مار را خوب غذایی است. ممنوعیت مزارع نمی خواهد کمک به مبارزه با کروناویروس

حیات وحش تجارت شده است نزدیک به شیوع بیماری. از آن شده است و دخیل در شیوع بیماری سارس در سال 2002 ابولا در سال 2013 و در حال حاضر در COVID-19 coronavirus.

در پاسخ به COVID-19 شیوع چین آزمایشی ممنوع کشاورزی از بسیاری از گونه های حیات وحش. حرکت برگزار شده است توسط بسیاری در جامعه بین المللی است.

اما کار ما در آسیا بیش از ده سال گذشته می گوید یک داستان متفاوت است. ممنوعیت قانونی مار مزارع ممکن است اثبات معکوس به بیماری سرکوب.

هر چند مارها شدند اوایل مظنون به عنوان منبع ووهان coronavirus خزندگان هرگز مربوط به هر یک از سازمان بهداشت جهانی ده بیماری های عفونی که مطرح بزرگترین خطر شیوع.

مارها متفاوت هستند

یک دلیل ساده است. مارها در حال خونسرد (درست تر “ectothermic”) و باید بسیار متفاوت فیزیولوژی به انسان است. ویروس co-evolve بسیار تخصصی روابط با میزبان خود را و اغلب گونه های خاص.

گهگاه یک فرصت جهش ممکن است اجازه می دهد یک ویروس برای آلوده کردن دیگر گونه اما متفاوت تر جدید و قدیمی میزبان هستند به یکدیگر کمتر احتمال دارد که است.

در مقایسه با انتقال بین پستانداران و یا حتی از پرندگان پستانداران احتمال ویروس عبور از یک خونسرد خزنده به یک خونگرم بشر از راه دور است.

در بخش هایی از آسیا که در H5N1-نوع شیوع بیماری های ویروسی مانند پرندگان و آنفولانزای خوکی در حال حاضر بومی صدها مار کشاورزان تکیه بر اتلاف پروتئین مانند گوشت خوک و مرغ-محصولات به عنوان خوراک.


ادامه مطلب: چگونه برای تغذیه نه میلیارد نفر و خوراک آنها را به خوبی


بیماری شیوع بیماری به طور منظم ویران با دام معمولی صنایع اما هرگز به دانش ما با مار کشاورزی.

در این زمینه خزندگان نمایندگی طبیعی بیولوژیکی و مانع بیماری های ویروسی.

آنها را قادر می سازد کشاورزان برای ایجاد انعطاف پذیری مالی از طریق تنوع تقلیل بسیاری از خطرات مرتبط با دام monocultures.

و مزایای پایان ندارد وجود دارد.

آنها خیاط ساخته شده برای پایداری

تجاری مار کشاورزی به سرعت در حال توسعه در چین است. اولین تجربی مزارع راه اندازی شد در سال 2007; توسط 2019 صنعت تولید در مقیاس بزرگ از پروتئین با کیفیت بالا.

برخی از مارها را بسیار مطلوب کشاورزی از جمله صفات رشد سریع بلوغ زودرس و سریع تولید مثل. آنها نسبتا ساده شناختی و رنج می برند نیست پیچیده رفتاری تنش دیده می شود در بسیاری از قفس های پرندگان و پستانداران.

بسیاری از آنها نیمه arboreal صرف زمان در درختان و مزارع اجازه می دهد برای به حداکثر رساندن فضای در دسترس است.

یک مار مدرن ، جدا از suntraps (تخصصی basking مناطق طرفین انبارهای) آن را به نظر می رسد مانند هر دیگر تجاری دامداری. پاتریک Aust, نویسنده ارائه شده (بدون استفاده مجدد)

آنها نیاز به یک رژیم غذایی با پروتئین بالا اما از آنجا که خود را خونسرد متابولیک خواسته های بسیار پایین (کمتر از 10% مشابه به اندازه پستانداران) مواد غذایی را می توان به طور مستقیم channelled به رشد است.

انرژی بهره وری است که به دست آورد به طور عمده با استفاده از انرژی خورشیدی (به عنوان مثال ، basking) به درایو های متابولیک و قدرتمند سیستم گوارشی قادر به شکستن حتی استخوان.

این بدان معنی است که تولید کم حجم از زباله های بیولوژیکی و گازهای گلخانه ای و نیاز به حداقل آب تازه است.


ادامه مطلب: چین در حال رشد رد پا در جهان را تهدید می کند به پایمال طبیعی جهان


چینی مار مزارع تکیه بر دو اصل منابع تغذیه ورودی: پروتئین از ضایعات کشاورزی و مواد غذایی زنجیره ای و طعمه های طبیعی مانند برداشت جوندگان.

این بدان معنی است که آنها هر دو بازیافت ضایعات کشاورزی و کنترل از لحاظ اقتصادی مهم جوندگان آفات است.

مار کشاورزان با استفاده از ‘مار سوسیس’ محصولات جانبی از گوشت خوک و طیور صنایع. دانیل Natusch, نویسنده ارائه شده (بدون استفاده مجدد)

خود را خونسرد فیزیولوژی اجازه می دهد تا آنها را برای زنده ماندن تا زمان قابل توجهی را بدون غذا و آب به مراتب بیش از همین اندازه خونگرم و حیوانات.

این اجازه می دهد تا کشاورزان به طور موثر بهره برداری فصلی abundances در طول زمان مقدار زیادی و downscale ورودی در زمان قحطی.

مار کشاورزی در نتیجه فراهم می کند انعطاف پذیر امرار معاش در این صورت از بی ثباتی اقتصادی و افراط و آب و هوا را تغییر دهید.

آن را شرم آور خواهد بود اگر نگرانی در مورد کوروناویروس snuffed یک صنعت است که بعید است به این مشکل اما به خوبی می تواند یک راه حل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو