افراد سیگاری مبتلا به HIV بالاتر حوادث بیماری های ریوی: مطالعه

تورنتو — افراد سیگاری با اچ آی وی زندگی در انتاریو هستند مبتلا به بیماری مزمن ریه بیشتر و زودتر از HIV منفی مردم بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان در سنت مایکل در بیمارستان تورنتو تجزیه و تحلیل نزدیک به 20 سال از داده ها از HIV مثبت و منفی بزرگسالان زیر 35 با بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD). نرخ COPD بودند 34 درصد بالاتر در میان افراد HIV مثبت بودند که تشخیص داده شده حدود 12 سال جوانتر از افرادی که نمی باید ویروس نقص ایمنی انسانی است که می تواند باعث بیماری ایدز است.

مطالعه منتشر شده در روز سه شنبه در CMAJ باز هم بررسی نرخ در میان مردان و زنان به طور جداگانه آن را اولین مطالعه در نوع خود در نگاه به COPD در زنان مبتلا به HIV که تا به حال 54 درصد بالاتر از نرخ ریه بیماری نسبت به زنان بدون HIV.

سیگار کشیدن علت اصلی COPD و شایع تر است در HIV جامعه با توجه به برآوردهای گفت: تونی Antoniou سرب مطالعه نویسنده و دانشمند در Li Ka Shing دانش موسسه سنت مایکل.

“در انتاریو بهترین برآورد ما این است که حدود 33 درصد از افراد مبتلا به HIV دود است که قابل ملاحظه ای بالاتر از شیوع در جمعیت عمومی” نوشت: او در یک ایمیل به CTVNews.ca و اضافه کرد که حدود 10 تا 11 درصد از جمعیت به طور کلی سیگار میکشد.

آموزش و پرورش و توسعه در HIV جوامع می تواند ممکن است گام بعدی برای پرداختن به نتایج تحقیقات جدید گفت: Antoniou و اضافه کرد که غربالگری برای COPD در افراد مبتلا به HIV باید موضوع پژوهش است. باید به عنوان توضیحی برای اینکه چرا سیگار کشیدن بیشتر در میان افراد HIV مثبت جوامع است.

“برخی مطالعات نشان می دهد که سیگار کشیدن استفاده می شود به عنوان یک راه برای مقابله با اضطراب, زندگی با اچ آی وی و به بالا بردن خلق و خوی” گفت: Antoniou. “آن می ایستد به همین دلیل است که مداخلات است که پشتیبانی از توقف سیگار کشیدن, خواهد, بنابراین شامل سلامت روانی. اما برای چنین مداخلات به کار مهم است که آنها توسعه یافته همراه با جامعه از افراد مبتلا به HIV.”

این معلوم نیست که آیا به HIV به خودی خود باعث می شود آن دسته از افراد بیشتر مستعد ابتلا به COPD.

“متعددی وجود دارد که ممکن است دلایل افزایش حساسیت. در حالی که برخی از مطالعات شناسایی علل مربوط به برخی عفونی یا ایمنی-عوامل مرتبط با سیگار کشیدن به احتمال زیاد نشان دهنده زیادی از دلایل که چرا افراد مبتلا به HIV ممکن است در افزایش استعداد ابتلا به COPD.”

در سطح جهان بیش از 380 میلیون رنج می برند از بیماری های ریوی و آن را تبدیل به یک علت عمده مرگ در سراسر جهان است. در کانادا بیش از دو میلیون نفر 35 ساله و مسن تر بودند مبتلا به COPD از 2012 به 2013.

این بیماری باعث می شود لوله تنفس در ریه ها را متورم و تا حدی مسدود شده و منجر به تنگی نفس. اگر درمان نشود بیماری می تواند در طول زمان بدتر. “بسته به اینکه چقدر آسیب رخ داد و مردم را نشانه می تواند طیف وسیعی از احساس تا حدودی نفس در هنگام فعالیت های روزمره مانند بالا و پایین رفتن از پله ها به داشتن روزانه, سرفه, خس خس سینه و تجربه مکرر عفونت ریه گفت: Antoniou.

در حالی که اچ آی وی باقی مانده است علت اصلی مرگ و میر در میان افراد مبتلا به HIV نرخ مرگ “قابل ملاحظه ای کاهش یافته است” پس از 80s در زمانی که این ویروس پدید آمده است. به جای عفونت, بیماری ها مانند بیماری های قلبی و سرطان غالبا گزارش به عنوان علت مرگ و میر در میان افراد HIV مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو