن است که به احتمال زیاد به گسترش این گونه مشکل از طریق headwaters از Murrumbidgee برفی و موری رودخانه.

صعود galaxias که تهدید بومی کلفت galaxias. استلا مک کوئین/ویکیمدیا

اسید و آلودگی آزبست

چهار میلیون تن سنگ حفر برای ساخت برفی 2.0 خواهد بود ریخته به مخازن. برفی آبی است ارزیابی خطرات این آلودگی را ایجاد می کند. سنگ را شامل پتانسیل اسید تشکیل دهنده مواد معدنی و یک شکل از آزبست است که تهدید به آلوده آب انبارها و رودخانه پایین دست.

زمانی که اولین مرحله از برفی آبی پروژه ساخته شده بود قابل مقایسه سنگ ریخته شد در Tooma رودخانه حوضه آبریز. تحقیقات در سال 2006 پیشنهاد کمپرسی همراه بود با ریشه کن کردن تقریبا تمام ماهی از Tooma رودخانه پایین دست پس از بارش باران.


ادامه مطلب: برفی 2.0 را تولید نمی کند تقریبا به همان اندازه برق به عنوان مدعی. ما باید با ضربه زدن به دکمه مکث


پرداختن به مشکلات

این بیانیه اثرات زیست محیطی یا نادیده می پردازد و یا ناکافی توجه به این مشکلات زیست محیطی.

برای مثال نصب در مقیاس بزرگ صفحه نمایش در آب ورودی خواهد بود که بهترین راه برای جلوگیری از انتقال ماهی از Talbingo سد اما برفی آبی است را رد کرد و آن را به عنوان بیش از حد پرهزینه است.

برفی آبی به جای آن پیشنهاد مشکوک دوم-نرخ اندازه گیری: صفحه نمایش به فیلتر پمپ جریان ترک Tantangara مخزن و ایجاد مانع در جریان زیر کلفت galaxias زیستگاه.

بهترین و ارزان ترین راه برای جلوگیری از آسیب از گونه های بیگانه است متوقف کردن جمعیت از ایجاد. تلاش برای کنترل و یا از بین بردن آفت گونه هنگامی که آنها در حال تاسیس است که به مراتب سخت تر و پر هزینه است.


گفتگوCC BY-ND

ما معتقدیم این اقدامات پیشنهاد شده توسط برفی آبی ها غیر عملی است. آن خواهد بود بسیار دشوار است برای حفظ یک صفحه نمایش خوب و بزرگ به اندازه کافی برای جلوگیری از ماهی های تخم و لارو در حال حرکت از Tantangara مخزن و صفحه نمایش از جمله خواهد بود کاملا بی اثر در جلوگیری از گسترش EHN ویروس.

شش متر ارتفاع آبشار در پایین دست از کلفت galaxias زیستگاه در حال حاضر محافظت از انقراض گونه از سایر گونه های مهاجم تهدید. اما بالا رفتن galaxias باید یک توانایی فوق العاده ای برای صعود به سطوح مرطوب. آنها را به راحتی صعود آبشار و احتمالا پیشنهاد نهر سد به عنوان به خوبی.

چنین مهندسی سد شده است هرگز ساخته شده در استرالیا. ما مطلع هستند که در نیوزیلند موانع نشده اند به طور کامل موثر و اغلب نیاز به تنظیمات طراحی.


ادامه مطلب: دولت برق کوتاه به درستی ویژگی های پمپ های هیدرولیکی (و به اشتباه شامل زغال سنگ)


حتی اگر مانع محافظت کلفت galaxias در این محل تلاش ها برای ایجاد جمعیت های دیگر محافظت نشده منطقه ای جریان خواهد بود به شدت مانع گسترش نوردی galaxias.

جلوگیری از redfin و EHN از ورود به Murrumbidgee رودخانه پایین دست Tantangara بستگی به مخزن هرگز ریختن. مخزن ریخته دو بار پس از ساخت و ساز در دهه 1960 بود و در عمل خیلی بالاتر از سطح آب در هنگام برفی 2.0 عامل بود. با وجود این, برفی آبی می گوید که “اعتماد به نفس بالا در حال قادر به جلوگیری از نشت”.

اگر ریخته از بین بردن آلودگی دو مخازن و Murrumbidgee و Tumut, رودخانه ها, این نیز می توانست به طور بالقوه عمیقی اثرات زیست محیطی. این نبوده است ارزیابی انتقادی و نه موثر روش های پیشگیری شناخته شده است.

این Tumut 3 طرح بخشی از موجود برفی آبی طرح. برفی آبی با مسئولیت محدود

نگاهی به آینده

برفی 2.0 به احتمال زیاد یکی از انقراض گونه های منقرض شده و تهدید مهمی باقی مانده جمعیت دیگری به عنوان به خوبی به عنوان آلوده آب شیرین زیستگاه. به دیگران اشاره کرده اند که این پروژه نیز سوال برانگیز در محیطی دیگر و زمینه های اقتصادی.

این شکست بالقوه تاکید نیاز به فورا متوقف برفی 2.0 و موضوع را به کارشناس مستقل نظارت.


در پاسخ به مسائل مطرح شده در این مقاله یک سخنگوی برفی آبی گفت:

“برفی آبی را EIS پشتیبانی شده توسط گزارش های متعدد از مستقل علمی کارشناسان گسترده آدرس بالقوه کیفیت آب و ماهی انتقال اثرات و کاهش خطر اقدامات به در محل قرار داده. به عنوان EIS در حال حاضر در حال ارزیابی توسط دولت NSW ما هیچ نظر بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im