Snowmobilers حساب نشده در whiteout مه در نزدیکی ویسلر

ونکوور — مقامات در حال انتظار برای مه سنگین را بلند به طوری که آنها می توانید شروع به جستجو برای چندین snowmobilers که حساب نشده برای نزدیکی Whistler.

گروهبان دوم ، پل هیز وجود دارد گفت: “بیش از هشت یا نه رسیده snowmobilers” که رفت در Brandywine منطقه آبشار در روز یکشنبه و هرگز بازنگشت.

“متاسفانه آب و هوا است که اجازه می دهد هر نوع جستجو در این لحظه. ما مه راست پایین به زمین” هایس گفت: اخبار CTV در روز دوشنبه.

این معلوم نیست که آیا کسی در این گروه صدمه دیده است و یا اگر آنها فقط از دست شد در مه که نورد در اواخر بعد از ظهر یکشنبه در ایجاد شرایط بوران است که باید همچنان ادامه داشت تا کنون از.

بر اساس آنچه شنیده ام از خانواده و دوستان و مقامات بر این باورند که snowmobilers باید نسبتا آماده به صرف برخی از زمان به تنهایی در بیابان.

Mounties هنوز هم مشتاق به ایجاد ارتباط با آنها حال و هیز گفت: آنها در حال نظارت بر وضعیت در یک “لحظه به لحظه” اساس همراه با Whistler جستجو و نجات.

کسی که در گروه یک دستگاه ردیابی ماهواره ای است که نشان می دهد آنها در حال حرکت هر چند مقامات نمی دانم اگر snowmobilers همه با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو